Įkraunama...
Įkraunama...

taupi taupuole

QUOTE(Llaume @ 2009 07 26, 19:43)
Vedu seimos buhalterija. Tai labai disciplinuoja biggrin.gif


Aš taip pat biggrin.gif Suplanavau visas savo pajamas ir išlaidas ir tik gavusi pinigus jas paskirstau: kas į taupyklę, o kas išlaidom. Pradžioj buvo sunku, bet dabar pripratau, pasirodo ir sutaupyti galima, nors aš anksčiau galvojau, kad tai tikrai ne man, ir jau net banke sąskaitą atsidariau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Poli1 @ 2009 07 26, 20:36)
Aš taip pat  biggrin.gif Suplanavau visas savo pajamas ir išlaidas ir tik gavusi pinigus jas paskirstau: kas į taupyklę, o kas išlaidom. Pradžioj buvo sunku, bet dabar pripratau, pasirodo ir sutaupyti galima, nors aš anksčiau galvojau, kad tai tikrai ne man, ir jau net banke sąskaitą atsidariau biggrin.gif
Taupymui pinigus atsidedu atlyginima tik gavusi smile.gif kai ju nera, sirdies neskauda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arana81 @ 2009 07 26, 19:47)
Taupymui pinigus atsidedu atlyginima tik gavusi smile.gif  kai ju nera, sirdies neskauda 4u.gif



čia tai tikrai veiksmingas būdas, atidedi ir išsivaizduoji kad tu jų neturi, thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Būtent, aš gaunu per mėnesį pinigų 4 kartus ir kiekvienam gavimui yra atskira atidedama pinigų suma. O kartais, kai jau labai labai prireikia pinigų, tai aš "pasiskolinu iš savęs", paskui visada kitą mėnesį tuos pinigus grąžinu, lyg būčiau pasiskolinusi iš kitų. Tad pas mane namie yra nedidelė suma pinigų, kuriuos galiu skubiam reikalui prireikus "pasiskolinti" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Poli1 @ 2009 07 26, 21:16)
Būtent, aš gaunu per mėnesį pinigų 4 kartus ir kiekvienam gavimui yra atskira atidedama pinigų suma. O kartais, kai jau labai labai prireikia pinigų, tai aš "pasiskolinu iš savęs", paskui visada kitą mėnesį tuos pinigus grąžinu, lyg būčiau pasiskolinusi iš kitų. Tad pas mane namie yra nedidelė suma pinigų, kuriuos galiu skubiam reikalui prireikus "pasiskolinti"  biggrin.gif

neblogą mintį pakišai iš man, pasiskolinti, o kitą mėnesį gražinti thumbup.gif
ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arana81 @ 2009 07 26, 20:47)
Taupymui pinigus atsidedu atlyginima tik gavusi smile.gif  kai ju nera, sirdies neskauda 4u.gif

O kaip "įdarbinat" tuos atidėtus? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 07 26, 22:23)
O kaip "įdarbinat" tuos atidėtus? blush2.gif

pvz galima terminuota indeli pasideti ax.gif geros palukanos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(karra @ 2009 07 25, 19:00)
paprasciausias budas nesigrauzti del savaitgaliu....

a) is anksto numatyti suma pramogoms;

cool.gif suplanuoti savaitgali darbu.

pvz. aplankyti gimines, sutaisyti tvora, issveisti kambari, vakuoti uogienes etc....

galu gale ezeras, jei is anksto suplanuotas - uzsimarinuoji saslu, pasikepi duonos ir viskas ore  thumbup.gif

tai ar suplanuoji ar nesuplanuoji mes kalbame apie tai,kad savaigaliui didesnes islaidos tenka.
Na tarkim vasara nesinori vien tik sveisti,tvarkyti namu juolab yra vaiku,kurie nori ir pramogu ir ezero,pasimaudymo,gamtos(kiek cia tos vasaros 3 menesiai ir poto vel salta ir tamsu)..todel tarkim jei vaziuoji prie ezero tai ir saslykiukai ir uzkanda ir gerimai,o pakeliui ledu nusiperki,norint ezero prie kurio ne mase zmoniu tenka ir pavaziuoti toliau,o tai ir benzinas kainuoja.Todel rezultate savaigaliai nepigus gaunasi.O jei dar vaziuoju,kur prie ezero i namelius(gerai,kad nors pigai zinome kur,o ne kosminemis sumomis) tai dar ir uz namelio nuoma.
Ir planuok neplanaves,bet jei savaitgali vaziuoji kazkur pramogauti,o ne sedi namie ir ne "vakuoji" lotuliukas.gif uogienes tai savaitgaliai brangesni gaunasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 07 26, 22:23)
O kaip "įdarbinat" tuos atidėtus? blush2.gif


indėliai blush2.gif
kad sumos ne šimta tūkstantinės tai daugiau nieko ir nesugalvojam g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 07 26, 23:23)
O kaip "įdarbinat" tuos atidėtus? blush2.gif

Aš tai pusė sutaupytų iškeičiau į eurus (man kažkaip saugiau, nes vis tiek link jų einam) ir padėjau dalį pinigų (eurų ir litų) į Snoro banką, o kitą - į Ūkio banką, ten didžiausi procentai. Padėjau 3 ir 6 mėn., kad jei kartais ką galėčiau juos pasiimt. Vėliau galima pirkti iš dalies pinigų akcijas, obligacijas, čia jau rizikuoji, bet....jei nori kažką gaut turi rizikuot, bet prieš tai turi susirinkti informaciją. Yra neblogų knygų ir filmų apie pinigų taupymą ir jų įdarbinimą.
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2009 07 27, 08:26)
tai ar suplanuoji ar nesuplanuoji mes kalbame apie tai,kad savaigaliui didesnes islaidos tenka.
Na tarkim vasara nesinori vien tik sveisti,tvarkyti namu juolab yra vaiku,kurie nori ir pramogu ir ezero,pasimaudymo,gamtos(kiek cia tos vasaros 3 menesiai ir poto vel salta ir tamsu)..todel tarkim jei vaziuoji prie ezero tai ir saslykiukai ir uzkanda ir gerimai,o pakeliui ledu nusiperki,norint ezero prie kurio ne mase zmoniu tenka ir pavaziuoti toliau,o tai ir benzinas kainuoja.Todel rezultate savaigaliai nepigus gaunasi.O jei dar vaziuoju,kur prie ezero i namelius(gerai,kad nors pigai zinome kur,o ne kosminemis sumomis) tai dar ir uz namelio nuoma.
Ir planuok neplanaves,bet jei savaitgali vaziuoji kazkur pramogauti,o ne sedi namie ir ne "vakuoji" lotuliukas.gif uogienes tai savaitgaliai brangesni gaunasi 4u.gif


na matot.. mes daznai ir darbo diena po vaiko darzelio ir darbu lekiam - ar visuomeniniu transportu prie kauno mariu ar su dviraciais po miesta, i parka spardyt kamuolio... tai nedaug kainuoja, o malonumo va thumbup.gif todel savaitgali.... megstam viena diena gulet prie teliko biggrin.gif o kita - i baznycia (cia rimtai) o po to as ka "ekstra" gaminu, o jei kur vykstam.... apsitare - kuro visvien pora baku nusiteike ipilt per men tai neskaiciuojam ar savaitgali ar ne...

vienzo.
logiska jog savaigali yra daugiau pagundu leisti bet pas to NESIJAUCIA - nes zinau kokios sumos SAVAITEI maistui, pramogom rubams etc skirta ir mes isitenkam. nesureiksminu ar savaitgali islaidos nuseda ar ne....

mes atostogaujam po darbo, o savitgaliais atliekam BUTINUS buitinius darbus kuriems laiko reikia pvz.: vakuojam lotuliukas.gif
Atsakyti
Na,po darbo paatostogauti tai cia sveikatos dar reikia turet...as asmeniskai po darbo jau vos kojas pavelku,ir galvoj buna gyva vienintele mintis-kaip cia greiciau i lova igriuvus doh.gif O
Kas liecia savaitgalius-man jie nebrangus,jei vaziuojam su draugais kur prie ezeriuko saslykiuku-susimetam islaidas,jei siaip kur susitinkam-vel islaidos bendros,ir gaunasi taip kad daug neisleidziam smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 27 liepos 2009 - 17:11