Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 34 tema

O gal galima tiksliau? Sakau, aš kaip pradedančioji, nieko nenusimanau, bet ten paskaičiau tikrai ne vieną gerą patarimą, ir darbeliai man ten gražūs g.gif . Gal čia pagal ką nors kitą ta estetika vertinama? O kodėl kokybė bloga?

Atsiprašau, jeigu pasirodė kvaili mano klausimai, tiesiog norisi "susurbti" kuo daugiau informacijos apie šį gėrį bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borri: 09 rugsėjo 2009 - 19:26
QUOTE(Borri @ 2009 09 09, 20:25)
O gal galima tiksliau? Sakau, aš kaip pradedančioji, nieko nenusimanau, bet ten paskaičiau tikrai ne vieną gerą patarimą, ir darbeliai man ten gražūs g.gif . Gal čia pagal ką nors kitą ta estetika vertinama? O kodėl kokybė bloga?

Atsiprašau, jeigu pasirodė kvaili mano klausimai, tiesiog norisi "susurbti" kuo daugiau informacijos apie šį gėrį bigsmile.gif


Isteplioti daikto krasati, suplysusios serveteles... estetika? Man tai ne. Jei jau foto matosi nekruopstumas... tai kalbeti apie daikto kokybe ir jo tvarkinguma net nera ka.
Papildyta:
Si tema jau sokai aptarta. Manu, kad nebeverta ir vel i ja gilintis.

Paziurekite sio zmogeliuko darbus. Verti demesio darbai ir patarimai. Gaila nematai Justes darbu... Kruopstumas neapsakomas. Dar daug kitu merginu kuria nuostabius darbus, kurie verti demesio ir jie visi yra Sm. Pati geriausia mokykla sm dekupazuotojos biggrin.gif

Atsakyti
Keista, tokių dalykų nepastebėjau g.gif . Bet knygos nevarčiau, kaip ten nežinau, kalbu tik apie žurnalą.
Taip, Lachesės darbai tikrai nuostabūs, ne kartą žiūrėjau švelniai tariant išsižiojus. Kaip ir daugelio merginų darbus čia.
O kur plačiau kalbėta apie tuos leidinius - norėčiau paskaityti bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borri: 09 rugsėjo 2009 - 19:49
Dar bus visko... biggrin.gif Visokiu knygu, visokiu zurnalu.... Banga atejo...
Atsakyti
seno naujo zurnalas ir knyga (tik truputuka paildytas zurnalo turinys, perdirtas i atseit knyga) - labai geras pavyzdys kaip NEREIKIA dekupazinti lotuliukas.gif )))

Tai - tik reklaminis leidinukas priemonems, daugiau nieko. O ir patarimai - migloti ir neaiskus. Net nebejuokinga kai ta nesamone vartai doh.gif (uz tokius pinigus - absoliuciai beverte)

Panasi istorija ir su Artmanijos knyga. Reklama... Vien reklama. Na ta bent estetiskesne, bet irgi tas pats
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2009 09 10, 00:40)
pritaikyti ir mūsų servetėliažui smile.gif mažas įdomumas, kad knygije pridedama 8 lapai dekupažinimui skirtų motyvų, kuriuos galima iš karto išsikirpti.



Sesuo parveze is Italijos tris zurnalus ir visuose buvo lapai su motyvais...vienuose demesio tikrai verti paveiksliukai,kituose ne (tik pats lapas gan storokas)..toliau detaliai parodoma kaip ju pagalba apipavidalint daikta.
Atsakyti
Sveikutės,

Norėčiau paklausti...Pasendinus vienkoponenčiu Stamperijos Crackle Country...Lakuoti galima akriliniu laku ar reikia sintetinio?

Ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Babaužienė @ 2009 09 10, 14:15)
Sveikutės,

Norėčiau paklausti...Pasendinus vienkoponenčiu Stamperijos Crackle Country...Lakuoti galima akriliniu laku ar reikia sintetinio?

Ačiū už atsakymą 4u.gif

Galima lakuoti akriliniu.Sintetiniu purskiam norint uztvirtinti dvikomponencio sendinimo itrinimus.
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 09 01, 09:58)
Sveikutės,
reikia patarimo. Noriu pirmą kartą dekupažuoti pušinę dėžę ir noriu pasitarti. Pirmiausia man patarė ją impregnuoti tai nusipirkau ermitaže vivacolor impregnantą medžiui. Tada norėjau švelnios ružavos spalvos akrilinių dažų bet tokių dekupažo pardėj gatavų nebuvo, tai sakau surizikuosiu ir nupirkau ermitaže akrilinius dažus "Dažai -pigmentai akrilen" bet perspėjo dekupažo pardės darbuotoja kad gali būt stebuklų su akriliniais ne dekupažui dažais kad pvz lakas gali sutrukinėt. Bet pabandžiau ant medinio šaukšto ir va jau gal 5 diena bet nieks neskilinėja. Ar kas turit patirties su tokių dažų naudojimu?

DEKUPAZUOJU VISUS DAIKCIUKUS NAUDADAMA SIUOS DAZUS IR VISKAS PAS MANE GAUNASI GERAI thumbup.gif
Atsakyti
na aciu uz pasisakymus del knygu... smile.gif

tai nepirksiu kolkas jokios...ieskosiu zurnaliuko ,nes noriu ismokti to meno ....
esu pradedancioji uztai maniau kad knyga pagelbetu smile.gif
Atsakyti
Noriu pirkti sendinimo lako, bet gal galit patarti kuris geriau vieno komponento ar dvieju komponentu? mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, labai geru knygu yra amazon.com, jeigu mokat skaityti angliskai thumbup.gif As visad is ten perku.
Atsakyti