Įkraunama...
Įkraunama...

Danijos nėštukėm ir mamytėm naudinga informacija

QUOTE(Stirniukai @ 2013 04 06, 20:54)
Ambasada lengvai gali isduoti ir pasa. Tik tek kad kainuos daugiau ir uztruks daug ilgiau nei Lietuvoje. Bet man vis tiek atrofo daug geriau, nes viskas vienoje vietoje, nereikia lakstyti po ivairias institucijas, darbuotojai tikrai malonus ( skirtingai nuo biurokratu su kuriais teko susidurt Lietuvoje) ir visi pavedimai darome e- banku, nereikia lakstyti po bankus daryti grynuju pavedimu.

na kaip kur,bent jau mums malonus papuole darbuotojai Lietuvoje ir tik isimant gimimo liudijim reikia susimoketi banke,pasa darant galima vietoj kortele atsikaityti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(na_ir @ 2013 04 10, 10:28)
na kaip kur,bent jau mums malonus papuole darbuotojai Lietuvoje ir tik isimant gimimo liudijim reikia susimoketi banke,pasa darant galima vietoj kortele atsikaityti mirksiukas.gif

per kiek laiko gimimo liudijima galima isiimti? as tikiuos nereikia dvieju dienu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Antira: 10 balandžio 2013 - 18:53
QUOTE(Antira @ 2013 04 10, 17:52)
per kiek laiko gimimo liudijima galima isiimti? as tikiuos nereikia dvieju dienu.

nueini su popieriais ir iskart israso,nezinau gal didesniuose miestuose eiles ir pan. buna,bet as manau tu tame paciam mieste,kaip ir as imu liudijima,tai prie akiu israse.
Atsakyti
QUOTE(spanieliuke @ 2013 04 10, 19:47)
nueini su popieriais ir iskart israso,nezinau gal didesniuose miestuose eiles ir pan. buna,bet as manau tu tame paciam mieste,kaip ir as imu liudijima,tai prie akiu israse.

gali buti, klausiu, nes visai nepamenu kaip Ugnei buvo. Tuo metu Lietuvoj buvau, tai net nesvarbu buvo ar ta pacia diena ar kita israsytas.
Atsakyti
QUOTE(Antira @ 2013 04 10, 19:52)
per kiek laiko gimimo liudijima galima isiimti? as tikiuos nereikia dvieju dienu.

man per pusvalandi sutvarke
Atsakyti
QUOTE(Antira @ 2013 04 10, 18:52)
per kiek laiko gimimo liudijima galima isiimti? as tikiuos nereikia dvieju dienu.

Iskarto uzpildo ir atiduoda 4u.gif
Atsakyti