Įkraunama...
Įkraunama...

"Vieversys", Žirmūnų g. 89, Vilnius

Sveiki, Vieversiai 4u.gif
mes šiemet pas aukletoja Vilija patekom thumbup.gif , tai tikiuosi, kad vaikui labiau patiks, nei lopšelio grupeje ax.gif tik naujos grupes pavadinimo nepamenu doh.gif

Kaip žadat sutikti rugsejo pirmaja? ar nešit geliu, pyrago kokio?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saša Ž: 31 rugpjūčio 2009 - 14:17
QUOTE(Saša Ž @ 2009 08 31, 15:16)
Sveiki, Vieversiai  4u.gif
mes šiemet pas aukletoja Vilija patekom  thumbup.gif , tai tikiuosi, kad vaikui labiau patiks, nei lopšelio grupeje ax.gif tik naujos grupes pavadinimo  nepamenu  doh.gif

Kaip žadat sutikti rugsejo pirmaja? ar nešit geliu, pyrago kokio?

Na Vilija pati geriausia visam darzelyje thumbup.gif Grupe Zirniukai mirksiukas.gif

Mes nesim geliu aukletojai ir seimininkei, ir gal dar direktorei 4u.gif
Atsakyti
Sakykit, ar rugsejo 1-aja jau ryte bus ne tik aukletoja, bet ir seimininke? Mes pirma karta nesim gelytes i darzeli smile.gif
Papildyta:
Tiksliau, nezinau, kiek gelyciu reikia nesti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Marijaa @ 2009 08 31, 17:19)
Sakykit, ar rugsejo 1-aja jau ryte bus ne tik aukletoja, bet ir seimininke? Mes pirma karta nesim gelytes i darzeli smile.gif
Papildyta:
Tiksliau, nezinau, kiek gelyciu reikia nesti?  4u.gif

Buna ir aukletoja ir seimininke mirksiukas.gif as nesu ir vienai ir kitai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuwytes @ 2009 08 31, 17:55)
Na Vilija pati geriausia visam darzelyje  thumbup.gif  Grupe Zirniukai  mirksiukas.gif

Mes nesim geliu aukletojai ir seimininkei, ir gal dar direktorei  4u.gif


drinks_cheers.gif varau geliu pirkt
Atsakyti
Su rugsėjo 1
mamytėms kantrybės,o mažiukams naujų draugų ir įspūdžių
user posted image
Atsakyti
Na va, pirmoji diena ir praejo. Visai neblogai, maniskei patiko, tikiuos patiks ir toliau. Juokingiausia, kai pasakojo mazoji, kad visi ''daug leliu dare siusia'' lotuliukas.gif
Iki tolimesniu susibendravimu, mamytes! blush2.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Nagi, kaip sekasi vaikučiams adaptuotis darželyje? ax.gif
Atsakyti
Na mes irgi nykstuku grupeje, tai dabar tetis mazaja pratina po trupuciuka, vakar valanda, siandien jau dvi. Na lyg ir nieko, dar pati pradzia unsure.gif Na nezinau kada jau reiks pietuku miego palikti....
Atsakyti
Mums Zirniuku grupe lankyt sekasi puikiai thumbup.gif net keista, kad sunus su noru eina i darzeli. Nors lopseliuku grupeje aukletojos taip pat buvo neblogos, bet noro vaikas eit i darza nerode schmoll.gif
Zodziu kol kas esam visi patenkinti - vaikui gerai, mamai ramu biggrin.gif
Gal kas gali i az parasyt Zirniuku aukletoju gimtadienius? ax.gif

QUOTE(Zifke @ 2009 09 03, 17:27)
Na mes irgi nykstuku grupeje, tai dabar tetis mazaja pratina po trupuciuka, vakar valanda, siandien jau dvi. Na lyg ir nieko, dar pati pradzia unsure.gif Na nezinau kada jau reiks pietuku miego palikti....


manau, kad ilgai nereikia laukti, esu girdejus, kad vaikiuka paliekant tik iki pietu, veliau jis nenori likti miegoti ir laukia teveliu 4u.gif
zinoma visiems skirtingai. dar galit pasikonsultuot su aukletojom, ar maziukas jauciasi ir kada jau palikt ilgesniam laikui mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu atrodo mano vaikui labai tinka Boružėlėse g.gif . Aš apakusi nuo visų moteriškių šioje grupėje: auklėtoja - valytoja, jos super duper wub.gif (tfu tfu tfu kad neprisišnekėt).
Atsakyti
QUOTE(mamymamy @ 2009 09 07, 10:15)
Nu atrodo mano vaikui labai tinka Boružėlėse  g.gif . Aš apakusi nuo visų moteriškių šioje grupėje: auklėtoja - valytoja, jos super duper  wub.gif  (tfu tfu tfu kad neprisišnekėt).

Maniskei irgi patinka thumbup.gif Nors vistiek Vilijos pasiilgsta unsure.gif
Atsakyti