Įkraunama...
Įkraunama...

Apsilankymas pas ginekologę po gimdymo 2

Man sakė ateit po 6sav. Kitą sav eisiu jau, lyg ir nustojau kraujuoti, bet nors ir neplyšau, bet dar paskauda... Siuvo nubrozdinimus.. Tikiuosi viskas bus geeerai smile.gif
Atsakyti
Nors ir neplysau, ir gimdymas siaip naturalus ir lengvas buvo, taciau, kaip ir patare akusere, pirma karta pas ginekologe apsilankiau po dvieju savaiciu, o paskui, kai leliui suejo du menesiukai. Manau, reikia gerbti savo kuna 4u.gif
Atsakyti
Pagimdziau pries savaite, uz 5 sav. eisiu pas ginekologa, ligoninej dave lapeli su
informacija apie mano gimdyma, nesiu ji ginei rolleyes.gif
Atsakyti
Nors gimdziau jau pries 1,5 metu, kiek atsimenu pas ginekologa rekomenduoja 6 sav. po gimdymo.
Atsakyti
Praėjus 6 sav.po gimdymo apsilankiau pas ginekologę. Buvo kirpta tarpvietė, todėl labai bijojau, kad skaudės apžiūros metu, tačiau viskas buvo gerai. Ginekologė, sako: viskas puiku, sugyjo gražiai, šiandien gali vyrui duoti...(pauzė, pamąstė) pamylėti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir juokinga,nes nusišnekėjo ir purtausi mintyse nuo pasiūlymo ax.gif
Atsakyti
Praėjus aštuonioms savaitėms po gimdymo apsilankiau pas ginekologą pažiūrėt kaip sugijo plyšimas. Dar kartą lankiausi po metų.
Atsakyti
as taip pat apsilankiau 8sav po gimdymo.apziurejo,sake viskas tvarkoje,dabar ramu smile.gif
Atsakyti
Lankiausi po 3 men (niekaip anksciau neprisiruosiau)..daktare nuodugniai apziurejo,nes po cp..padare isorini ir vaginalini echo..viskas puiku..
Atsakyti
sveikos mamytes noreciau paklausti as pagimdziau 2013 03 11 ir mane isleido su vienu lapeliu nuejau pas savo daktare del mergyte o kada daba man reiketu eiti pas gine nelabai tokius dalykus suprantu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laimasamanta @ 2013 03 22, 18:43)
sveikos mamytes noreciau paklausti as pagimdziau 2013 03 11 ir mane isleido su vienu lapeliu nuejau pas savo daktare del mergyte o kada daba man reiketu eiti pas gine nelabai tokius dalykus suprantu  smile.gif

pas ginekologe po gimdymo - po 6-8 savaiciu
Atsakyti
Aš apsilankiau po septynių sav., nors buvo sakyta po šešių. Kadangi praėjus šešioms savaitėms po gimdymo susirgau, tai nuėjau kai nustojau kraujuoti. ax.gif
Atsakyti
Aš buvau po mėnesio,bet ne pas savo gydytoją, kadangi skaudėjo kirpimo/plyšimo vietą ir atsirado pūlingų išskyrų, po to dar po savaitės ėjau pakartotinai apžiūrai. Pas savo gydytoją nuėjau po 2 mėnesių, ji patvirtino, kad viskas gerai, paėmė tepinėlį gimdos kaklelio vėžio tyrimams ir liepė apsilankyti rudenį smile.gif
Atsakyti