Įkraunama...
Įkraunama...

Poilsis Šventojoje (5 tema)

QUOTE(zbara @ 2010 05 25, 10:49)
moteriškė pasakė kad pinigų neima, o užtenka rezervuot telefonu  tongue.gif 


Tokiu atveju būčiau atsargi, neima pinigų - vadinasi, ir garantijų neduoda wink.gif
Atsakyti
Mes pries du metus ilsejomes Sventojoje poilsio namuose Ieva, na kam nereikia surmulio arti miesto tai visai gerai, kambaryje buvo arbatinukas, pataline, virtuve bendra, visko joje yra. Tiesa kambaryje dar buvo saldytuvas. iki juros nera baisiai toli. Mums visai neblogai buvo, tiesa administratore biski nagla, tokia "sovietine" boba. Bet kai pastatai i vieta tai normalu, nezinau kai siemet ir pernai, kadangi turime pas ka pasiilseti Palangoje, tai kaip ir neaktualu.
Kaina berods buvo 25lt. parai zmogui. ax.gif
Atsakyti
O Ievos poilsio namų kieme sezono metu lauke narvelyje gyvena triušiai ir paukščiukai, mano dukra vis bėgiodavo aplankyt biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas važiuojate su vaikais birželio pradžiai į Šventąją?
Atsakyti
Mes užsisakėm namelį Vilkmergės poilsiavietėje. Netoli Beždionių tilto, jei kas žinote netoli "Trijų pušų" poilsio namų. Man ten patinka, kad kiekvienam kambariui yra atskira virtuvėlė (su visais indais, šaldytuvu, virduliu ir virykle) ir tualetas. Dušai tik bendri. Aišku viduj remonto reiktų, bet kai savaitei kainuoja tik 310 lt, tai gerai ir taip. Gal yra ten irgi buvusių?
Atsakyti
QUOTE(zitsuk @ 2010 05 28, 13:14)
Mes užsisakėm namelį Vilkmergės poilsiavietėje. Netoli Beždionių tilto, jei kas žinote netoli "Trijų pušų" poilsio namų. Man ten patinka, kad kiekvienam kambariui yra atskira virtuvėlė (su visais indais, šaldytuvu, virduliu ir virykle) ir tualetas. Dušai tik bendri. Aišku viduj remonto reiktų, bet kai savaitei kainuoja tik 310 lt, tai gerai ir taip. Gal yra ten irgi buvusių?

O gal ju koks tinklapis yra? ax.gif
Atsakyti
Gal kam teko ilsetis Vaivorykstes poilsiavietes nameliuose? Kokios dabar idomu ten kainos ir kaip su rezervacija?
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2010 05 25, 10:53)
Tokiu atveju būčiau atsargi, neima pinigų - vadinasi, ir garantijų neduoda wink.gif

ne visais atvejais taip buna schmoll.gif pati nuomuoju jau virs 10 metu ir ne karto neemiau uzstato,visada rezervuoju telefonu be jokiu avansu ir ne karto nepavedziau zmoniu 4u.gif flirt.gif nors pati esu nukentejusi N kartu,rezervuojasi,o paskui nekelia ragelio arba is vis isjungia doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sollo: 28 gegužės 2010 - 17:15
QUOTE(Minuel @ 2010 05 28, 15:29)
Gal kam teko ilsetis Vaivorykstes poilsiavietes nameliuose? Kokios dabar idomu ten kainos ir kaip su rezervacija?


Mes uzpernai ten atostogavomne, gyvenome namelyje prie pusyno, mokejome 150 lt uz trivieti kambari, kambarys su dusu ir wc, virtuve lauke bendra, jura prie pat. Kambarius rezervavome telefonu be jokiu uzstatu.
Kambariai be patogumu pigesni buvo, bet dusas mokamas bendras. Mes buvome su 5 menesiu mergaitemis, buvo smagu, mes sedejome terasoje vakarais, o mergytes miegojo pusyne ir klausesi juros osimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sollo @ 2010 05 28, 18:14)
nors pati esu nukentejusi N kartu,rezervuojasi,o paskui nekelia ragelio arba is vis isjungia  doh.gif


Tai va, geriausia nuomoti su užstatu, nes paprastai tie, kurie rezervuoja be užstato - iki paskutinės minutės dar dairosi 'geresnio varianto' smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif Šią vasarą su šeima norėtume apsilankyti Šventojoje ax.gif Kokių lankytinų vietų ten yra? Kur būtų geriausia apsistoti? Iš anksto dėkoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zitsuk @ 2010 05 28, 14:14)
Mes užsisakėm namelį Vilkmergės poilsiavietėje. Netoli Beždionių tilto, jei kas žinote netoli "Trijų pušų" poilsio namų. Man ten patinka, kad kiekvienam kambariui yra atskira virtuvėlė (su visais indais, šaldytuvu, virduliu ir virykle) ir tualetas. Dušai tik bendri. Aišku viduj remonto reiktų, bet kai savaitei kainuoja tik 310 lt, tai gerai ir taip. Gal yra ten irgi buvusių?

Kažkaip įtartinai atrodo g.gif , kad su virtuvėle ir tualetu taip pigiai g.gif , nieko internete nerandu apie šią poilsiavietę , gal kitaip vadinasi g.gif
Atsakyti