Įkraunama...
Įkraunama...

Poilsis Šventojoje (5 tema)

sakykit, o ar birželį nebūna dar per šalta prie jūros? Visad važiuojam į Šventąją liepos pabaigoj, rugpjūčio pradžioj, dar neteko būti birželį, bet šiais metais planuojam važiuosi apie 20 d, nes rugpjūčio pradžioj turiu gimdyti, o prie jūros laaaabai norisi... jau ketvirtus metus iš eilės važiuosim į poilsio namus Vila Inga.
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2010 04 12, 21:47)
sakykit, o ar birželį nebūna dar per šalta prie  jūros? Visad važiuojam į Šventąją liepos pabaigoj, rugpjūčio pradžioj, dar neteko būti birželį, bet šiais metais planuojam važiuosi apie 20 d, nes rugpjūčio pradžioj turiu gimdyti, o prie jūros laaaabai norisi... jau ketvirtus metus iš eilės važiuosim į poilsio namus Vila Inga.

as visada vaziuoju birzelio men.ant joniniu ten,apie 19 d bunam visa savaite..galiu pasakyt kad 4 metai is eiles kiek tokiu metu vaziuoju ten oras buna nuostabus,aisku vanduo dar saltas,taciau kai as nesimaudau man tai netrukdo biggrin.gif siemet ir jau uzsisakiau 19-27 d.pernai visos 10 dienu kiek buvome buvo superines thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naujoke1 @ 2010 04 12, 21:21)
Gal gali pasakyti siu poilsio namu pavadinima ir kokios mazdaug kainos. Mes pernai gyvenome Mokyklos g. 18 "Salduves" poilsio namuose tai ir labai patiko lotuliukas.gif .Greiciau ta vasara ateitu ir vel i Šventaja biggrin.gif ...

Anksciau atrodo jie vadinosi "Gasa", o dabar be pavadinimo. Ten issipirke zmones kambarius.
Atsakyti
mes atostogausim Šventojoj, tiksliau planuojam. Apsistosim Vila Ingoj, jei bus vietų. Nes dabar "savaitgaliniam" poilsiui neužrašo. Paprašė perskambinti nuo birželio 1 d unsure.gif Jei nebus vietų kada norim atvažiuoti, tai teks ieškoti kažką kitur.
Atsakyti
QUOTE(lasiukas @ 2010 04 13, 08:05)
as visada vaziuoju birzelio men.ant joniniu ten,apie 19 d bunam visa savaite..galiu pasakyt kad 4 metai is eiles kiek tokiu metu vaziuoju ten oras buna nuostabus,aisku vanduo dar saltas,taciau kai as nesimaudau man tai netrukdo biggrin.gif siemet ir jau uzsisakiau 19-27 d.pernai visos 10 dienu kiek buvome buvo superines  thumbup.gif

labai ačiū 4u.gif užsisakėm birželio 19-23 Viloj Ingoj smile.gif
Atsakyti
sveikos,gal kam teko ilsetis rastiniuose nameliuose sventojoje mokyklos gatveje ax.gif kiek ziurejau ju puslapyje,viskas lb graziai atrodo.bet butu idomu isgirsti ir atsiliepimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indraske @ 2010 04 15, 22:58)
sveikos,gal kam teko ilsetis rastiniuose nameliuose sventojoje mokyklos gatveje ax.gif kiek ziurejau ju puslapyje,viskas lb graziai atrodo.bet butu idomu isgirsti ir atsiliepimu 4u.gif

teko uzpernai ten buti,seimininkas malonus,nameliuose tvarkinga,gal vienas kas nepatiko tai namelis priesais kad stovi,langai i musu namelio puse,pastoviai is kito namelio ciokina kai kas per langus biggrin.gif isejus i lauka net nejauku buti,jauciausi kaip stebima visa para buciau,seip manau nuo poilsiautoju daug kas priklauso,ten senyvi zmones buvo tai viskas idomu matomai jiems biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, noriu pasiteirauti, ar kas esat buvę svečių namuose "Ambasada", labai viliojančiai atrodo, ir kainos prieinamos, mąstome ten apsistoti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Orina @ 2010 04 16, 09:31)
Sveiki, noriu pasiteirauti, ar kas esat buvę svečių namuose "Ambasada", labai viliojančiai atrodo, ir kainos prieinamos, mąstome ten apsistoti. g.gif

jau buvau tvirtai apsisprendus del rastiniu nameliu,bet va paziurinejau ta AMBASADOS puslapi ir likau suzaveta biggrin.gif tai dabar ir metausi nameliai..... ambasada..... nameliai..... ambasada...... lotuliukas.gif ambasados privalumas jura netoli ir kainos nesikandzioja cool.gif
Atsakyti
QUOTE(indraske @ 2010 04 18, 17:43)
jau buvau tvirtai apsisprendus del rastiniu nameliu,bet va paziurinejau ta AMBASADOS puslapi ir likau suzaveta biggrin.gif tai dabar ir metausi nameliai..... ambasada..... nameliai..... ambasada...... lotuliukas.gif ambasados privalumas jura netoli ir kainos nesikandzioja cool.gif

nuo rastiniu nameliu jura tolokai...mes vaziuodavome iki pat sventosios ten kelias kur eina i vila sraige ar kaip..dviraciu takelis ten,biski pavaziavus pas zmones masina palikdavome susitare,kelis litus ikise..ale zmoniu nerasta papludimyje.. lotuliukas.gif ten kaip sake meiles kampelis vadinamas lotuliukas.gif mes juk nezinojome to lotuliukas.gif greiciau nudistu kampelis..nes kelios pavienes poros nuogaliuku buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Orina @ 2010 04 16, 11:31)
Sveiki, noriu pasiteirauti, ar kas esat buvę svečių namuose "Ambasada", labai viliojančiai atrodo, ir kainos prieinamos, mąstome ten apsistoti. g.gif


Nebuvau, bet pati poilsiauju visai šalia - jūra išties netoli, ramu, tylu, ne centras, iki kavinių ar normalios maisto prekių parduotuvės teks paėjėti. Tiesa, svečių namų teritorija yra prie pat apleistų, griūvančių senų poilsinių, pro jas ir kelias pajūrin, bet man asmenšikai tai netrukdo, praeinam pro šalį ir tiek. smile.gif
Atsakyti
o "Auksinių kopų" fanių čia nėra? mano visos vaikystės vasaros ten prabėgo ir aš dabar savo šeimą ten vežuosi. pernai susidraugavom su viena forumiete, bet taip ir neapsikeitėm telefonais doh.gif žadėjom prieš sezoną susiskambinti. gal čia užklystų. Rasa, jei būni čia, parašyk į asmeninę 4u.gif būtų smagu vėl susitikti thumbup.gif
Atsakyti