Įkraunama...
Įkraunama...

Mažylių nuo 1 iki 2 metų, žaislai

Tikrai taip biggrin.gif Siuo metu zaislais visai nesidomi, bet labai domina kraustyti stalcius ir spinteles, ropstis ant stalo ir palangiu.....siuo metu nutariau i zaislus neinvestuoti, truputi palauksiu ax.gif
Atsakyti
Mano mažiui šiam judriam amžiuje (1,5 metų) labai padėjo energiją išlieti vaikiškas žaidimų kompleksas - švediška sienelė ir visokie pasisupimui pakabinami ant virvės priedai - trapecija, tiesiog virvė, žiedai. Per porą savaičių mažiaus pilvo presas, rankutės tiesog pastebimai sutvirtėjo - įsikabinęs į žiedus kojytes kėlė į viršų ir suposi smile.gif. Dabar mums greitai 2 metukai, tai kasdien prašosi palaipioti, pasisupti smile.gif
Be to, tai ne vienadienis žaislas, iki paauglystės galės bet kada priėjęs pasportuoti smile.gif
Papildyta:
Photo
QUOTE(asta11 @ 2010 11 25, 14:51)
Mano mažiui šiam judriam amžiuje (1,5 metų) labai padėjo energiją išlieti vaikiškas žaidimų kompleksas - švediška sienelė ir visokie pasisupimui pakabinami ant virvės priedai - trapecija, tiesiog virvė, žiedai. Per porą savaičių mažiaus pilvo presas, rankutės tiesog pastebimai sutvirtėjo - įsikabinęs į žiedus kojytes kėlė į viršų ir suposi smile.gif. Dabar mums greitai 2 metukai, tai kasdien prašosi palaipioti, pasisupti smile.gif
Be to, tai ne vienadienis žaislas, iki paauglystės galės bet kada priėjęs pasportuoti smile.gif

Atsakyti
Nuostabi ideja. Reikes pasidometi, kaip sita geri isigyti.aciu!
Atsakyti
Mes irgi susidurem su sia problemele. Nei masinos, nei kiti zaislai mano maziaus nebedomina. Geriausias zaislas tai sluota, su kuria grindis plaunu... blush2.gif sukam galvas su vyru ka pirkti dovanu Kaledu proga, kad butu idomu.
Atsakyti
Man sukasi tik tokie variantai KAledu dovanai: supamas arkliukas (labai megsta suptis supynemis, tai gal patiktu ir arkliukas?), medines kaladeles (nesidomi kol kas, bet gal tai indelis i netolima ateiti:)) arba kruva vaikisku knygu (tai vienintelis zaislas, jeigu taip galima pavadinti, kuriuo pastoviai kasdien domisi).
Atsakyti
Taip, arkliukas - gėris
Atsakyti
bandziau parduotuveje ant arkliuko pasodinti, niekaip nepasidave, visai nesudomino blink.gif pasigriebe pati maziausia kamuoliuka parduotuveje ir viskas smile.gif
Atsakyti
Maniškiai nuo metų iki šiol joja
Atsakyti
turim arkliuka, bet jam jo nereikia, net per klaida neatsiseda ant jo. kaladeles labai patinka, knygutes taip pat. supynes irgi thumbup.gif as irgi galvoju galvoju ka cia po eglute padeti 1,5m sunui, bet jauciu koki niekuti nupirksim, vistiek tie zaislai 5min ydomus buna ir viskas. kai paaugs tada pirksim geresnius.
Atsakyti
QUOTE(klara c @ 2010 11 22, 13:56)
Negi mamytes mums nepades... g.gif Gal ir jusu berniukai tik vercia namus, o zaislais visai nesidomi?


Panašiai biggrin.gif Kartais būna per visą dieną nei vieno žaislo nepaliečia. Jei jau būna geros nuotaikos, tada pas mus valdo telefonai biggrin.gif Ir tikrais, ir žaisliniais "kalba" ir "kalba" biggrin.gif Šiaip dar patinka žaislai į kuriuos galima ką nors įdėti, sudėti (pvz., patinka FP puodynė, chicco namukas, arba tiesiog visokius smulkius daiktus, žaisliukus iš vieno į kitą kibirėlį dėlioti)

QUOTE(Pookelis @ 2010 11 27, 13:26)
Taip, arkliukas - gėris


Maniškis visai nesisupa juo. Tik jei pasodinu ant jo kokį žaislą, numeta, atsisėda minutei (atseit "čia mano" biggrin.gif ) ir toliau lekia namų verst lotuliukas.gif Bet vis laukiu, gal kada pradės suptis... rolleyes.gif
Atsakyti
Mano mažylis metukų pradžioje labai mėgo lavinamuosius staliukus, vėliau labiausia pradėjo dominti vyresnio broliuko mašinos. O artėjant prie 2metukų labai susidomėjo lego kaladėlėm. Stato ir stato visokiausius bokštelius. Lego vaikams tikrai būtina turėt, nes labai lavina tiek motoriką, tiek fantaziją thumbup.gif Tiesa tas lego nebūtinai turi būt LEGO firmos, svarbu kad principas tas pats būtų - kad kaladėlės lengvai suliptų ir lengvai išsiardytų. Nes paprastos medinės kaladėlės tik nervoja, kad sunku pastatyt kažką - iš kart griūna.
Atsakyti
Mum 1m ir 5mėn. tai dabar įdomiausia yra knygutės, turim su žvėreliais, tai daug ką jau pažįsta, labai varto žurnalus ir geriausias dar žaislas yra muzikinė ferma biggrin.gif ten faibos muzikėlės ir dar gali leisti garsus, ir formelės dedasi, beta jaumoka ir be jų pasispausti. Tai šokam šokam šokam biggrin.gif Turim ir ale kompiuterį, bet jis nelabai domina lyginat su tuo.
Atsakyti