Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

QUOTE(Izabelee @ 2009 09 13, 14:24)
Jau apsiadaptavom biggrin.gif
Kadangi vykdom aukletoju nurodymus,tai ir iki dienos galo nepaliekam dar ''naujoku'',po truputeli vis zengiam zengiam pirmyn doh.gif
Sia savaite dar ilgiau paliksim kazkur iki 16.15h vat ir vel nematysit musu tongue.gif
O siaip tai esu patenkinta, nusiskundimu kolkas neturiu nei aukletojoms, nei apskritai prieziura....Panele tai suprotingejus kazkokia, daug pradejo sneketi, savarankiskesne.Kolkas viskas super thumbup.gif

P.S kada jus pasiimat vaika?Reikia iki 17.30h kaip suprantu,arne?

Tai kad tokiu metu jiems jau vakarienė... ax.gif Auklėtoja sakė, kad šiemet labai "šnekūs" vaikai susirinko.... biggrin.gif Aš pasiimu po vakarienės.... O kartais ir vėliau... jei gražus oras, leidžiu dar pasibūti lauke:) Šiaip iki 17,30, bet kiek žinau yra veikianti prailginta grupė iki 19,00 rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pupkiz: 14 rugsėjo 2009 - 08:14
Pas mus trečiadienį tėvų susirinkimas jau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupkiz @ 2009 09 14, 09:13)
Tai kad tokiu metu jiems jau vakarienė...  ax.gif Auklėtoja sakė, kad šiemet labai "šnekūs" vaikai susirinko....  biggrin.gif Aš pasiimu po vakarienės.... O kartais ir vėliau... jei gražus oras, leidžiu dar pasibūti lauke:) Šiaip iki 17,30, bet kiek žinau yra veikianti prailginta grupė iki 19,00  rolleyes.gif


Aš visada (nuo pat lopšelio) pasiimu beveik 18 val.
Atsakyti
Sveikutės, gal kas nešėte savo darbo grafiką į darželį? Gal turit pavyzdi to dokumento? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margarita 25: 14 rugsėjo 2009 - 10:43
Ar jusu lopselinukai vaikai darzelyje nepervargsta? Pasiimu 18 val kartais anksciau bet visada namie labai irzli, nu aisku is darzelio ji niekad nenori eiti namo g.gif
Atsakyti
QUOTE(indrute83 @ 2009 09 14, 11:46)
Ar jusu lopselinukai vaikai darzelyje nepervargsta? Pasiimu 18 val kartais anksciau bet visada namie labai irzli, nu aisku is darzelio ji niekad nenori eiti namo  g.gif

Mano ne tik lopšelinukai, bet ir darželinukai pervargsta. Jau įpratau, kad rugsėjis pas mus namie - "širšių" mėnuo, ir vakarai, ir net naktys sunkios. Vėliau po truputį adpatuojasi, aprimsta.
Atsakyti
QUOTE(Margarita 25 @ 2009 09 14, 11:42)
Sveikutės, gal kas nešėte savo darbo grafiką į darželį? Gal turit pavyzdi to dokumento?  smile.gif

Nešiau, paprastą dokumentą (potvarkį) apie savo darbo grafiką
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2009 09 14, 12:11)
Nešiau, paprastą dokumentą (potvarkį) apie savo darbo grafiką

Čia direktorius turi man duot šitą dokumentą ? O kas jame bus įrašyta kas kiek aš dienų dirbu? Ačiū už atsakymus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margarita 25: 14 rugsėjo 2009 - 11:17
QUOTE(Margarita 25 @ 2009 09 14, 12:16)
Čia direktorius turi man duot šitą dokumentą ? O kas jame bus įrašyta kas kiek aš dienų dirbu? Ačiū už atsakymus smile.gif

Mane ir domina sitie klausimai. Kam reik nest darbo grafika, ir ar nereik uz tas dieneles moket?
Atsakyti
QUOTE(asaraa @ 2009 09 14, 12:23)
Mane ir domina sitie klausimai. Kam reik nest darbo grafika, ir ar nereik uz tas dieneles moket?


Jo reikia, jei dirbate pagal grafiką ir pvz. kai nedirbate - nevedate vaiko į darželį ir už tas dienas nemokate...
Atsakyti
QUOTE(Pupkiz @ 2009 09 14, 09:13)
Tai kad tokiu metu jiems jau vakarienė...  ax.gif Auklėtoja sakė, kad šiemet labai "šnekūs" vaikai susirinko....  biggrin.gif Aš pasiimu po vakarienės.... O kartais ir vėliau... jei gražus oras, leidžiu dar pasibūti lauke:) Šiaip iki 17,30, bet kiek žinau yra veikianti prailginta grupė iki 19,00  rolleyes.gif



Pasitikslinau, 16.30 reik pasiimti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Margarita 25 @ 2009 09 14, 12:16)
Čia direktorius turi man duot šitą dokumentą ? O kas jame bus įrašyta kas kiek aš dienų dirbu? Ačiū už atsakymus smile.gif

QUOTE(asaraa @ 2009 09 14, 12:23)
Mane ir domina sitie klausimai. Kam reik nest darbo grafika, ir ar nereik uz tas dieneles moket?

Man administratorė rašo, direktoriaus parašas, įmonės rekvizitai, na firminis lapas. Ten parašyta, kad toks ir toks žmogus, jo darbo grafikas toks.. ir viskas.. Atidaviau auklėtojai, ji gal atiduos direktorei ir už tas dienas nereik mokėt.

Jei, tarkim, atostogauju kokį lapkritį irgi nešu tokią pažymą, kad suteiktos atostogos tada ir tada, irgi mokėt tada nereik...
Atsakyti