Įkraunama...
Įkraunama...

Pinigų pervedimai į užsienį/Lietuvą

QUOTE(jearmaine @ 2013 01 09, 14:10)
Kai mamyte jums sius pinigus, jai reikes sort code ir account number. Skaiciu ant korteles nereikes  4u.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
o man įdomu, koks geriausias būdas pervesti pinigus iš lietuvos į jav? viena giminaitė, esant jav, nori nuomoti savo butą lietuvoje. ką manote apie paypal?
Atsakyti
is Uk i LT visada siunciu per Moneygram.. smile.gif kadangi siunciu retai, bet didesnes sumas, apsimoka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ruciuke+1 @ 2013 03 13, 00:09)
is Uk i LT visada siunciu per Moneygram..  smile.gif kadangi siunciu retai, bet didesnes sumas, apsimoka  smile.gif

paypal patogiau tuom,kad zmogus gauna i savo saskaita kita diena,nereikia eit i skyriu ir pildyt popierius.ir uz bet kokia suma £3.nebent jei zmogus neturi savo saskaitos,bet tai retai kada buna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ruciuke+1 @ 2013 03 13, 01:09)
is Uk i LT visada siunciu per Moneygram..  smile.gif kadangi siunciu retai, bet didesnes sumas, apsimoka  smile.gif


pries kelias dienas pirma kart siunciau pinigus i LT per Moneygram...buvau isitikinus , kad tie pinigai nuke;liaus i LT pasta, bet mama nei paste nei (issiunte is pasto)swed banke ju neranda g.gif Kur nukelioavo pinigai ?

Sveiki 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(darara @ 2013 03 14, 10:28)
pries kelias dienas pirma kart siunciau pinigus i LT per Moneygram...buvau isitikinus , kad tie pinigai nuke;liaus i LT pasta, bet mama nei paste nei (issiunte is pasto)swed banke ju neranda  g.gif Kur nukelioavo pinigai ?

Sveiki 4u.gif

as gaudavau ukio banke seniau, o kaip db tai nzn.
Atsakyti
Dabar pinigus siunciamus per MoneyGram galima atsiimti Siauliu banko ir Citadeles banko skyriuose mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidilu @ 2013 03 14, 12:28)
Dabar pinigus siunciamus per MoneyGram galima atsiimti Siauliu banko ir Citadeles banko skyriuose  mirksiukas.gif


Aciu 4u.gif
Atsakyti
Na jau ne trumpa laika gyvenu anglijoje, tai siusdavau pinigelius mamai i Lietuva is pradziu per banka, tai gan ilgokai uztrukdavo ir kainuodavo gan ne mazai. Poto bandziau MoneyGram ir WU, tai ten momentaliai viskas, tik tiek kad MoneyGram kainuoja £20 pervedimas i Lietuva litais. Tai gan brangoka sakyciau. O Opala atradus tai nebesinori naudoti visu pries tai isvardintu. Tik truputi erzina tai kad turi eiti pas juos i ofisa ar skambinetis ir klausinetis/pranesinet del pervedimu.

Cia ne perseniausiai skaiciau ziniasklaidoj apie lietuviu imone, transfergo.com, tai gan patogu, vien tai kad nereikia niekam skambinti, viska uzpildai online ir pervedi pinigus, plius tai kad dar pigiau nei OPAL. O jau 3 kartus siunciau, tai buvo dave viena nemokama pervedima, tai esu tikrai patenkinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dosiukas @ 2013 03 20, 15:44)
Na jau ne trumpa laika gyvenu anglijoje, tai siusdavau pinigelius mamai i Lietuva is pradziu per banka, tai gan ilgokai uztrukdavo ir kainuodavo gan ne mazai. Poto bandziau MoneyGram ir WU, tai ten momentaliai viskas, tik tiek kad MoneyGram kainuoja £20 pervedimas i Lietuva litais. Tai gan brangoka sakyciau. O Opala atradus tai nebesinori naudoti visu pries tai isvardintu. Tik truputi erzina tai kad turi eiti pas juos i ofisa ar skambinetis ir klausinetis/pranesinet del pervedimu.

Cia ne perseniausiai skaiciau ziniasklaidoj apie lietuviu imone, transfergo.com, tai gan patogu, vien tai kad nereikia niekam skambinti, viska uzpildai online ir pervedi pinigus, plius tai kad dar pigiau nei OPAL. O jau 3 kartus siunciau, tai buvo dave viena nemokama pervedima, tai esu tikrai patenkinta smile.gif


As sesei ir sese man siuncia per mokejimai.lt. Atsidarai saskaita online, pasipildai ir permeti arba litus arba svarus kaip nori. Is LT kainuoja apie 2,4 litu is Anglijos iki £2,2. Pinigai suvaiksto per mazdaug pusvalandi. Niekur nereikia vaikscioti.
Atsakyti
QUOTE(Saule Sol @ 2013 05 17, 10:57)
As sesei ir sese man siuncia per mokejimai.lt. Atsidarai saskaita online, pasipildai ir permeti arba litus arba svarus kaip nori. Is LT kainuoja apie 2,4 litu is Anglijos iki £2,2. Pinigai suvaiksto per mazdaug pusvalandi. Niekur nereikia vaikscioti.

o patenka tiesiai i saskaita? g.gif sudominai...nes opalas nepatogus tuo,kad skambint reikia,o jie turi savo darbo valandas,per kurias ne visada uztaikai sad.gif
Atsakyti
Sveiki, as naudojuos lietuvisko verslo paslaugomis TransferGo
Per kelias valandas pervedimas pasiekia lietuviska saskaita, kainuoja 2,5 svaro, bet esu prisirinkus is facebook, ju blogo nemokamo pervedimo koduku, tai jei kam reikia galiu perleisti, nes jie galioja iki liepos pabaigos, o pati tikrai tiek neisnaudosiu.
Bet paslaugom esu labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti