Įkraunama...
Įkraunama...

Grožio ir kosmetikos informacinė tarnyba

user posted image

ar pas mus prekiauja Elnett laku ? smile.gif
Atsakyti
taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zhiu @ 2011 08 15, 23:16)
Nebijau ju kaip velnias kryziaus, bet poto kai mano vaika isbere ir oda issausino nuo Jhonsons prausiklio ir kai man nuo padovanotu naturaliu veido priemoniu veido oda susitvarke pirma karta gyvenima pradejau atsirinkineti labiau ir tiek  smile.gif Nereikia taip arsiai tik  smile.gif  Neesu as kokia uzkietejusi naturaliste, tiesiog dabar domiuosi ir man idomu, mokausi  smile.gif
O silikona tai girdejau, zinau kad nera geras labai dalykas, bet kuo konkreciai jis blogas nezinojau, va dabar uztai skaitausi  smile.gif


Naturalistes naturalistem nelygios, as ir nesu fanatiska siuo klausimu, dauguma mano kosmetikos ekologiska, bet turiu ir neeko, mano makiazo baze beveik vien is silikono, kazko blogo nepastebejau. Aisku jei randu gera ir veiksminga daikta renkuosi geriau eko. Siaip plaukai yra negyvi, per juos i organizma kenksmingu medziagu nepapuola, todel manau kondicioniriuje silikonas nieko baisaus, tik girdejau kad sausina kazkiek plauka g.gif . As patenkinta savo plaukais ir be silikono, tai su silikonu nepirkciau. Siaip jei perku eko priemone tai ziuriu kad butu be blogiuku is principo, nes nemegstu melagiu, kurie naudojasi eko mada ir tik uzsiraso ant pakuotes eko, nors iki to buna labai toli.

Dar taip pat su jumis sutinku, kad dauguma cheminiu priemoniu yra visiskas slamstas ir neveiksmingos. Vanduo su emulsikliais ir mineraliniu aliejum bei silikonu. Perkant naturalias priemones bent zinai uz ka moki pinigus.

Kalbant apie berimus, tai naudojant naturalia kosmetika, kaip tik net didesne tikimybe alergijai pasireiksti, nes joje buna zymiai didesne koncentracija ivairiu alieju, ekstraktu ir eteriniu. Nors vaikuciu kosmetika dazniausiai buna be EA ir su eliejais kurie labai labai retai sukelia alergija ( pav. sviestmedziu ar jojoba(nenustatyta is vis pasauly alerginiu atveju)). As tai is vis niekad niekam nebuvau alergiska, bet va mano didziam nustebmui isbere nuo Dr. Hauska priemones, ateity busiu atsargesne. Gaila nezinau nuo kurio ingridiento.
Atsakyti
nezinau ar i tinkama skyreli pataikiau su klausimu, o jis toks:
Vasara pradaryti skaistalai dior (realiai raso, kad pradarius 12 men galioja) bet paziurejau checkcosmetics.net ten raso 2007pagaminta..galima dar toki daikta tept ant veido ar mest lauk? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mimi88 @ 2012 01 10, 21:11)
nezinau ar i tinkama skyreli pataikiau su klausimu, o jis toks:
Vasara pradaryti skaistalai dior (realiai raso, kad pradarius 12 men galioja) bet paziurejau checkcosmetics.net ten raso 2007pagaminta..galima dar toki daikta tept ant veido ar mest lauk? 4u.gif


Galima tol, kol nepasikeitė kvapas ir konsistecija, jei kalba apie sausą daiktą.
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2012 01 10, 22:49)
Galima tol, kol nepasikeitė kvapas ir konsistecija, jei kalba apie sausą daiktą.

taip sausi, aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Kur "BIODERMOS Hydrabio" dabar pigiau? Labai reik serumo.
Atsakyti
sveikos paneles, kreipiuosi kuo greiciau i kaunietes, prasyciau vienos paslaugeles.... na as esu nepilnamete, neturiu banko korteles, siandien galioja vienas pasiulymas kuri noreciau nusipirkti, kaina 34lt, ar galetu kuri pagelbet ir nupirkti, as ISKARTO kai tik gausit preke susitiksim ir atiduosiu pinigelius plius dar apdovanosiu sokoladu! Na buciau isties labai dekinga jei kas atsilieptu, vis tik pasiuymas galioja tik siandien tos akcijos... bet aisku daug nesitikiu, nes dabar pilna aferistu, beeeet labai tikiuosi pasitikejimo.... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(booonbon @ 2012 01 22, 21:21)
sveikos paneles, kreipiuosi kuo greiciau i kaunietes, prasyciau vienos paslaugeles.... na as esu nepilnamete, neturiu banko korteles, siandien galioja vienas pasiulymas kuri noreciau nusipirkti, kaina 34lt, ar galetu kuri pagelbet ir nupirkti, as ISKARTO kai tik gausit preke susitiksim ir atiduosiu pinigelius plius dar apdovanosiu sokoladu! Na buciau isties labai dekinga jei kas atsilieptu, vis tik pasiuymas galioja tik siandien tos akcijos... bet aisku daug nesitikiu, nes dabar pilna aferistu, beeeet labai tikiuosi pasitikejimo.... rolleyes.gif

o mama negali pagelbet? cool.gif
Atsakyti
Sveikos, gal žinot kur, ar internetinėje parduotuvėje būtų galima nusipirkti veidrodį su stovų + šviečiantį? ačiū smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal žinot kur Vilniuje būtų galima isigyti TRINITY plaukų priežiūros priemonių? 4u.gif Kaip suprantu tik grožio salonuose, bet gal kas susidūrę ir žinot kuriuose.
Atsakyti
Gal kuri esate naudojusi abu kremus ir galite palyginti?
user posted image

ar

user posted image
Atsakyti