Įkraunama...
Įkraunama...

Budizmas. Religijos pakeitimas.

QUOTE(selme @ 2009 07 24, 18:41)
Sveikos visos  smile.gif  Laibai idomu butu suzinoti ar kuri nors is jusu praktikuojate budizma? Esu skaiciusi, kad budizmas nelabai priskiriamas religijoms. Kazin ar imanoma pakeisti savo religija, ta prasme is kriksciones tapti budiste? (atleiskit jei labai kvailai nuskambejo  blush2.gif  )  Ar budistai svencia tokias sventes kaip kaledos, velykos ar tai tik krikscioniu svente? Ar vilniuje yra kokia budistu draugija, ar kaip cia pavadinti  blush2.gif  Labai praverstu visa info. Beje perskaiciau viska vikipedijoj apie budizma ir neradau atsakymu i tuos klausimus, kuriuos uzdaviau cia auksciau  rolleyes.gif


budizmas yra viena is keturiu didziausiu pasaulio religiju mirksiukas.gif
aisku, kad galima pakeisti religija! tu esi suauges zmogus ir pati nusprendi kuo tiket, dabar ne viduramziai, nieks uz kita tikejima i lauzo nemes. ax.gif
kaledos yra jezaus kristaus gimimo svente, o velykos - prisikelimo, taigi tai krikscioniskos sventes
Atsakyti
QUOTE(om.com @ 2009 08 07, 17:50)
Ash praktikuoju kazkiek... na, nelaikau saves labai rimtu praktiku, bet palaipsniui gal isivaziuosiu.
egypt.gif

Ish tiesu - lietuvishkuose e-psl apie budizma beveik nieko. Skirtingai nei apie pochuizma  blush2.gif

Internetinius puslapius turi tik Karma Kagyu Tibeto budizmo atshaka (deimantinis kelias) ir Zen'ai. Budizme yra lb daug ivairiu tradiciju. Vien Tibetieciu budizmas skirstomas i keturias pagrindines kryptis: Kagyu, Nyingma, Gelugpa ir Sakya. Dalai Lama, pvz., priklauso gelugu linijai.

O kur dar Theravados budzima praktikuojancios shalys! Pasaulyje budistu yra 400 mln. 

Be Dalai Lamos knygu, dar lb rekomenduociau:
http://www.mijalba.c...php?knygosid=55

Rusishka versija galima nachaliavu grybshteleti ish cia: http://www_koob_ru/rinpoche_sogyal/

Superine knyga!  thumbup.gif

Man budizmas artimas tuo, kad jame viskas labai praktishka, be kruvos miglotu dogmu, kaip kitose religijose. Ankshciau praktikavau Krishnos samone, bet nepatiko, kad ten viskas - tik teoriniame lygmenyje ir jokiu praktishku instrukciju. unsure.gif



Jus praktikuojate gelugpos mokyma?
Atsakyti
QUOTE(Una Li @ 2009 07 25, 19:54)
Nori keisti religiją ir apie ją tik ieškai informacijos blink.gif ? Tai tuo pačiu gal ir apie daugiau religijų pasiieškok, gal kokia kita labiau patiks bigsmile.gif .



Labiau norisi palyginti sudominusiais religijas. Istiesu tai dabar esu labai susipainiojus. Akligatvyje stoviu ir ne nezinau ka rinktis. unsure.gif Balansuoju tarp budizmo, daoizmo ir krisnaizmo mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(selme @ 2009 08 08, 19:20)
Labiau norisi palyginti sudominusiais religijas. Istiesu tai dabar esu labai susipainiojus. Akligatvyje stoviu ir ne nezinau ka rinktis.  unsure.gif   Balansuoju tarp budizmo, daoizmo ir krisnaizmo  mastau.gif

krisnaizmas moteris prilygina gyvuliukui, geriausiu atvejui vaikui doh.gif
protiggai graziai ten viskas parasyta, bet skirta vyrams mirksiukas.gif
man asmeniskai budizmas kaip filosofija thumbup.gif , bet kaip religija tikrai nepraktikuociau - ne ta kulturine aplinka mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lina-kameja: 08 rugpjūčio 2009 - 20:46
QUOTE(lina-kameja @ 2009 08 08, 22:42)
krisnaizmas moteris prilygina gyvuliukui, geriausiu atvejui vaikui doh.gif
protiggai graziai ten viskas parasyta, bet skirta vyrams mirksiukas.gif
man asmeniskai budizmas kaip filosofija thumbup.gif , bet kaip religija tikrai nepraktikuociau - ne ta kulturine aplinka mirksiukas.gif



As nieko panasaus negirdejau apie moteru prilyginima blink.gif tarkim cia http://www.straipsni...s/puslapis/1712 visai graziai jis aprasytas. Kur tu girdejai apie prilyginima gyvuliukam? unsure.gif
O as jau pradedu galvoti kad isvis jokios religijos nesirinksiu lotuliukas.gif kuo daugiau apie esamas domiuosi , tuo labiau suprantu, kad nei viena konkreciai netraukia. Is kiekvienos tik dalys priimtinos. Bet kad 100% man tiktu, tai nerandu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(selme @ 2009 08 09, 18:19)
As nieko panasaus negirdejau apie moteru prilyginima  blink.gif  tarkim cia http://www.straipsni...s/puslapis/1712  visai graziai jis aprasytas. Kur tu girdejai apie prilyginima gyvuliukam?  unsure.gif 
O as jau pradedu galvoti  kad isvis jokios religijos nesirinksiu  lotuliukas.gif  kuo daugiau apie esamas domiuosi , tuo labiau suprantu, kad nei viena konkreciai netraukia. Is kiekvienos tik dalys priimtinos. Bet kad 100% man tiktu, tai nerandu  biggrin.gif


o kam tau religija..? be jos irgi gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(selme @ 2009 08 09, 15:19)
As nieko panasaus negirdejau apie moteru prilyginima  blink.gif   tarkim cia http://www.straipsni...s/puslapis/1712   visai graziai jis aprasytas. Kur tu girdejai apie prilyginima gyvuliukam?  unsure.gif 
O as jau pradedu galvoti  kad isvis jokios religijos nesirinksiu  lotuliukas.gif   kuo daugiau apie esamas domiuosi , tuo labiau suprantu, kad nei viena konkreciai netraukia. Is kiekvienos tik dalys priimtinos. Bet kad 100% man tiktu, tai nerandu  biggrin.gif

"bhavagita" skaiciau. cia kaip krikscionims biblija, taip krisnaistams bhavagita. iki tos vietos kur apie moteru vieta religijoje ir visuomeneje apraso. po to uzverciau ir daugiau nebeatsiverciau mirksiukas.gif
musulmonai irgi graziai raso. tik idomu kas is europieciu moteru noretu gyvent irane g.gif teherane ypac... as ne schmoll.gif gal tu..... juk taip graziai raso doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lina-kameja: 09 rugpjūčio 2009 - 18:45
is knygu ir internetu saitu budizmo negalima mokytis...pochuizma galima, budizmo -ne.
Tas pats, kas mokintis plaukt is vadovelio.
Atsakyti
jei vis dvejoji, tai siulyciau kuo daugiau studijuoti ir nieko nesirinkti kol nesi tikra...
o del Islamo, moter vaidmuo labai svarbus (visu pirma tai kad ji motina), toliau jau nebetersiu temos....
Atsakyti
as kaip tik skaiciau, kad islame moteris lygi 0, neturi jokiu tesiu, negali dirbti ir igyti auksto issilavinimo. jos vieta - prie puodu su vaikais
Atsakyti
QUOTE(xxPATRICIJAxx @ 2009 08 09, 21:33)
as kaip tik skaiciau, kad islame moteris lygi 0, neturi jokiu tesiu, negali dirbti ir igyti auksto issilavinimo. jos vieta - prie puodu su vaikais


todel, kad visose religijose vadovauja pedarastai.
Atsakyti
QUOTE(xxPATRICIJAxx @ 2009 08 09, 19:33)
as kaip tik skaiciau, kad islame moteris lygi 0, neturi jokiu tesiu, negali dirbti ir igyti auksto issilavinimo. jos vieta - prie puodu su vaikais

tiesa pasakius nezinau kur tu skaitei toki apsurda, jei nori nuorodu kur gali pagilinti zinias apie sia religija galiu parasyti. as pati konvertavausi i Islama, savo noru ir tikrai del to nesigailiu nei kruopeles
Atsakyti