Įkraunama...
Įkraunama...

BT matavimas

QUOTE(Chenelle @ 2009 07 30, 14:27)
nuo brom nzn, bet girdejau, kad nuo nestumo taip buna  tongue.gif  thumbup.gif

Abejoju schmoll.gif per nėštumą pirmo trimestro vidurį dažniausiai spuogai pradeda lįst, taigi nelabai tikėtina, o be to man jau paranoja pernelyg knyginis mano grafikėlis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Chenelle @ 2009 07 30, 14:02)
Tikrai ta pusle is manes ateme paskutines jegas, nera nuotaikos, norisi tik lovoj gulet, nervas ima cry.gif

Nu tik neverk, gal tikrai early pregnancy sign tongue.gif O be to ir nuovargis early pregnancy sign mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2009 07 30, 14:31)


4u.gif aciu uz palaikyma, nes jau vos darbe neapsizliumbiau. Uzkniso i ta WC begiot, susinervinau ir perskambinau, kur mane priims ax.gif


valiusiuke
viskas bus gerai 4u.gif si karta tikrai turi pasisekt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Chenelle @ 2009 07 30, 14:37)

viskas bus gerai  4u.gif  si karta tikrai turi pasisekt  mirksiukas.gif


Ačiū už palaikymą 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chenelle @ 2009 07 30, 14:37)
4u.gif  aciu uz palaikyma, nes jau vos darbe neapsizliumbiau. Uzkniso i ta WC begiot, susinervinau ir perskambinau, kur mane priims  ax.gif


Man net pora kartu buvo uzdegimas, nuejau pas gydytoja, pageriau vaistu ir susitvarke, nesinervink tik, cia daznas reiskinys, nors ir bjaurus doh.gif 4u.gif

Beje, as ejau pas seimos gydytoja, svarbu, kad turetu labarotorija ir neskis iskart indeli su slapimu, istirs greit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pakalnute9: 30 liepos 2009 - 13:46
QUOTE(Pakalnute9 @ 2009 07 30, 14:41)


blogiausia tai , kad planuoju cry.gif. Na bet geriausia, kad si vakara einu pas daktarus, paziures, pasakys, kas man, paskirs gydima, tik, kad planavimui nepakenktu verysad.gif ax.gif Taip is niekur nieko atsirado doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Chenelle @ 2009 07 30, 14:48)
QUOTE(Pakalnute9 @ 2009 07 30, 14:41)


blogiausia tai , kad planuoju cry.gif. Na bet geriausia, kad si vakara einu pas daktarus, paziures, pasakys, kas man, paskirs gydima, tik, kad planavimui nepakenktu verysad.gif ax.gif Taip is niekur nieko atsirado doh.gif

Taigi va kad nei is sio nei is to doh.gif Man tai gydytoja paskui prisake visokiu patarimu, pvz sake po lytiniu santykiu reikia iskart pasisioti, bet taip sudetingiau pastoti unsure.gif Ir sake, kad 40% moteru nors karta turi tokiu prioblemu g.gif
Atsakyti
na, ka mergaites 4u.gif

lekiu tiesiai pas giniu, laikykit kumstukus, grizus papasakosiu kaip sekesi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(valiusiuke @ 2009 07 30, 14:25)
Ir gal kas žino ar galėjo nuo brom išmėtyti veidą stokiais paaugliniais spuogais  unsure.gif  Siaubas baisu į save veidrodį žiūrėti  doh.gif


man su pirmu nėštumu išmėmė iškart pastojus, turbūt nuo pirmų dienų sad.gif ir labai labai žiauriai sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Chenelle @ 2009 07 30, 16:14)
na, ka mergaites  4u.gif

lekiu tiesiai pas giniu, laikykit kumstukus, grizus papasakosiu kaip sekesi  unsure.gif

laukiam su zuniom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Chenelle @ 2009 07 30, 17:14)
na, ka mergaites  4u.gif

lekiu tiesiai pas giniu, laikykit kumstukus, grizus papasakosiu kaip sekesi  unsure.gif



viskas bus ok 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

As katik is grybo ax.gif sumokejau per 400 doh.gif galvojau nugriusiu mad.gif huh.gif

Padare man slapimo automatini ir kazkoki mikroskopini tyrimus rolleyes.gif Nei uzdegimo, nei kokios kitos zarazos nerado. Sake, tik leukocitai trupuri padideje, kas rodo lengva sudirgima, o visi kiti parametrai sake liux thumbup.gif

Paziurejo ekoskopu, irgi viskas ok, dar paeme megineli gimdos kaklelio, atsakymai tik kita sav. Israse Care Lady (kazkoks spanguoliu ekstraktas) ir sake per savaite turetu praeiti, jei per pora sav nepraeis, ateiti pakartotinai. Tikiuosi neteks karsta.gif dar truputi jaudinuos del tepinelio to rezultatu, bet gal viskas bus gerai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chenelle: 30 liepos 2009 - 18:52