Įkraunama...
Įkraunama...

Origins odos priežiūros priemonės

user posted image
ateinu su atsiliepimais apie sia matiskuma sulaikancia priemone, stebuklu nepadaro
matiskuma islaiko gal 4val galiu palygint su shiseido matifying stik, matiskuma islaiko panasiai tik origins yra vandenukas man zymiai smagesnis ant odos o prie mones spuogam gydyt dar nebandziau nera dabar ju pas mane cool.gif
Atsakyti
mergikes, o kur jus sios firmos produktus perkate? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Puslyte @ 2010 04 19, 21:15)
mergikes, o kur jus sios firmos produktus perkate?  blush2.gif

as tai perku londone 4u.gif
Atsakyti
shemsa, sveikinu dabar tik pamaciau kad pas tave leliukas pilvuky clap.gif clap_1.gif 2.gif
o dabar itema
user posted image
sis tepaliukas nuo spuogu man visai patiko per nakti spuogo neisgydo bet pagreitina gijima ir randelis mazesnis lieka
Atsakyti
sveikutes,
gal kuri zinot kokia e-shop, is kurios butu galima sitos kosmetikos i Lietuva parsisiust?
Atsakyti
braskese yra bet labai jau skurdus pasirinkimas
Atsakyti
QUOTE(NIDCKA @ 2010 04 20, 23:20)
shemsa, sveikinu dabar tik pamaciau kad pas tave leliukas pilvuky clap.gif  clap_1.gif  2.gif
o dabar itema
user posted image
sis tepaliukas nuo spuogu man visai patiko per nakti spuogo neisgydo bet pagreitina gijima ir randelis mazesnis lieka

ACIU uz sveikinima wub.gif
leksiu kita savaite kokio prausiklio pirkt ir toniko, gal kas gali parekomenduot koki pasirinkt geriau misriai odai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shemsa: 07 gegužės 2010 - 10:49
ateinu pagirt sio naktinio kremuko user posted image
nu jau kos fainuolis, isryto oda tokia minkstute, kaip kudikio wub.gif
turejau tik meginuka, tai po savaites oda daug lygesne wub.gif
begsiu pilna pakuote pirkt 4u.gif
Atsakyti
merginos, kokie atsiliepimai apie sia pudra?
Origins Youthtopia Skin-Firming Foundation with Rhodiola
user posted image
Atsakyti
Sveikos, praėjo kažkiek laiko, sakau, gal dabar jau kas nors žinote, kur būtų galima šios kosmetikos LT įsigyti? Ar vienintelis variantas yra tik siųstis? unsure.gif
Atsakyti
Douglase atsirado Origins, gal kas jau išbandė ?
Atsakyti
Turejau prausimosi alieju - patiko, svariai prause, neriebino ir nesausino, beje buvo nepaprastaii skalsus, net moraliskai pabodo kol pabaigiau :-)
Atsakyti