Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių namučiai XX

Labutis naujoje temoje drinks_cheers.gif
Mergaitės, kažkurioje temoje mačiau saldainių lankstymo trafaretą. Gal kuri turit? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liolikė: 20 liepos 2009 - 22:16
Sveikutės, skambinau šiandien muzikantui apsitart ir truputį susinervinau. Iki 24 val. buvau suplanavus daryt 2 užsėdimus. Grįžtam apie 19 val., tai prie stalo planavau susėst apie 20 val., o antrą užsėdimą daryt apie 23 val. Tai jisai man šiandien sako antrą užsėdimą daryt tik 23. 45 val. Tai aš per tas penkiolika minučių nespėsiu nieko, ką buvau suplanavus antram užsėdimui.
Mergaitės, kaip jūs planuojatės su tais užsėdimais?
Žodžiu po pakalbėjimo su muzikantu tik dar neaiškiau paliko viskas. Bijau, kad jie nepradėtų varyt pagal save ir mūsų neklausyt. Nepatiko jie man doh.gif
Papildyta:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasarėlė: 20 liepos 2009 - 22:53
QUOTE(Vasarėlė @ 2009 07 21, 00:52)
Sveikutės, skambinau šiandien muzikantui apsitart ir truputį susinervinau. Iki 24 val. buvau suplanavus daryt 2 užsėdimus. Grįžtam apie 19 val., tai prie stalo planavau susėst apie 20 val., o antrą užsėdimą daryt apie 23 val. Tai jisai man šiandien sako antrą užsėdimą daryt tik 23. 45 val. Tai aš per tas penkiolika minučių nespėsiu nieko, ką buvau suplanavus antram užsėdimui.
Mergaitės, kaip jūs planuojatės su tais užsėdimais?
Žodžiu po pakalbėjimo su muzikantu tik dar neaiškiau paliko viskas. Bijau, kad jie nepradėtų varyt pagal save ir mūsų neklausyt. Nepatiko jie man  doh.gif
Papildyta:

aš išvis susiplanavus tik apytiksliai...svarbiausai punktai kas bus. o kada? pagal situaciją žiūrėsti reikia gal...nežinau, aš norėčiau, kad man muzikantai padėtų ir eitų pagal mano scenarijų, o ne aiškintų savaip ir kliudytų doh.gif reikės mums susitikti
Atsakyti
QUOTE(Jolanteleg69 @ 2009 07 20, 21:07)
Sveikos atvykusios i naujus namučius!!!
  o stai ir mano saldainiu krepselis:
http://public.fotki....ukrepselis.html


Na saunus tas tavo krepselis thumbup.gif , bet neblogi ir saldainukai, o ypac popiereliai patiko 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Jolanteleg69 @ 2009 07 20, 22:03)
4u.gif  aciu aciu, as jau galvojau kazka ne taip padariau, kad nieks cia nieko neraso  ax.gif

O as ir pasimeciau, jeskau senos temukes, o ziuri ,kad jau nauja pradeta, dekoju. As dabar prisedau, nes dariau vysniu kompota ziemai, idejau 20litru,
Papildyta:
QUOTE(darule @ 2009 07 20, 22:21)
na kad vainikeli ir nuometa reikia nuimti iki isleidziant miegot tai cia jau faktas

g.gif nu nelabai man jau cia, juk turi permiegot ir tada nuimt vainikeli su nuometu tongue.gif
Atsakyti
Na, jus ir greitos doh.gif Kol grizau is atostogu, jau nauja tema sukurusios thumbup.gif
Man jau si savaitgali vestuves, baisu darosi unsure.gif Scenarijų turiu, liko susipirkimai ir susideliojimai i vietas, bet jauciu, kaip studiju laikais, pritruks vienos nakties doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Vasarėlė @ 2009 07 20, 22:52)
Iki 24 val. buvau suplanavus daryt 2 užsėdimus. Grįžtam apie 19 val., tai prie stalo planavau susėst apie 20 val., o antrą užsėdimą daryt apie 23 val.

As irgi taip susiplanavus, tikiuos, kad gausis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mandra Sandra @ 2009 07 20, 23:57)
aš išvis susiplanavus tik apytiksliai...svarbiausai punktai kas bus. o kada? pagal situaciją žiūrėsti reikia gal...nežinau, aš norėčiau, kad man muzikantai padėtų ir eitų pagal mano scenarijų, o ne aiškintų savaip ir kliudytų  doh.gif reikės mums susitikti


Mes kai susitikome su muzikantu, tai jis iškart pasakė kad jis bus mūsų padėjėjas thumbup.gif Ir daug patarimų davė: kas kada kur ir kaip smile.gif Ryt pasižiūrėsiu scenarijų ir parašysiu seką kaip jis patarė. Šiandien negaliu, nenoriu prižadinti miegančio MB rolleyes.gif
Matysim kaip bus per vestuves smile.gif
Atsakyti
O aš tai dėl muzikantų įsivaizduoju taip, kad mes apylygiai vieni kitus turėtume papildyti. Tiesiog jie daro tai, ko nedarome mes ir atvirkščiai. Turbūt iš mūsų pusės bus rimtieji dalykai plius vienas kitas žaidimas, dovanėlės.. Kartais net pagalvoju, kad mažai pasiruošus.. Alia į pabaigą jaučiu pradės lysti įvairiausios baimės smile.gif Na važiuosim dar pasiderinti su muzikantais, žiūrėsim kaip bus smile.gif Telefonu tai labai gražiai šneka smile.gif

Bet aš su tais savo akmenukais laimės receptui tai prasikeiksiu maniau.. Nusipirkau tikrai fainų floristikos pardėj.. Balti, gana dideli, įvairių formų.. Alia neįvertinau, kad su markeriu ant jų užrašius NUSITRINS lengvai doh.gif Tai galvoju bus mano jaunieji juodais pirštais biggrin.gif Bandžiau tepti blizgesiu nagų smile.gif Nepatiko. Tai va ką tik baigiau su laku rašyti.. Mirkau dantų krapštuką į nagų laką ir rašau doh.gif Raidės visokios, bet visumoj tai man nieko žiūrisi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasarėlė @ 2009 07 20, 23:52)
Sveikutės, skambinau šiandien muzikantui apsitart ir truputį susinervinau. Iki 24 val. buvau suplanavus daryt 2 užsėdimus. Grįžtam apie 19 val., tai prie stalo planavau susėst apie 20 val., o antrą užsėdimą daryt apie 23 val. Tai jisai man šiandien sako antrą užsėdimą daryt tik 23. 45 val. Tai aš per tas penkiolika minučių nespėsiu nieko, ką buvau suplanavus antram užsėdimui.
Mergaitės, kaip jūs planuojatės su tais užsėdimais?
Žodžiu po pakalbėjimo su muzikantu tik dar neaiškiau paliko viskas. Bijau, kad jie nepradėtų varyt pagal save ir mūsų neklausyt. Nepatiko jie man  doh.gif
Papildyta:


sveikos,

kadangi mes stala uzsedom apie 21 val., tai antras uzsedimas ir buvo apie 11.30, gal net kazkiek veliau, bet tuomet as tik padeka tevams pasakiau, o jau po to ejom i lauka, tiesem jauniesiems zvakuciu taka, iteikinejom zidini ir t.t.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
vakar planavau,kad siandien pasistumesiu su darbais planavimo,bet vaikinas atsikele labai anksti,tai dar kaip pridvakus vaikstau,tai ziuresim kaip seksis man cia siandien.
Pantera,su metinemis jus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šypsenėlė24 @ 2009 07 21, 08:36)

Pantera,su metinemis jus 4u.gif  4u.gif  4u.gif


aciukas aciuks.gif
Atsakyti
Labas rytas, štai mano akmenukai..
Atsakyti
Sveikos svociutes smile.gif ! labai reikia pagalbos, gal kuri galesit pagelbeti 4u.gif Noreciau suzinoti, kokie darbai yra surasomi zaidime "Darbu pasidalijimas"?
Atsakyti