Įkraunama...
Įkraunama...

Masažo kursai

Sveikos,matau diskusijos dėl masažų.Pati domėjausi,feminabona pastaruoju metu daugiau pelnosi iš savo vardo.AGNUM cent.bent jau aš baigiau aromaterapiją ir labai džiaugiuosi.Neysivaizduoju masaž.be kvapo kuris tau padės atsipalaiduoti,ir augalų galia daug didesnė nei mum atrodo.Ten besimokantys,,apšale"nuo gerų žinių. thumbup.gif Mano draugė ten baigė ir matau ,kad masažistas su aromaterapijos žiniomis visada bus laipteliu aukščiau už paprastą, biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ixi* @ 2010 08 25, 19:48)
Sveikos,matau diskusijos dėl masažų.Pati domėjausi,feminabona pastaruoju metu daugiau pelnosi iš savo vardo.AGNUM cent.bent jau aš baigiau aromaterapiją ir labai džiaugiuosi.Neysivaizduoju masaž.be kvapo kuris tau padės atsipalaiduoti,ir augalų galia daug didesnė nei mum atrodo.Ten besimokantys,,apšale"nuo gerų žinių. thumbup.gif Mano draugė ten baigė ir matau ,kad masažistas su aromaterapijos žiniomis visada bus laipteliu aukščiau už paprastą, biggrin.gif


Negražu reklamai užsiregistruoti nauju nicu ax.gif
Atsakyti
Skaičiau skaičiau visas diskusijas ir sumaniau, kad eisiu mokytis į Livadiją ko gero. Tik sulauksiu šaltųjų sezonų. smile.gif Kaži, ten nebūna "eilių"? Nes, kaip supratau, moko individualiai, tai sakau jei daug mokinių, gal reikia prieš porą mėnesių užsirašyti
Atsakyti
QUOTE(notredame @ 2010 08 25, 20:52)
Skaičiau skaičiau visas diskusijas ir sumaniau, kad eisiu mokytis į Livadiją ko gero. Tik sulauksiu šaltųjų sezonų. smile.gif Kaži, ten nebūna "eilių"? Nes, kaip supratau, moko individualiai, tai sakau jei daug mokinių, gal reikia prieš porą mėnesių užsirašyti


Ne, nereikia. Eilių nebūna. Mano draugė ką tik ten baigė kursus, man teko jai pabūti modeliu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(notredame @ 2010 08 25, 21:52)
Skaičiau skaičiau visas diskusijas ir sumaniau, kad eisiu mokytis į Livadiją ko gero. Tik sulauksiu šaltųjų sezonų. smile.gif Kaži, ten nebūna "eilių"? Nes, kaip supratau, moko individualiai, tai sakau jei daug mokinių, gal reikia prieš porą mėnesių užsirašyti

Tik gali tokios rusies kursu nebuti, kaip nori baigti, o del vietu, tai nelabai kas siais laikais taip griebiasi mokytis, ypac, kai kainos nera mazos..
Atsakyti
Dėkoju už atsakymus smile.gif O mokytis ruošiuosi klasikinio masažo, kaip suprantu, nuo jo geriausia pradėt. Na bet dar tik brandinu ir puoselėju idėją, veiksmo imsiuos žiemą ko gero. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(notredame @ 2010 08 28, 19:44)
Dėkoju už atsakymus smile.gif O mokytis ruošiuosi klasikinio masažo, kaip suprantu, nuo jo geriausia pradėt. Na bet dar tik brandinu ir puoselėju idėją, veiksmo imsiuos žiemą ko gero.  smile.gif

Nuo klasikinio ne geriausia, o butina pradeti, nes neismokus masazo eigos ir judesiu, jokiu kitu masazu nesugebesite ismokti, arba bus labai sunku. O klasikinio grupes susidaro lengviausia, nes jo mokosi visi, o po to specializuotu, tai mazesnes grupes. Sekmes, busima kolege mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. Stai ir as labai susidomejau masazu kursais, esu is Siauliu ir cia apie masazu kursus nieko kazkaip negirdeti gero. Gal kazkas yra is cia ir galetu patarti. Visos minit kad pradziai vertetu pradeti nuo klasikinio masazo,siauliuose radau pas Misakova kursus bet apie jusu atsiliepimus geriau ten neiti. Dar radau ajurvedzio masazus pavadinimu Keralos taip pat siauliuose rengia. nezinau neapsisprendus esu ka patartumete, smile.gif aciu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristin88 @ 2010 09 14, 21:18)
Sveikos merginos. Stai ir as labai susidomejau masazu kursais, esu is Siauliu ir cia apie masazu kursus nieko kazkaip negirdeti gero. Gal kazkas yra is cia ir galetu patarti. Visos minit kad pradziai vertetu pradeti nuo klasikinio masazo,siauliuose radau pas Misakova kursus bet apie jusu atsiliepimus geriau ten neiti. Dar radau ajurvedzio masazus pavadinimu Keralos taip pat siauliuose rengia. nezinau neapsisprendus esu ka patartumete, smile.gif aciu wink.gif


Derėtų pradėti nuo klasikinio, o ne nuo keralos masažo. Jis pradedančiajam per daug sudėtingas ir tik grynai relaksinis. Relaksiniai masažai šiuo metu nėra paklausūs.
Atsakyti
Labutis visoms,
noreciau patarimo 4u.gif turiu neigalia 1m mergaite, kuriai labai reikalingas masazas, gal kuri zinot kur Kaune butu galima lankyti masazo kursus kur mokytu ir kaip daryti kudikiu masaza? g.gif g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti