Įkraunama...
Įkraunama...

BT matavimas

Ir ash jungiuosi prie naujos temos bigsmile.gif
Sakykit mergaites kurios matuojate BT elektroniniu term., ar po to kai supypsi ( o supypsi gan greit) ish kart imat lauk, ar dar biski palaikot? Nes ash eksperimentavau - po pypsejimo kokias 2 min dar laikiau, tai BT pakilo dar, ir ne taip jau mazai.


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Virvute: 31 liepos 2009 - 10:22
QUOTE(Virvute @ 2009 07 31, 11:18)
Ir ash jungiuosi prie naujos temos  bigsmile.gif
Sakykit mergaites kurios matuojate BT elektroniniu term., ar po to kai supypsi ( o supypsi gan greit) ish kart imat lauk, ar dar biski palaikot? Nes ash eksperimentavau - po pypsejimo kokias 2 min dar laikiau, tai BT pakilo, ir ne taip jau mazai.

tik supypsėjus. Mano termometras nebekeičia paskui skaičiukų, kiek jau parodė - tiek ir lieka
Atsakyti
QUOTE(Duniu @ 2009 07 31, 10:12)
Labai dekui merginos uz silta priemima ir draugiska bendravima wub.gif
Siunciu jums visoms dideli virusiuka uuuuuuuuuuuuuuuuuuu wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Gaudau ir as wub.gif wub.gif wub.gif

Chenelle,gerai tu cia uzkilai thumbup.gif Lauksim geru ziniu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Virvute @ 2009 07 31, 11:18)


as tai is karto ax.gif bent jau kiekviena diena po tiek pat min palaikymo rodo temp. Nes tie skaitmeniniai nelabai tikslus. Mano irgi kartais temp kyla, pazastyje taip esu pakelus per pusia laipsnio, tad nesu tikra ka tie pakilimai reiskia g.gif
Atsakyti
Bum 4u.gif Chenelle mano ciklas 24-25 dienos taigi jau pats galas ax.gif
Atsakyti
[quote=Ingutevi,2009 07 31, 11:19]

Aishku. Tada reikes dasyk termometra patikrint, nors pirkau ne pigiausia, sake shveicaru firmos.

Manau tiesiog reikia visada matuoti vienoda laiko tarpa .

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Virvute: 31 liepos 2009 - 10:25
QUOTE(Virvute @ 2009 07 31, 11:18)
Ir ash jungiuosi prie naujos temos  bigsmile.gif
Sakykit mergaites kurios matuojate BT elektroniniu term., ar po to kai supypsi ( o supypsi gan greit) ish kart imat lauk, ar dar biski palaikot? Nes ash eksperimentavau - po pypsejimo kokias 2 min dar laikiau, tai BT pakilo dar, ir ne taip jau mazai.
user posted image

imu tik supypsejus, ar kyla po to nezinau, reikes pabandyti paziureti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(valiusiuke @ 2009 07 31, 11:23)
Chenelle mano ciklas 24-25 dienos taigi jau pats galas  ax.gif


tai reiskias gerai prisiminiau, kad visada O anksti pas jus vyksta, FF tikrai nusigrybavo cool.gif
Atsakyti
Kraustausi ir as i naujus namucius, aciu BUM 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Virvute @ 2009 07 31, 11:24)
Tada reikes dasyk termometra patikrint, nors pirkau ne pigiausia, sake shveicaru firmos.


bent jau instrukcijose raso kad vertinti po pypsejimo, taip ir darau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Chenelle @ 2009 07 31, 11:28)
tai reiskias gerai prisiminiau, kad visada O anksti pas jus vyksta, FF tikrai  nusigrybavo  cool.gif

Jo pas mane panašiai visada O būna 11-12 CD. Siaubas dabar tik pasiskaičiavau, kad echo eisiu galimą mm dieną doh.gif ni gal užsitems ciklas ir spėsiu echo pasidaryt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(valiusiuke @ 2009 07 31, 11:37)


o ar NT pries eko darysit bigsmile.gif
Atsakyti