Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai breketukai

QUOTE(Achilles @ 2009 08 06, 12:18)
O pas ką rūžavos? Ar aš tikrai kažką maišau?  g.gif
Tai neina tau tos gumytės su kokiu pincetu įgrūsti? Aš matai nežinau kaip ten kas, nes man kol kas nėra gumyčių, pas mane su vielutėm  smile.gif


pas mane ruzavos blush2.gif

pipratau jau prie elastiku, jau net nematant galiu uzsidet biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shin @ 2009 08 06, 12:39)
pas mane ruzavos blush2.gif

pipratau jau prie elastiku, jau net nematant galiu uzsidet biggrin.gif

Sakau, kad kažkas su rūžavom buvo thumbup.gif Pasirodo ir pati justyte jas turėjo .
Labai smagu, kad išmokai, prie visko priprantama thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(justyte** @ 2009 08 06, 12:09)

dbr tokia laiminga jauciuosi biggrin.gif tik dbr ta savaite kol jis gris eis labai letai ir nuobodziai, bet nieko kaip nors  wub.gif 


man apacioje nuo vieno dantuko nukrito gumyte nuo vieno sono ir jos neiseina niekaip uzkabinti nes tas dantukas persisukes, na nzn kaip paaiskinti jis visas persisukes i kita puse, o kai breketa deda ant danties centro tai ir ta gumyte sunku uzkabint, gydytoja bus tik antradieni.. bet jei as jos neuzkabinsiu ilgai tai tas dantukas taip ir neatsisuks kaip jam reikia  g.gif  o mano sakandis yra daugiau negu baisu biggrin.gif visas virsutinis zandikaukis taip isejes i prieki, kad kai sukandu dantis uz priekiniu dantu beveik nesimato net apatiniu breketu, uzstojas juos biggrin.gif doh.gif  kai nebuvo apacios  buvo dar ne toks baisus sakandis...  verysad.gif


pabandykit uzkabinti su 2 pincetais,o dar geriau,jei ne pati,o ko nors paprasytumet smile.gif
Atsakyti
iejau i kita tema,ten irgi panos labai plepios,netgi pora is musu maciau kur pabego doh.gif
Atsakyti
KUR? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 06, 14:06)

kazkada ir as buvau aptikus kita temele smile.gif ir maciau tuos pacius zmones kur ir cia budavo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 06, 12:45)
Sakau, kad kažkas su rūžavom buvo  thumbup.gif  Pasirodo ir pati justyte jas turėjo .
Labai smagu, kad išmokai, prie visko priprantama  thumbup.gif


as mastau kaip atrodytu jei ant keramikiniu uzdeciau ruzavas biggrin.gif o tai visokiu vielu prisukinejo tai ir ziaurei matos:/
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 06, 11:00)
iejau i kita tema,ten irgi panos labai plepios,netgi pora is musu maciau kur pabego  doh.gif


na as jau seniau sakiau, kad yra dvi temos kur breketininkes plepa, gal truputi ir dubliuojames...
as kai cia pirma karta atejau, tai sita tema vadinos BREKETAI, o ana Breketininiu plepejimai ar panasiai, tai rinkausi BREKETAI, nes tuo metu dar ju nenesiojau... ir atrode, kad cia galima apie breketus suzinoti ko reikia ir t.t.

gal kada visos susivienysim... ten irgi turbut jos jau viena kita pazista ir plepa ir apie breketus, ir apie bitutes bei drugelius...
Atsakyti
QUOTE(justyte** @ 2009 08 06, 13:08)
kazkada ir as buvau aptikus kita temele smile.gif ir maciau tuos pacius zmones kur ir cia budavo  4u.gif

TEN kur jubiliejinė tema? Nemanau, kad ten plepios, nes jau labai ilgai ta tema yra, aš dar net breketų neturėjau, o mes savąsias per 1 - 2 savaites priplepam. Nebent aš ne apie tą temą šneku g.gif

Nauja tema čia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 06, 11:17)
TEN kur jubiliejinė tema? Nemanau, kad ten plepios, nes jau labai ilgai ta tema yra, aš dar net breketų neturėjau, o mes savąsias per 1 - 2 savaites priplepam. Nebent aš ne apie tą temą šneku  g.gif

Nauja tema čia 4u.gif


vajei kokia grazi nauja tema Achilles wub.gif wub.gif talentinga tu mergaite 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti