Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės grožio priemonės

Darausi pati tokia kauke plaukams : saltai spausta semenu alieju sumaisau su abrikosu kauliuku aliejumi ir dar ilasinu arbatmedzio EA , laikau valnda - laaaabai patenkinti mano plaukuciai ( dazyti, sausoki ).
Atsakyti
QUOTE(-DolceVita- @ 2010 07 01, 14:18)
o ka pasiulytumet 1.5 metuku vaikui tepti ant odos, homeopate sake, kad nieko netepti, nes jam buvo pripazinta bronchine astma, o dabar kazkokios demes lenda i virsu rausvos, serpetotos, ji sake, kad taip valosi plauciai, per oda. Bet negaliu ziureti i tas baizybes, tai po duso  patepu sviestmedziu, kazkiek apmazejo, bet visiskai nepranyko sad.gif gal pamaisyti su kokiu kitokiu aliejuku  g.gif

kaip tai netept, nes bronchinė astma? ir kaip valosi plaučiai? labai įdomu. paveldėjau iš mamos bronchinę astmą, jau kokius 4 metus ja sergu, o mama - visą gyvenimą. deja, mano plaučiai nesivalo per odą. gal pas jį alerginė astma? kokius vaistukus vartojate?
aš, aišku, ne medikė, bet turiu jautrią odą ir begales alergijų, taip pat ir astmą. nesuprantu gydytojo patarimo niekuo netept. yra alergenai, jų reikia vengti, bet ne daugiau. kaip tik suerzintą odą reikia tausoti, apsaugoti nuo aplinkos poveikio, tik reikia atrasti, kas tinka labiausiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2011 01 01, 19:21)
kaip tai netept, nes bronchinė astma? ir kaip valosi plaučiai? labai įdomu. paveldėjau iš mamos bronchinę astmą, jau kokius 4 metus ja sergu, o mama - visą gyvenimą. deja, mano plaučiai nesivalo per odą. gal pas jį alerginė astma? kokius vaistukus vartojate?
aš, aišku, ne medikė, bet turiu jautrią odą ir begales alergijų, taip pat ir astmą. nesuprantu gydytojo patarimo niekuo netept. yra alergenai, jų reikia vengti, bet ne daugiau. kaip tik suerzintą odą reikia tausoti, apsaugoti nuo aplinkos poveikio, tik reikia atrasti, kas tinka labiausiai  thumbup.gif

Aš taip pat turiu begales alergijų ri pora alerginių ligų ir bandoma pripažinti astma, beeet jei netepčiau niekuo kūno, neįsivaizduoju kas būtų blink.gif vaikščiočiau tikriausia su kraujuota iki žaizdų nusausėjusia oda blink.gif doh.gif nes tepu ir eucerinu su šlapalu ir kitokiom priemonėm ,kartais tenka ir hormonais pamozot, bet vsivein oda labai sausa, bet bėrimai ryškūs doh.gif O,jei vaikučio niekuo netept, juk galima manau kokiu eucerinu ar kokia panašia priemone g.gif aš manyčiau netgi ne,kad galima,o ,kad būtina alergišką odą drėkinti, nes ant sausos odos bėrimai ar žaizdelės žymiai didesnės ir gyja ilgiau bei sunkiau rolleyes.gif Aš siūlau bandyt emolium kremuką arba euceriną, na arba essexs kremukus rolleyes.gif dar galima bandyt vaistinėj gaminamus kremukus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(-DolceVita- @ 2010 07 01, 13:18)

o ka pasiulytumet 1.5 metuku vaikui tepti ant odos, homeopate sake, kad nieko netepti, nes jam buvo pripazinta bronchine astma, o dabar kazkokios demes lenda i virsu rausvos, serpetotos, ji sake, kad taip valosi plauciai, per oda. Bet negaliu ziureti i tas baizybes, tai po duso  patepu sviestmedziu, kazkiek apmazejo, bet visiskai nepranyko sad.gif gal pamaisyti su kokiu kitokiu aliejuku  g.gif


Mano dukryte turi lengva atopinio dermatito forma (oda linkusi i sausuma). As naudoju ekologiska, nerafinuota kokosu alieju. Tepu juo 2 - 3 kartus per savaite, labai gerai. O ir kvapas thumbup.gif
Pabandyk ir tu. Gali pabandyti ir sumaisyti ta alieju su sviestmedziu.

Merginos, norejau paklausti apie kakavos sviesta. Nusipirkau ekologiska ir nerafinuota. Naudoju odai. Jis kvepia nuostabiai (vyras sako: sokolada sau kiekviena diena valgyti uzdraudei, tai dabar nors kvepeti sokoladu gali rolleyes.gif ) ir susigeria i oda labai gerai ir greitai. Problema - konsistensija. Nors laikau ji sandariai uzdaryta ir apinteleje, o ne saldytuve, jis vis tiek labai kietas. Mazdaug parmezano surio konsistencijos. Kaip man ji suminkstinti kai noriu teptis juo arba maisyti su pvz. kokosu aliejum? Labai kaitinti jo nesinori, kad nedingtu visos naudingos medziagos. Merginos, kurios naudojat kakavso sviesta kunui, kaip jus ji suminkstinat?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 06 28, 10:59)
o as is alieju pradejau gaminti veido kremukus  rolleyes.gif  pirma pasigaminau, baigiu nauddoti ir gaminsiu sekanti  rolleyes.gif

o kuno oda pradejau tepti kokosu aliejumi  thumbup.gif


Gal gali pasidalinti receptais? Mane domina sausai ar linkusiai i sausuma veido odai ir paakiams. Taip pat ir pilingas sausai veido odai.

Kokosu aliejus ir man nepakeiciamas, dziaugiuosi juo nuo pat pirmo panaudojimo karto thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pieniu pieva: 09 sausio 2011 - 21:59
Pratęsiant temą apie medaus ir cukraus šveitiklius, pasidalinsiu savo atradimu riebiai veido odai, linkusiai į bėrimus bigsmile.gif Šaukštas obuolių acto (6%), 6 šaukšteliai cukraus, šaukštas medaus (apytikriai). Taip pat galima įlašinti arbatmedžio aliejaus ir/ar citrinos sulčių. Viską sumaišyti ir pamasažuoti odą 2-4 minutes. Po to palikti dar kurį laiką ir nuplauti vėsiu vandeniu. Pati negalėjau atsistebėt, kaip susitraukė poros, oda buvo labai švelni, minkšta ir švari. Po kelių procedūrų išvis thumbup.gif Šį šveitiklį galima gan ilgai laikyt šaldytuve. Tiesa, nereikėtų naudot dažniau nei porą kart per savaitę, nebent labai švelniai. Kvapas kai kam gali nepatikti... g.gif bet man asmeniškai tikrai verta paraukyt nosytę dėl efekto drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 04 05, 11:07)
Labai daug info galima google susirasti apie medaus+cinamono naudą wink.gif

Gal pasiulytumete naturalia kauke kokia,kad sustabdyt plauku slinkima ? unsure.gif
Atsakyti
o tas actas sveitiklyje ner per stipriai veidui ? ir ar neistirpsta cukrus tai guli nenaudojamas sumaisytas su viskuo
Atsakyti
geriausia kavos tirsciu kauke veidui su slakeliu aliejaus,o ir oda tamsina bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 01 26, 21:01)
o tas actas sveitiklyje ner per stipriai veidui ? ir ar neistirpsta cukrus tai guli nenaudojamas sumaisytas su viskuo

Tikrai neperstipriai, juk jo ten nedaug. Pas mane kartais būna jautri oda nuo bėrimų, bet niekad nesudirgino. Cukrus neištirpsta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agane24 @ 2011 01 26, 20:58)
Gal pasiulytumete naturalia kauke kokia,kad sustabdyt plauku slinkima ?  unsure.gif




Svoguna sutarkuojate ir tarkius tiesiai ant saknu, uzdengiate galva maiseliu, laikote apie 1,5 val. Man padejo.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksė: 30 sausio 2011 - 06:55
QUOTE(miliukė @ 2011 01 30, 03:17)
Tikrai neperstipriai, juk jo ten nedaug. Pas mane kartais būna jautri oda nuo bėrimų, bet niekad nesudirgino. Cukrus neištirpsta  4u.gif



Pasidariau toki sveitikli smile.gif naudojau tik pora kartu, oda gerai prieme. Nei susierzino nei isbere thumbup.gif tik siaip acto kvapas erzina
Atsakyti