Įkraunama...
Įkraunama...

Ozonatoriai, jonizatoriai

Turiu dukrytę, sergančią astma. Kiek domėjausi, tokie oro valytuvai yra labai veiksmingi, taigi norėčiau įsigyti. Gal kas turit, kokios kainos, į ką atkreipti dėmesį perkant, kokios firmos ir t.t.
Atsakyti
Pabandyk pasižiūrėti puslapyje burbuliukas.lt.

Atsakyti
Ačiū už nuorodą, esu radus ir daugiau firmų, kurios siūlo šiuos gaminius, bet aš norėčiau sužinoti nuomonę apie oro valytuvus iš žmonių, kurie juos naudoja, nes reklama lieka reklama. smile.gif
Atsakyti
Tik šiandien pastebėjau šitą temą.Turiu jį gal kokius 4 metus ,bet nenaudoju.net nežinau kodėl.Nelabai man patinka tas kvapas,kaip po kvarco lempos. Firma"BIONET".mokėjom apie400 lt.Jei domina kur rasti,parašyk.Bandysiu surasti kontaktus.Šiaip šios firmos yra labai neblogų produktų,pvz:kremai ,maisto papildai ir t.t.
Atsakyti
Na, tikiuosi nepavėlavau su informacija. Yra tokia parduotuvė "Šalna", Šeškinėje (adreso nežinau). Jie prekiauja "Sharp" oro valytuvais - jonizatoriais. Mes norėjome įsigyti, prieš perkant, mums davė pabandyti namo. Pabandėme savaitę - skirtumas akivaizdus - oras daug švaresnis - iš karto jaučiasi! Ir būtent minėjo, kad serganties astma, turintiems alergiją tikrai padeda. Tie oro valytuvai - jonizatoriai turi specialų "žiedadulkių" rėžimą - valo orą nuo žiedadulkių. Man labai patiko. Tik kaina kažkur 1600 Lt.... Tai nepirkom kol kas - taupom. tongue.gif

P.S. Čia ne reklama, o vertinga info ax.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif Kaip tik mano Sharp'as keliauja pas mus iš Anglijos bigsmile.gif Šalnoj jie užsidėję nemenką antkainį, aš labai panašų, modelis FU - SEK 40 nusipirkau už 500 Lt. Labai tikiuosi, kad padės rolleyes.gif
Atsakyti
Jonizatoriaus vaikų kambaryje niekada neišjungiu. Dar visas buto oras filtruojamas ELEKTROLUX elektrostatiniu oro filtru. Labai aktualu žiemą , kai kambariai mažiau vėdinami. Nesergam, nekostim, nesloguojam. Žinoma svarbu ir kiti dalykai - niekas nenaudoja jokių vitaminų, geriame šungitu aktyvuotą vandenį, kartai geriam deguonimi prisotintą vandenį, atsiradus pirmiems slogos požymiams purškimės į nosis sidabruotą vandenį, vaikus įtikinėju, kad žmonės nuo šalčio neserga. Ligas sukelia bakterijos ir virusai.
SVARBU - naudojant jonizatorių negalima drėkinti oro, nes susidaro azoto rūgščių junginiai. Veikiant geram jonizatoriui neturi būti užuodžiamas ozono kvapas.
Jonizatorius parduoda burbuliukas ir dar keletas firmų.
Aš sau pirkau turguje, sunku rasti, bet kainuoja kelis litus, nes prekeiviai nežino ką parduoda.
Atsakyti
Katuka, ar jau gavai tą stebuklingą daiktą? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Li ute @ 2006 01 25, 15:43)
Katuka, ar jau gavai tą stebuklingą daiktą? 4u.gif


Gavau bigsmile.gif Tik dabar namo pareinu vos ne permiogoti tiktai unsure.gif nes darbe prasėdžiu likusį laiką, tai vis pamirštu grįžus nakčiai įjungti doh.gif
Buvau kelis kartus po trumpai ir ant mažo pajėgumo įjungus, tai labai kažkas nepasijautė g.gif

O kaip Jūs naudojot? Gal Šalnoj kokias naudojimo instrukcijas davė?
Atsakyti
O ar tvarkingą gavai? GAl gali modelį pasakyti - internete pažiūrėčiau, kaip atrodo ax.gif
Reikia laikyti įjungtą visą laiką, tik tada pajausi skirtymą.
Daugiau nieko nesakė. Kur mes buvom nusižiūrėję, tem buvo keletas rėžimų - žiedadulkių surinkimas ir dulkių kažkokie keli... atrodo... nebepamenu... doh.gif
Atsakyti
merginos ir Katuka tuo paciu gal gali placiau parasyti kaip tau tas drekintuvas is ebajaus-ar verta rizikuoti ir t.t. butinai parasyk kuo smulkiau gerai nes mano mazis turi alergine bronchine astma dulkiu erkutems tai man tavo mintys labai pagelbetu, ACIU
Atsakyti
Gal kas girdėjo apie tokį daiktelį - ozonatorius 4u.gif

Atsakyti