Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų telefonai ir adresai

help, tikrai man jau reik nueiti pas bureja, nes atrodo, kad kas prakeike. Bet nei galina nei zoja nekelia sad.gif 4u.gif

gal dar ka paisulysit?
Atsakyti
QUOTE(wsin @ 2012 05 17, 16:04)
help, tikrai man jau reik nueiti pas bureja, nes atrodo, kad kas prakeike. Bet nei galina nei zoja nekelia sad.gif  4u.gif

gal dar ka paisulysit?


Negatyvo kortose nematau,nei prakeikimo,nei nužiūrėjimo.Tiesiog gyvenime vyksta ta pamoka "auksas išbandomas ugnimi".Tada gyvenimui būna nesvarbu ar gausi,ar prarasi,svarbu užgrūdinti ištvėrmę ir dvasios stiprybę.
Atsakyti
gal kas zinote geru bureju panevezyje? 4u.gif ( lyg prie turgaus gyvenancia kazkokia giria)
Atsakyti
QUOTE(Carolina123 @ 2012 05 18, 21:17)
gal kas zinote geru bureju panevezyje?  4u.gif ( lyg prie turgaus gyvenancia kazkokia giria)

gal šita Irena, Basanavičiaus g. Telef 845434340.
Atsakyti
Atsidureme ir mes prie pasirinkimo. Arba - arba. Niu niekada gyvenime nebuvo taip sunku apsispresti. Niekada nejauciau tokia begaline atsakomybe del zingsnio kuri turetume zengti. Reikia, kad kazkas patartu, is salies, nesivadovaudamas emocijomis. Pas ka kreiptis? Reikia gan skubiai, menesio begyje turime apsispresti. 4u.gif Rekomenduokite.

P.S. galvoju apie Ala Prokofjeva. Konsultacija ne pigi. Net ne pigi, o brangi. Ar verta i ja kreiptis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Neffertite_ @ 2012 05 21, 22:06)
Atsidureme ir mes prie pasirinkimo. Arba - arba. Niu niekada gyvenime nebuvo taip sunku apsispresti. Niekada nejauciau tokia begaline atsakomybe del zingsnio kuri turetume zengti. Reikia, kad kazkas patartu, is salies, nesivadovaudamas emocijomis. Pas ka kreiptis? Reikia gan skubiai, menesio begyje turime apsispresti.  4u.gif Rekomenduokite.

P.S. galvoju apie Ala Prokofjeva. Konsultacija ne pigi. Net ne pigi, o brangi. Ar verta i ja kreiptis? g.gif

ar verta į ją kreiptis, pamatysime po eurovizijos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Neffertite_ @ 2012 05 21, 23:06)

P.S. galvoju apie Ala Prokofjeva. Konsultacija ne pigi. Net ne pigi, o brangi. Ar verta i ja kreiptis? g.gif


Nagi pasigooglinkit. biggrin.gif Kažkada pranašavo, kad LT rinkimus laimės tas ir tas. Ir visiškai prašovė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Cukrinė_Siela* @ 2012 05 21, 23:01)
ar verta į ją kreiptis, pamatysime po eurovizijos  lotuliukas.gif




QUOTE(Noriu_padovanoti @ 2012 05 22, 09:51)
Nagi pasigooglinkit. biggrin.gif Kažkada pranašavo, kad LT rinkimus laimės tas ir tas. Ir visiškai prašovė biggrin.gif


thumbup.gif thumbup.gif

Bet ar yra tokiu, kurios neprasauna visiskai? Pasako viska taskas i taska? As vs gi manau, kad yra kazkokia paklaida. Juk bureja negali numatyti kaip tu pasielgsi vienoje ar kitoje situacijoje. Gal ji gali numanyti, bet juk zmogus gali pasielgti visiskai nestandartiskai. g.gif
Man astrologe nei karto nemate grizimo i LT. O mes grizome. Is lempos... Gailimes. Bet pasielgeme taip ne tam, kad papriestarauti zvaigzdems, tiesiog niekas to neisitkejo ir gal mes patys to nesitikejome.
Atsakyti
gal kas buvot pas monikute sanasos gatvej kaune, gal kokiu atsiliepimu, zinau ji nebureja lyg zolininke ar uzkalbetoja idomu ar padeda ka nors?
Atsakyti
Gal kas žinote Būrėjos Skuode telefoną 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lialondra @ 2012 03 09, 16:58)
Na ir kaip susidare nuomone apie Margarita? Ar daug pasake ir ar nors ka i tema?


Senokai jau buvau... Nuomone mano apie ja gera...
Dar viena mergina buvo pas ja - tai sake gan daug nusisnekejo...
Gal priklauso nuo dienos, gal nuo nuotaikos...
Neysivaizduoju...

Buvau cia neseniai pas moteriske kuri skaito info tik is menulio kalendoriaus...
Ir man ir draugui prikalbejo daug... Ir realiai tiesa... Apibudino musu charakterius, patare kaip gyvenimo buda biski pasitvarkyt, kad butu geriau ir tiek... Ji neburia kortomis ir nenusakineja ateities,- ji teigia kad ateiti kuriame patys... Parapsichologe ji vadinas, gyvena kazkur netoli Žagarinės, papiškės kaime berods,,,,Helena vardu...
Atsakyti
laba diena mamytes 4u.gif gal kuri noretumet pas Janina is jonavos (867784411), turiu laika, bet pati negaliu, galiu uzleisti jei kuri norit. laikas butu sio menesio pabaigoj, jei kuri norit rasykit i az duosiu laika smile.gif
Atsakyti