Įkraunama...
Įkraunama...

Palanga ar Nida?

tik Nida, nėra ką lygintis jos su Palanga ar kt
Atsakyti
geriausiai manau pirmiausiai vaziuoti i palanga ant pietu kad buti, pasivaikshciot papietauti o vakarop i nida jau vaziuoti smile.gif
nes bent mes kadangi su vaikais ishpradziu nuvaziuojam iki palangos pavalgom, prainam tiltu, pasizmonejam kaip sakant nusiperkam ko pagalvojam kad prireiks ten ir po to tik keliames keltu, kad jau nereiketu kilnotis tiltu
nes asmenishkai man jau kaip baiginejasi atsotogos tikrai nera noro vaziuoti dar i palanga o tik namo /todel visa laika priesh tai ten uzsukam/
Atsakyti
Nida kaip ir visa Neringa nuostabus kampelis,nera ka lyginti su Palanga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Poema @ 2011 01 21, 14:17)
Nida kaip ir visa Neringa nuostabus kampelis,nera ka lyginti su Palanga ax.gif

Lyginti visuomet galima ir reikia. Manau abu kurortai turi savu pliusu ir minusu. Tenka ilsetis ir Palangoje ir Nidoje kiekviena vasara. Musu seimai tinka Palanga, patinka ir Nidoje.
Nidoje brangiau, toliau ir ilgiau vaziuoti, keltas stabdo eisma. Nidoje vakare smarkiai truksta pramogu. Palangoje gali nueiti i Vandeni, Ramybe ir pasiziureti gera koncerta ar spektakli. Rugpjuti bent keli teatrai gastroliuoja mokyklos saleje.
Manau pasirinkimas nera vienareiksmiskas.
Atsakyti
As tai irgi rinkciau Nida smile.gif Man ten fainiau nei palangoj 4u.gif
Atsakyti
Aišku, kad Nida, niekur geriau prie Lietuviškos Baltijos nebūna, dar jeigu norit su šeima pailsėt, tai Palangos barai tikrai ne jums biggrin.gif

Be to nėr taip jau brangu gerai paieškojus, galima net pigiau nei Palangoj rast, va pvz.: http://www.kambariu-nuoma.lt/nida.html
Atsakyti
QUOTE(lauce @ 2011 03 05, 19:38)
Be to nėr taip jau brangu gerai paieškojus, galima net pigiau nei Palangoj rast, va pvz.: http://www.kambariu-nuoma.lt/nida.html


Liepos mėn šie butai kainuoja apie 160-350 lt parai;)

Šiaip kiek man teko ieškoti ir ne vienus metus, tai keturių asmenų šeimai, norinčiai poilsiauti paprastame, daugmaž normaliame, su atskirais patogumais butuke sezono piko metu kainos vidurkis apie 200 lt parai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 06 kovo 2011 - 11:27
Aisku tik Nida ir Neringa 4u.gif net nera ka lyginti.
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2011 03 06, 12:23)
Liepos mėn šie butai kainuoja apie 160-350 lt  parai;)

Šiaip kiek man teko ieškoti ir ne vienus metus, tai keturių asmenų šeimai, norinčiai poilsiauti paprastame, daugmaž normaliame, su atskirais patogumais butuke sezono piko metu kainos vidurkis apie 200 lt parai.


nu mums patiems teko atostogauti vasarą irgi berods liepos mėnesį, tai naujas butukas buvo ir už 160 Lt, ten tikrai 4 žmonės drąsiai telpa.
Atsakyti
NIDA
Atsakyti
Man tai, apskritai visa Kursiu Nerija,pradedant nuo Smiltynes ir iki pat Nidos.Tai pasakiskos kopos, smelis,pusu,augmenijos kvapai. smile.gif
Atsakyti
Tik Nida. Unikalios Kuršių nerijos ir Palangos net neverta lyginti - tai du visiškai skirtingi kurortai, kuriuos renkasi skirtingi žmonės. Kas nori šurmulio, kičo ir įvairios (blogąja prasme) publikos, renkasi Palangą, o tie, kurie trokšta ramybės ir tikro poilsio, - Neringą. Beje, ir norintys papramogauti Neringoje ras ką veikti - Juodkrantėje yra L.Rėzos kultūros centras, o Nidoje - kultūros centras "Agila", kuriuose vyksta įvairūs renginiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Märchen: 10 kovo 2011 - 13:56