Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir ne tik

Sveikos, merginos,

o aš norėjau pasiklausti visai kito dalyko (gal net ir ne šioje temoje turėtų būti klausimas, bet aš čia - naujokė, tai gal atleisite).
Man reikia virtuvėje sumontuoti elektrinę viryklę ir orkaitę (dvi atskiros dalys: kaitlentė ir orkaitė) į jau esančias medines spinteles ir t.t.
Galbūt žinote, galite rekomenduoti meistrą (-us), kurie išpjautų mediniame stalviršyje angą kaitlentei ir viską sujungtų, sumontuotų? Ir galbūt žinote orientacines darbų kainas?
Ačiū!
Atsakyti
QUOTE(Bemiege @ 2009 07 20, 02:14)
Sveikos, merginos,

o aš norėjau pasiklausti visai kito dalyko (gal net ir ne šioje temoje turėtų būti klausimas, bet aš čia - naujokė, tai gal atleisite).
Man reikia virtuvėje sumontuoti elektrinę viryklę ir orkaitę (dvi atskiros dalys: kaitlentė ir orkaitė) į jau esančias medines spinteles ir t.t.
Galbūt žinote, galite rekomenduoti meistrą (-us), kurie išpjautų mediniame stalviršyje angą kaitlentei ir viską sujungtų, sumontuotų? Ir galbūt žinote orientacines darbų kainas?
Ačiū!

tokiam darbeliui galite kreiptis i tokias firmas, kurios uzsiima nedideliais remontais ar ukio darbais, pvz.
meistrai 1
meistrai 2
meistrai 3

nes gal baldininkai nelabai sutiks toki smulkuti darbeli apsiimti g.gif


Papildyta:
QUOTE(Nińa_del_viento @ 2009 07 18, 12:03)
Noreciau paklaust vieno dalyko, apie saldytuvu spalvas  ax.gif Gaminsime  virtuves baldus tamsios spalvos, bet tokios pat spalvos saldytuvu dar neteko matyti. Ar baldu gamintojai daro saldytuvu dureles, ar pas buitines technikos gamintojus galima butu uzsakyti tokios spalvos saldytuva  unsure.gif  Na, zodziu, man tai kol kas yra didele dilema g.gif


yra juodu saldytuvu:
Gorenje:

user posted image

ir Gorenje su Swarowski:

user posted image

AEG-Electrolux (didelis paveiksliukas blush2.gif ):

user posted image

Bosch:

user posted image

bet paprasciausiai tai butu deti imontuojama saldytuva, tada dureles pasidarysite tokias pacias, kaip ir kitu spinteliu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lillita: 20 liepos 2009 - 21:24
QUOTE(Bemiege @ 2009 07 20, 03:14)
o aš norėjau pasiklausti visai kito dalyko (gal net ir ne šioje temoje turėtų būti klausimas, bet aš čia - naujokė, tai gal atleisite).
Man reikia virtuvėje sumontuoti elektrinę viryklę ir orkaitę (dvi atskiros dalys: kaitlentė ir orkaitė) į jau esančias medines spinteles ir t.t.
Galbūt žinote, galite rekomenduoti meistrą (-us), kurie išpjautų mediniame stalviršyje angą kaitlentei ir viską sujungtų, sumontuotų? Ir galbūt žinote orientacines darbų kainas?


Sutinka ir baldininkai ir smulkus...

Arba dar musu baldininku gali uzklausti
MEDŪNA BALDAI
Atsakyti
MŪSŲ VIRTUVĖS- kuriame ,projektuojame toliau

user posted image

forumiečių virtuvių nuotraukytės

Lillitos, naudingi, patarimai Jums 4u.gif :

patarimai, projektuojančioms virtuvę
virtuvės prietaisų instaliacijų rekomendacijos
virtuvinių stalviršių palyginimo lentelė
Atsakyti
QUOTE(*gitana* @ 2009 07 23, 07:22)
Jei man kokia nors programa neleidzia issisaugoti paveiksliuko, tai as fotografuoju su mygtuku PRINT SCREEN, o tada programoje PAINT spaudziu CTRL+V, o tada jau SAVE AS...  ax.gif

Ačiū už patarimą aciuks.gif
Įkeliu savo virtuvės pirminį variantą, labai lauksiu bet kokių patarimų ir kritikos, nes esu visiškai žalia šioje srityje ir dėl daug ko abejoju
user posted image
Pas mus čia bus virtuvė su svetaine, svetainės zona priešais orkaitę, virtuvės sienos, kurioje langas ties spintelių pabaiga galvojam daryti sienelę gal su išvažiuojančia pertvara, o gal ir be jos. Viską dar galima keisti, išskyrus kriauklės vietą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(madi @ 2009 07 23, 18:31)
Pas mus čia bus virtuvė su svetaine, svetainės zona priešais orkaitę, virtuvės sienos, kurioje langas ties spintelių pabaiga galvojam daryti sienelę gal su išvažiuojančia pertvara, o gal ir be jos. Viską dar galima keisti, išskyrus kriauklės vietą ax.gif



virtuve tokia pat kaip pas maen...tik gal langa labiau i viduriuka... smile.gif kiek kv virtuves?

o paplanuota neblogai ,mano akim bent blush2.gif tiik kampe apacioje ,ir po kriaukle daryciu stalcius smile.gif o virsuje kitokias spinteles ,ir nedeciau i kampa lentynos...
Atsakyti
Madi, pas mane laaabai panašus išplanavimas biggrin.gif Kokie sienų išmatavimai pas tave?
Dabar neturiu laiko, bet vėliau galėsiu įkelti arba atsiųsti savo projektą - gal kas patiks smile.gif Aš dabar užmačiau vieną šaldytuvą, tai turiu dabar visą virtuvę perprojektuoti doh.gif
Atsakyti
Pas mane ir kazkas panasaus, tai bandysiu projektuotis virtuve pagal si projekta. Tik svetaine pas mane uz baro
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *gitana*: 23 liepos 2009 - 19:04
QUOTE(Osera @ 2009 07 23, 17:39)
virtuve  tokia pat kaip pas maen...tik gal langa labiau i viduriuka... smile.gif kiek kv virtuves?

o paplanuota  neblogai ,mano akim bent blush2.gif tiik  kampe apacioje ,ir po kriaukle  daryciu stalcius  smile.gif o virsuje  kitokias spinteles ,ir nedeciau i kampa lentynos...



QUOTE(kristik @ 2009 07 23, 18:38)
Madi, pas mane laaabai panašus išplanavimas  biggrin.gif Kokie sienų išmatavimai pas tave?
Dabar neturiu laiko, bet vėliau galėsiu įkelti arba atsiųsti savo projektą - gal kas patiks smile.gif Aš dabar užmačiau vieną šaldytuvą, tai turiu dabar visą virtuvę perprojektuoti  doh.gif

Virtuvės sienos 3,40x3,20 m, žodžiu virtuvė apie 12 kv.m ax.gif
Atsakyti
Laba diena,

Šiandien gavau virtuvės baldų paskaičiavimą doh.gif kažkaip man pasirodė labai brangu.
Gal čia forume yra kas galėtų kainą paskaičiuoti? Atsiusčiau projektėlį. Parašyčiau daug maž medžiagas kurias išsirinkom. Lauksiu pasiūlymų į AŽ.
Atsakyti
Gal patartumet,kokios det spalvos stalvirsi,jei virsus bus baltas,o apacia ir sonai juodi,is dazytos mdf plokstes 4u.gif Taip pas tarp spinteliu kokia geriau spalva parinkt is plokstes,juoda ar balta doh.gif Aciu ,lauksiu jusu patarymu,gal net foto.. blush2.gif
Atsakyti
Sveikos. Skaičiau šį puslapį, sėmiaus įvairių minčių gal metus. Galvojau, kaip man viską sutalpint į savo 5 kvadratų virtuvytę. Paskui nusprendžiau, kad nereikia man jokių įmantrybių ir pasigaminom va tokią gan paprastą, bet man visai mielą virtuvę.

http://s184.photobuc...urrent=vir2.jpg
http://s184.photobuc...urrent=vir1.jpg
Atsakyti