Įkraunama...
Įkraunama...

Originalūs paveiksliukai dekupažui,

Dabar viskas aisku biggrin.gif
gera mintis, ir tema gera, dabar reikia keisti poziuri 4u.gif
Atsakyti
O gal galetu kas ikelt ir siaip visokiu paveiksliuku nuorodu?
Atsakyti
QUOTE(pussycat @ 2010 02 20, 00:41)
O gal galetu kas ikelt ir siaip visokiu paveiksliuku nuorodu?

http://public.fotki.com/dekupazui/
http://www.supermama...howtopic=243886
Atsakyti
Paveikslai
Man patiko šis puslapis, svarbiausiai, visus paveikslus jau galima legaliai panaudoti savo darbeliams mirksiukas.gif
Atsakyti
nutariau užsiimti šita tema smile.gif gal net kokį konkursą joje suorganizuoti wink.gif bet reikia atgaivinti ją, dabar kaip tik proga, kai panosėje guli....
Atsakyti
Laabai šauni tema 4u.gif

aš turiu šiuos du atsispausdinus bet vis nepradedu vis nežinau kaip juos gražiai panaudot,sulaukiau daug patarimu bet vis bijau kad pridirbsiu kažką netaip.. unsure.gif

Boris Kustodiev 1878- 1927
user posted image
The Merchant's Wife, (1918)


Boris Kustodiev 1878- 1927
user posted image
Russian Venus (1926)


Ir daugiau man jo darbų tikrai vertų dėmesio yra.. Aš jau lankydama dailės mokyklą domėjausi jo darbais,tokie visi iš gyvenimo... faini man lblb..tikri rusiški epizodai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labai gera tema thumbup.gif

Kadangi čia užsiminta apie autorines teises, vis tik noriu paklausti. Ar Lietuvoje tikrai yra preciziškai žiūrimos autorinės teisės, kaip naudojami paveikslėliai iš interneto? Juk būna randi paveiksliuką ir net nežiūri kieno jis, prieš 70 metų mirusio garsaus menininko, ar šių dienų lietuvos/užsienio menininko o gal net mėgėjo sukurtas darbas.

Ar nėra taip, kad paėmus tam tikrą vieno menininko sukurto produkto elementą, yra gaunamas kitas (kito "menininko") sukurtas produktas. Pvz., susirandi paveiskliuką, jo detalę paimi ir dekupažuoji ant sagės. Sendini, įtrini, taikai kitokias technikas tą pagrindą padailint bei užbaigt. Galutiniam rezultate tas paveiksliuko motyvas gerokai skiriasi nuo pirminio jo varianto. Ar vis tik tai nėra traktuojamas, kaip naujas meno kūrinys, kuris taip pat turi autorines teises? g.gif

Be to, gal man galite kas nors paaiškinti, kur yra riba tarp autorinių teisių pažeidimo ir reprodukcijos, arba tam tikro paveiksliuko naudojimo savo tikslams, tačiau ne prekybai, juo labiau ne masiniam vartotojimui g.gif Ar vis tik bet koks paveiksliuko naudojimas be autoriaus sutikimo jau traktuojamas kaip autorinių teisių pažeidimas? unsure.gif

Na ir paskutinis klausimas, gal kiek asmeniškas. Ar tikrai visos ieško TIK "teisiškai legalių" paveiksliukų dekupažui? kažkaip man atrodo, kad tokių rankdarbiečių labai labai mažai...

Būčiau dėkinga už atsakymus bei pasidalintas mintis 4u.gif
Atsakyti
laba, čia man sportinis azartas užėjęs, nenaudoti nieko, kas yra negalima. Kai sužinojau apie šitus įstatymus, net neieškau paveiksliukų jaunesnių nei 70m.

Daugiau klausimai tai retoriniai, į tą perkūrimą ir naują autorystę, man net latga negalėjo atsakyti. Sakė, jeigu įvyktų teismas bent vienas, tai tada atsirastų kažkokios normos, kol kas tokio nebuvo dar....

Reprodukcijų gamintojai moka autoriui už autorines teises. Kaip ir mes turėtume mokėti už jas naudodamos paveiksliukus dekupažui, nes moki ne tai už kiek panaudoji paveikslą, o už tai,kad jį atgamini, kiti autoriai net iki tokio saugojimo nueina, kad paduoda žurnalus į teismą, kurie nufotografuoja interjerus su jų paveikslais ir deda į interjero žurnalą, tai irgi kūrinio atgaminimas be autoriaus žinios ir beje, tokia byla laimėta autoriaus atžvilgiu. Tai vadinasi BET koks panaudojimas , yra pažeidimas.

Atsakyti
Apturėjau aš irgi tokią diskusiją.. ir tikrai galiu pasakyti, kad naudojau "neteisėtus" paveikslėlius - kol va su Lachese nesusipažinau biggrin.gif

Kažkaip nesmagu "ant sąžinės" man asmeniškai naudot kažkieno kito darbą, net jei jį dekupažui naudoji - visada stengiuosi arba naudoti savo pačios/draugų sutikimu leistas naudoti foto, arba meno kūrinius, sukurtus prieš 70 metų kaip minimum.
Atsakyti
QUOTE(ohara @ 2010 03 23, 13:30)
Laabai šauni tema  4u.gif

aš turiu šiuos du atsispausdinus bet vis nepradedu vis nežinau kaip juos gražiai panaudot,sulaukiau daug patarimu bet vis bijau kad pridirbsiu kažką netaip.. unsure.gif

Labukas visoms 4u.gif o kur spausdinotės, nes na, kur beėjau, taivisi nenori spausdinti, nes dėl kažo tai rizikinga spausdinrti ant ryžinio popieriuko ax.gif patarkit, kur galima būtų atspausti??? čia temutėj pažiūrėjau keletą mergaičių nuorodėlių ir taip patiko keli paveiksliukai, kad norėčiau ir kažkur išbandyt. iš anksto ačiū pagelbėjusioms 4u.gif
Atsakyti
sveiki, ieskojau paveiksliuku dekupazui ir negalejau su jumis pasidalinti nuoroda http://en.wikipedia....image_resources
Atsakyti
imetu dar viena tinklapi, cia daug vintage nuotrauku, daug damuciu, kuriu visos taip norime smile.gif http://www.freevictorianimages.com/
Atsakyti