Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas skrandukas

Man echo jau du kartus dare. Pirmakart isvis nesimate skranduko, antrakart - labai maziukas. O rytoj bus trecias. Rytoj echo darys didziausioj Norvegijos ligoninej - tikiuosi ten gyd. labiausiai patyre ir pats echoskopas koks nors tiksliausias rolleyes.gif

Laikausi isikibusi minties, kad jei visa kita gerai - vadinasi bus viskas gerai smile.gif

O kaip greitai jau pasimatysi su savo mazyliu! 4u.gif Linkiu sekmes ir istvermes 4u.gif Laikau kumscius, kad jums abiems viskas butu gerai mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(koriblis @ 2009 12 02, 16:59)
Man echo jau du kartus dare. Pirmakart isvis nesimate skranduko, antrakart - labai maziukas. O rytoj bus trecias. Rytoj echo darys didziausioj Norvegijos ligoninej - tikiuosi ten gyd. labiausiai patyre ir pats echoskopas koks nors tiksliausias  rolleyes.gif

Laikausi isikibusi minties, kad jei visa kita gerai - vadinasi bus viskas gerai  smile.gif

O kaip greitai jau pasimatysi su savo mazyliu!  4u.gif  Linkiu sekmes ir istvermes  4u.gif Laikau kumscius, kad jums abiems viskas butu gerai  mirksiukas.gif


O as laikysiu kumscius, kad tau rytoj viskas butu gerai. Svarbu, kad matytusi bent kazkoks skranduko pokytis. Jei jis nuo praeito karto didesnis, nors ir nelabai didelis, tai jau ir gerai. Butinai pries echo kokia 1,5 val. uzkask ko nors skanaus-saldaus - mazylis jaucia vaisiaus vandenu skoni, tai prarys kiek daugiau ir skrandukas bus issiputes wink.gif
Parasyk ryt kaip sekesi.
Atsakyti
Mergaites, atejau pasisakyti, kad kai kurias jusu nuraminciau ir nesigadintumet nervu be reikalo, kaip as padariau. Man irgi kai dare echo 19 savaite skranduko nepamate. Visa vakara prazliumbiau, ant rytojaus ejau vel echoskopui. Ir ka sake "skrandis kaip arklys" lotuliukas.gif Jeigu vaikutis buna neatsigeres vandenu, tai jo skrandis susitraukia ir tampa visai mazutis, todel jo nematyt mirksiukas.gif
Atsakyti
Va va, ir mum taip panasiai buvo - pirmus kartus dare vakare echo, o paskutiniji - anksti ryte. Stipriai pusrycius ir skrandukas vaikiuko buvo tokio dydzio kokio reikia wink.gif Matyt, tokia jau mamu dalia - negali nesijaudinti nors sveikas protas ir kitka sako wink.gif
Atsakyti
Labas mamytės... verysad.gif šiandien buvau echoskopijoj, sužinojau, kad bus berniukas, šeip viskas vystymasis sakė toks kaip ir turi būti, viskas atitinka standartus, pliusais užžymėjo visus organus, tik sakė kad nemato skranduko verysad.gif verysad.gif verysad.gif sakė gali būti todėl, nes nebuvo prisigėręs vaisiaus vandenų, todėl ateiti po savaitės pasitikrinti pakartotinai... Nežinau kaip reiks ištverti savaitę, labai liūdna ir baisu verysad.gif verysad.gif gal dar kam taip buvo? Kaip viskas baigėsi? Prašau pasidalinkit patirtim, nes neištversiu...
Atsakyti
Sveika! Mums trečiąjį kartą echo buvo sėkmingas - skrandukas buvo kaip tik tokio dydžio kaip ir priklauso. Didžiojoj ligoninėj daktaras paaiškino, kad labai mažai tikėtina, kad galėtų būti kažkas negerai, jei kiti organai, šlapimo pūslė ir pan., funkcijuonuoja gerai. Nenukabink nosies ir nesigąsdink - jei visa kita tvarkoj, vadinasi vaikiukas tiesiog tuščiu skranduku wink.gif Mūsų vyrukas gimė visiškai sveikas ir jau visas trimetis vyras wink.gif sėkmės jums!!!
Atsakyti
Ačiū labai labai už atsakymą, tikiuosi ir mums viskas bus gerai, dabar truputėlį ramiau 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(anakonda19 @ 2013 09 21, 00:17)
Labas mamytės... verysad.gif  šiandien buvau echoskopijoj, sužinojau, kad bus berniukas, šeip viskas vystymasis sakė toks kaip ir turi būti, viskas atitinka standartus, pliusais užžymėjo visus organus, tik sakė kad nemato skranduko verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  sakė gali būti todėl, nes nebuvo prisigėręs vaisiaus vandenų, todėl ateiti po savaitės pasitikrinti pakartotinai... Nežinau kaip reiks ištverti savaitę, labai liūdna ir baisu verysad.gif  verysad.gif  gal dar kam taip buvo? Kaip viskas baigėsi? Prašau pasidalinkit patirtim, nes neištversiu...

Sveika,mums buvo taip pat,nusiuntė pas genetiką kt dienai,o nesimatė nes buvo tuščias,viskas bus gerai,o mergytė mūsų auga sveika smile.gif
Atsakyti
Ačiū labai mamytės, kažkaip tikiu, kad ir mano mažyčiui viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės!! wub.gif ką tik esam po apžiūros, viskas gerai su mūsų skranduku! thumbup.gif Ačiū už palaikymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anakonda19 @ 2013 09 24, 10:24)
Sveikutės!! wub.gif  ką tik esam po apžiūros, viskas gerai su mūsų skranduku! thumbup.gif  Ačiū už palaikymą 4u.gif

Puikios naujienos, aukit ir toliau sveiki 4u.gif
Atsakyti
verysad.gif keliu į viršų. Labai jau neramu. 18,3 echoskopijos metu nesimatė skranduko. Gal daugiau yra kam tokie atvejsi buvę?
Atsakyti