QUOTE(Snape @ 2009 08 25, 10:35)
Labas  
 
Ech su taupymu kaip čia pasakius.  

 Aš visada taupydavau iš akies - atsidedu kiek tais, ir viskas, o šį  mėn. galvojau paskaičiuosiu visas išlaidas. Bet aną savaitę labai susitresavau ir nustojau skaičiuot, kai pamačiau, kiek daug išleidžiu pramogom.  
 
bet čia taip sutapo tik, kai kurios pramogos buvo jau apmokėtos iš anksto, prieš šešis mėn, buvo mano jubiliejinis gimtadienis.... Vis tiek 
 
Nu nemoku aš skaičiuot, nors tu ką  

 Nors ir žinau, kad tai - pirmasis neišvengiamas žingsnis...
O kiek jūs išleidžiat pramogoms per mėn? ar visos taip sąžiningai skaičiuojat visas išlaidas?  
 
As dar neskaiciuoju saziningai.  

  Pradesiu nuo 09.01 d. kai busime kruvoje pagaliau, nes dabar ,,naslauju", o dukra atostogauja, tad esu viena.  
 
Pramogoms apie 100 lt. iseina, cia jau apkarpytas biudzetas. Megstame vaikscioti i kina, dukrele vezu ant ledo paciuozti. 
Jau minejau, kad kibinus darau pati, tad kelionei i Trakus skaiciuojamas kuras ir vsio.
SNAPE, bandyk ir dar.... butinai pavyks.  
Papildyta:
QUOTE(Miaška @ 2009 08 25, 11:24)
Tai kad ne kas mėnesį pramogauju... 
 
Šį mėnesį dukart buvau Trakuose, pirmą kartą su dukra, tai visa kelionė + pietūs ir skanėstai kainavo apie 65 Lt, antrą kartą niekas nekainavo 

 , o daugiau šiam mėnesiui pramogų ir neplanuoju.
Kitą mėnesį skrendu 
atostogų, tai bus didžiausia to mėnesio pramoga 
 
Kur planuoji varyt? ir man rugseji atostogos, dairausi kur su MB pasidavus...