Įkraunama...
Įkraunama...

Labai sausa veido oda

Sveikutes, zinot paskaiciau cia jusu atsiliepimus apie tas kapsules, gal ir man reiktu jas nusipirkti, nes taip isausejo oda, vakar net isigandau nes tiesiog lupasi kakta visa, as ryta vakara turiu tepti kuna kremu, nes ryte pasitepus vakare jau visa pleiskanota. verysad.gif o del veido irgi baisu , nemeluosiu vakar tepiau kas 30min kremu, kas man pasidare nezinau, gal cia nuo uzsitesusio ziemos sezono? g.gif patarkit ka daryt ax.gif busiu dekinga 4u.gif
Atsakyti
o kiek tos kapsules kainuoja g.gif
Atsakyti
Mano irgi labai issausejo oda,bet as sieju tai su nestumu,nes iki tol taip nebuvo.Man labai gerai kai as pasitepu veida su alyvuogiu aliejum,cia man patare,tiok sako tepk nakciai nes veidas blizga.As neiskentus parejau nemo ir tuc tuojau pasitepiau kas ,kadblizga.Veido oda ant tiek sausa buvo,kad po 10 min ne zymes neliko ,kad aliejus buvo teptas.Jau koki menesi tepu ta alieju ,bet dabar tik nakciai,nes oda atsigavo ir ne taip jau greitai saugeria ta alieju.
Atsakyti
Monyte zinok ir man taip tik as tepu ne alieju o gausia gausiai kremo, tik uzsitepu stora sluoksny iskart susigeria, siaubas kazkoks g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gustina @ 2006 03 30, 12:52)
Monyte zinok ir man taip tik as tepu ne alieju o gausia gausiai kremo, tik uzsitepu stora sluoksny iskart susigeria, siaubas kazkoks g.gif



Labai gerai ,kad susigere ,tai labai sveika,mums masažo kursuose masažuotojai profesionalai sako ,kad labai gerai odai aliejus bet turi buti šalto pirmo spaudimo,tai kad drasiai tepkit išsausėjusią odą ,tikrai turetu padėt.Natūralus produktas yra natūralus ir pats geriausias biggrin.gif
Atsakyti
mano oda irgi sausa. savaite neploviau is viso vandeniu, nenaudojau isvis jokiu priemoniu - kremo, pudros, nieko. rezultatas - svelni, grazi oda ir nereikalauja drekinimo. dabar gavoju pradeti prausti veida kokiom nors arbatom, tik nezinau, kokiom ir kaip unsure.gif

alyvuogiu alieju irgi tepiau, nes pleiskanojo ir luposi oda, labai keista buvo, nuo ko ir kodel taip. cia perskaiciau, kad ir kitom taip buvo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vakare @ 2003 05 14, 23:51)
Kai pradejau lauktis leliuko, kazkodel labai issausejo mano veido oda. Be to, ji dar ir labai jautri. Esu isbandziusi daugybe ivairiu rusiu ir ivairaus brangumo kremu. Dauguma ju nukeliavo pas mano mama. Po to lygtai buvau apsistojusi prie pigaus ir nealergizuojančio Nivea aqua . Dabar jau ir sitas man nebetinka, nes per mazai drekina, oda tokia sausa, kad net tempia.
Gal galetumet ka nors parekomenduoti tos merginos, kuriu taip pat sausa ir alergiska oda ???

sveika, galeciau parekomenduot krema Bepanthen, tokia melyna tutele, pirkti tik vaistinese, jis labai gerai drekina ir veido oda tampa kaip kudikelio.Kaip minejau tutele melyna, kremas, tik ne kremas plius, jis riebesnis, is pradziu isbandyk tiesiog krema,jei reikes riebesnio nusipirk kremas plius..tikiuosi pagelbes, jis nealergizuoja net kudikiu odos.
Atsakyti
QUOTE(Gustina @ 2006 03 30, 07:27)
Sveikutes, zinot paskaiciau cia jusu atsiliepimus apie tas kapsules, gal ir man reiktu jas nusipirkti, nes taip isausejo oda, vakar net isigandau nes tiesiog lupasi kakta visa, as ryta vakara turiu tepti kuna kremu, nes ryte pasitepus vakare jau visa pleiskanota.  verysad.gif  o del veido irgi baisu , nemeluosiu vakar tepiau kas 30min kremu, kas man pasidare nezinau, gal cia nuo uzsitesusio ziemos sezono? g.gif  patarkit ka daryt  ax.gif  busiu dekinga 4u.gif

Tiesiog mano atvėjis! Girdėjau kažkur, kad padėda medaus kaukė. Anksčiau būdavo Maximoje, L'oreal. Mūsų - tai nėra. Gal pabandyti šiaip medum patepti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Marinčik @ 2006 03 30, 08:39)
o kiek tos kapsules kainuoja g.gif

86lt 4u.gif
Atsakyti
mergaites padekit!!!!!turiu tokia problemele,man ant veido yra usiukai,nelabai ryskus, bet visgi matomi...gal zinot kaip juos panaikinti???girdejau ,kad jei depiliuoji vasku jie atauga didesni, ar tai tiesa???
Atsakyti
QUOTE(freken snork @ 2006 04 01, 10:48)
mano oda irgi sausa. savaite neploviau is viso vandeniu, nenaudojau isvis jokiu priemoniu - kremo, pudros, nieko. rezultatas - svelni, grazi oda ir nereikalauja drekinimo. dabar gavoju pradeti prausti veida kokiom nors arbatom, tik nezinau, kokiom ir kaip unsure.gif

alyvuogiu alieju irgi tepiau, nes pleiskanojo ir luposi oda, labai keista buvo, nuo ko ir kodel taip. cia perskaiciau, kad ir kitom taip buvo unsure.gif

Aš irgi išbandžiau daud visokių kremų, vieni graužė odą, kiti vėl kažkaip tempė odą, ir netikėtai nusipirkau Maximoj Dzintars veido kremą KREDO lux, tai visos problemos išsisprendė. Oda paliko tokia švelni . Kremas iš natūralių žaliavų ir nebrangus iki 10Lt, Bet aš esu labai patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(daniele @ 2006 04 01, 12:28)
Tiesiog mano atvėjis! Girdėjau kažkur, kad padėda medaus kaukė. Anksčiau būdavo Maximoje, L'oreal. Mūsų - tai nėra. Gal pabandyti šiaip medum patepti g.gif








Tai cia Lorealio ta medaus kauke?
reiks paieskoti maximoj, bet zinokit mano lyg atsigavo as nuripirkau Nivea krema kazkoky su silku , vakare uztepu stora sluoksny kremo ir leidziu jam ysigerti ir manau padejo bent jau nepleiskanoja kakta mirksiukas.gif
o kunui nusipirkau Dove irgi su silku tepu ryte vakare tai jau oda pradejo taip sveikai tvisketi smile.gif thumbup.gif
nepasiduokim 4u.gif
Atsakyti