Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią auto m-klą pasirinkt Kaune?

QUOTE(suntea7 @ 2015 02 17, 14:29)
Kur lankete : laisves al. ar k.barsausko ? Kodel nepatiko?
Pati dabar svarstau ka rinktis : Rigveda ar Vairalda... g.gif

Rigveda Laisves al. fabrikas, kojos nekelčiau. ARV mačiau pijokėliai instruktoriai. Kokia mašina mechaninė ar automatas? Aš eičiau Noriu vairuoti, jie ten turi gerų instruktorių. Mechanine mokinčiausi pas Arūną Puskunigį iš Racionalaus vairavimo centro, dabar aš jau gudri mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DiKu @ 2015 02 17, 20:30)
Rigveda Laisves al. fabrikas, kojos nekelčiau. ARV mačiau pijokėliai instruktoriai. Kokia mašina mechaninė ar automatas? Aš eičiau Noriu vairuoti, jie ten turi gerų instruktorių. Mechanine mokinčiausi pas Arūną Puskunigį iš  Racionalaus vairavimo centro, dabar aš jau gudri mirksiukas.gif

Bandysiu su mechanine mokytis. Įtrauksiu ir Noriu Vairuoti I savo svarstymus tada smile.gif Šiaip esu visiškai žalia šitam reikale, su automobiliais jokių reikalų anksčiau neteko turėti, tai norisi papulti pas normalius žmones, kurie neįvarys dar daugiau baimės..
Atsakyti
QUOTE(suntea7 @ 2015 02 18, 15:08)
Bandysiu su mechanine mokytis. Įtrauksiu ir Noriu Vairuoti I savo svarstymus tada smile.gif Šiaip esu visiškai žalia šitam reikale, su automobiliais jokių reikalų anksčiau neteko turėti, tai norisi papulti pas normalius žmones, kurie neįvarys dar daugiau baimės..

Tikrai neįvarys mirksiukas.gif Noriu vairuoti dirba Laimutė, jos vyras Artūras, Zenonas. Patarimas toks: kas moka pinigus - tas ir muziką užsako. Nepatinka vienas, eini pas kitą, nepatinka tas eini pas trečią, jei užkniso visi - tada pereini į kitą auto mokyklą. Aš pradėjau Rigvedoje, o mokyklinį išsilaikiau NORIU VAIRUOTI. Teisės bus priskirtos jų mokyklai, o ne Rigvedai. Rigvedoje mokiausi teoriją ir išvažinėjau skirtą vairavimą, mokyklinio gale susikirtau, pasiėmiau popierius ir perlaikiau Noriu vairuoti. Jūsų vietoje eičiau su mechanine pas Laimutę, sako ji plepi, bet išmoko gerai thumbup.gif
P.S. pamiršau apie Irmą, bet apie ją girdėjau, jog ji nemėgsta moterų, tai perspėju neikite!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DiKu: 18 vasario 2015 - 18:06
Mokiausi V.Zukausko mokykloje, tai teorijos isaiskinimu likau patenkinta. Isskyrus tai, kad mokyklini teorijos egzamina reikia laikyti per 2 kartus. Pliusas - galima naudotis ju aikstele savaitgaliais nors ir istisa diena.
Bet va vairavimo pamokos tai kaip cia pasakius... Istisai tik po Vilijampole vazinejom, kelis kartus Silainiuose. Instruktorius noru dirbti netrysko irgi, mokiausi pas Algi, jam tai tikrai ne pagrindinis darbas. Kazkoks issiblaskes, pazada paskambinti ir pamirsta. Zodziu nieko su juo neimanoma susiplanuoti - tekdavo man prie jo derintis. Sugebejo net pamirsti, kad susitarem mokyklini egzamina laikyti. Mokyklini vairavimo egzamina pas si instruktoriu tekdavo laikyti 17 val, kai mieste budavo pats pikas. Sugebejo nusigrybauti aiskindamas kaip zieda prie Kauno pilies reik apvaziuoti. Ir dar kas erzindavo - jo maniera, kad va truks plys reikia sokt i tarpa tarp masinu, man kaip pradedanciam vairuotojui tikrai sunku ivertinti tu masinu greiti, susiorientuoti kaip as ikalneje staigiai tureciau pajudet ir neuzgesti. Va tas toks sok, uzlisk, nepraleisk pesciuju nes jie "svajoja" prie perejos mane biesindavo.
Kelias pamokas turejau pas Aleksandra - va cia tai zmogus, dirbantis kaip priklauso. Per 2 pamokas pas ji suzinojau daug daugiau vertingos informacijos nei pas ana per visa pamoku kursa.
Atsakyti
Sveikos merginos,

Gal galit parekomenduoti gerą instruktorių, dirbantį su automatine dėže? Reikia papildomų pamokų smile.gif Kažin Linas iš Zebros dar dirba su automatu? Gal kas neseniai su juo važiavo ir gali duoti jo tel? Dar klausimas - kai imi papildomus važiavimus, ar eina su instruktoriais susitarti, kad privažiuotų į Jums artimesnę vietą?
Atsakyti
QUOTE(DiKu @ 2015 02 17, 20:30)
Mechanine mokinčiausi pas Arūną Puskunigį iš  Racionalaus vairavimo centro, dabar aš jau gudri mirksiukas.gif

Jis ir su automatine moko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(off-line @ 2015 07 13, 15:04)
Jis ir su automatine moko  smile.gif

Pradėjo mokinti neseniai, kadangi didelė konkurencija lotuliukas.gif Sąlygas diktuoja rinka thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DiKu: 13 liepos 2015 - 20:40
QUOTE(DiKu @ 2015 07 13, 21:39)
Pradėjo mokinti neseniai

Tiesa, atsiminiau, kad su automatine mokina jau ne visai žalius, nes ten antrų pedalų nėra įtaisyta. Nebent kažkoks kitas instruktorius pas jį tuo užsiima nuo nulio?
Atsakyti
Sveikos vairuotojos, imant papildomas vairavimo pamokas turint teises, ar reikalinga galiojanti sveikatos pažyma?
Atsakyti
QUOTE(Mildusia2 @ 2015 08 12, 09:34)
Sveikos vairuotojos, imant papildomas vairavimo pamokas turint teises, ar reikalinga galiojanti sveikatos pažyma?

Man reikėjo.
Atsakyti
Labas,
Gal kuri turit Lino iš Zebro telefoną? Kažkokį radau - 867022217, ar teisingas? Gal šiuo metu kuri mokinatės pas jį, koks jo užimtumas gal žinot? Iš anksto ačiū už atsakymus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mildusia2: 13 rugpjūčio 2015 - 15:50
QUOTE(Mildusia2 @ 2015 08 13, 16:49)
Labas,
Gal kuri turit Lino iš Zebro telefoną? Kažkokį radau - 867022217, ar teisingas? Gal šiuo metu kuri mokinatės pas jį, koks jo užimtumas gal žinot? Iš anksto ačiū už atsakymus.


ir as sita pati nr turiu.
Atsakyti