Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada soskei NE?

Mums du metukai ir mes dar su soske blush2.gif ,pradzioje nepripazino,veliau kaip ir visai nieko reikejo kai miegelio eidavo,paskui jau ir taip reikia,bandziau aiskinti,kad na..kaka,neskani,kur tau doh.gif saukia-mama,pupa!Darzelio nelankome,gal kai prades,tada bus lengviau.
Atsakyti
Manasis pats soskės atsisakė nuo metukų. ax.gif
Būdavo, aš įdedu, o jis išsiima ir pavaro per visą kambarį. Tad neteko vargt ir kovot dėl jos atsisakymo.
Atsakyti
Mano dičkis irgi pats atsisakė čiulptuko metukų, o mažasis dar vis smaguriauja. Bet dičkis čiulpia nuo gimimo, o mažasis nuo pusės metų kažkur, tai ir leidžiu dar pasimėgauti ax.gif
Atsakyti
mums katik metukai "sukako" miegam tik su tutuku,o šeip nesinešiojam ,nebent lauke ,nežinau kaip bus g.gif savo didžiajam buvau atėmusi griežtai su metais tai buvo nykšti pradėjęs čiulpti dar blogiau ,ilgai vargom ,vidurinėlei tai dieju "pelytė nujojo"tai susitaikė ką darysi manau tobuliausia kai vaikutis pats nusprendžia ,bet nevisada taip būna, belaukiant galima ir pirmos klasės sulaukti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(juratauskis @ 2010 09 27, 13:44)
mums katik metukai "sukako" miegam tik su tutuku,o šeip nesinešiojam ,nebent lauke ,nežinau kaip bus g.gif  savo didžiajam buvau atėmusi griežtai su metais tai buvo nykšti pradėjęs čiulpti dar blogiau ,ilgai vargom ,vidurinėlei tai dieju "pelytė nujojo"tai susitaikė ką darysi manau tobuliausia kai vaikutis pats nusprendžia ,bet nevisada taip būna, belaukiant galima ir pirmos klasės sulaukti doh.gif

na manau, kad geriausiai kai vaikas atsisako ar bent jau supranta, kad tą čiulptuką kažkas paima ar kažkam atiduoda 4u.gif manau geriau jau tegu čiulptuką čiulpia, nei nykštį 4u.gif Viskas ateis su laiku 4u.gif
Atsakyti
Maniskei 1.5 m, bet jei neduociau soskytes butu tragedija. Kol kas tai labai reikalingas daiktas. Aisku dienos metu paslepiu (kai nemato, tai ir nereikia). Bet einant miegucio jau butinai reikia.
Atsakyti
QUOTE(Sin City @ 2010 09 22, 08:40)
Vasara Disneilande matem kokiu 5-6 m mergyte su soske, tai kraupu net ziuret buvo, o 3-4 metu vaiku su soskem pilna blink.gif

tai uzsienyje daugkur niekas nekreipia demesio- vaikai su pampersais iki 3-4 metu, su soskem ir buteliukais iki 4-5 metu ir tevams tai normalu, bet as manau tai tikrai kaip ir sakei kraupu ziuret.. is olandijos buvo pazystami gryze, olandai patys, vaikai i darzeli eina trimeciai su pampersais, ir ten nepriimta vaikus sodint ant puodo, jei tavo vaikas be pamperso, tao augink pati namie tokio amziaus, nes nesodina ant puodo, o nesioja pampersus- baisu blink.gif
Atsakyti
Nuo 1 metu ir 3 menesiu tiesiog atemiau ir nebedaviau, po poros dienu net nereikejo smile.gif
Atsakyti
mum jau metukai, bet soske reikalinga tik kai einam miegot 4u.gif diena apseinam be jos smile.gif
Atsakyti
Mano bamblys prieš porą dienų pats atsisakė soskės. Lyg ir turėčiau džiaugtis, bet nebeišmanau kaip migdyti doh.gif
Atsakyti
Mes atpratinom mazaji nuo soskes 1 m. 2 men. ...tai ivyko per savaite laiko...ir laaabai ramiai, be jokiu asaru ir pykciu bigsmile.gif Soske vis nukirpdavau po truputi...kol po savaites ji tiesiog nebesilaike burnytej... arba reikdavo jau su dantim sukandus laikyti, o tai labai nepatogu lotuliukas.gif Tai ir numete i sali soske... nors tikrai iki tol buvo ir diena, ir nakti neisskiriami doh.gif Tai kam nesiseka atpratint, pabandykit, gana veiksmingas ir nepiktas budas smile.gif
Soske lyg ir neatimta, gali nesiotis ir tureti, bet vaikas pats jos atsisako...

Tiesa, o einant miegot, vistiek soske prisegdavau prie rubeliu, kad turetu...tai uzmiegant apsiciupineja, kad yra...ir tiek, o po 2 savaiciu jau nebereikejo nei segti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shanty: 01 spalio 2010 - 23:50
Kazkur 1m 6 men nusprendziau kad jau gana g.gif ir pasakiau kad atejo pelyte ir suvalge biggrin.gif kelis kartus bande ieskoti, bet as vis kartojau apie pikta pelyte ir taip atpratom thumbup.gif
Atsakyti