Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai

Neapsisprendžiu, kokį blizgesiuką pirkti: Yves Saint Laurent Golden Gloss ar Esteé Lauder Pure Color Crystal Gloss? Kuris geresnis? ax.gif Kolkas ne vieno nesu turėjusi, tai sunku apsispręsti.
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2009 12 19, 16:07)
Kur pirkote? mane taip pat si spalva domina ax.gif
Papildyta:



Ui, tik dabar pamačiau klausimuką blush2.gif akropolyje pirkau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvilexxx @ 2009 12 28, 18:21)
Ui, tik dabar pamačiau klausimuką  blush2.gif akropolyje pirkau  rolleyes.gif


Kokia jo kainytė? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutelia @ 2009 12 28, 15:10)
Neapsisprendžiu, kokį blizgesiuką pirkti: Yves Saint Laurent Golden Gloss ar Esteé Lauder Pure Color Crystal Gloss? Kuris geresnis?  ax.gif Kolkas ne vieno nesu turėjusi, tai sunku apsispręsti.


Turiu Golden Gloss, tai ganėtinai prastai laiko, nors lūpos ir super atrodo tik pasidažius. Apie Estee Lauder nežinau, turiu tik vieną blizgesiuką, bet girdėjau, kad EL blizgesiai geros kokybės.
Atsakyti
QUOTE(monika 22 @ 2009 12 28, 18:39)
Kokia jo kainytė? 4u.gif


Jei atmintis nepaveda tai 89lt 4u.gif
Atsakyti
Gal dar atsiras mamytė, kuri išbandžius Esteé Lauder Pure Color Crystal blizgį mirksiukas.gif
Innuendo ačiukas už ats ax.gif
Atsakyti
Chanel aqualumiere labai man patinkantis blizgis siuo metu wub.gif tik spalva ne ta nusipirkau, kurios norejau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutelia @ 2009 12 28, 22:00)
Gal dar atsiras mamytė, kuri išbandžius Esteé Lauder Pure Color Crystal blizgį  mirksiukas.gif
Innuendo ačiukas už ats  ax.gif

As dabar toki naudoju, neblogas, bet nelabai turiu su kuo lyginti, nes visi kiti lupdaziai.Bet megstu as ji...
Atsakyti
QUOTE(Linutelia @ 2009 12 28, 17:10)
Neapsisprendžiu, kokį blizgesiuką pirkti: Yves Saint Laurent Golden Gloss ar Esteé Lauder Pure Color Crystal Gloss? Kuris geresnis?  ax.gif Kolkas ne vieno nesu turėjusi, tai sunku apsispręsti.

man labiau patinka YSL
Atsakyti
gal kuri esate turejusi si dior kiss blizgesiuka pati pirma nuo desnes puses? bigsmile.gif man jis taip graziai atrode Kritutej kai ziurejau... g.gif blush2.gif
user posted image
Atsakyti


Labai patiko sitie blizgesiukai thumbup.gif

user posted image

O ir kaina ju labai gera 4u.gif


Papildyta:
Kakzaip man cia neleidzia redaguoti zinutes blush2.gif

http://www.laurendor...aje_labios.php#
Atsakyti
Rykute, o kur pirkote? 4u.gif
Atsakyti