Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėnuo

Mum jau 4 mėn ir beveik savaitė. Mėgstam ieškoti burnyteje dantukų. Vieną prieš kelias dienas ir radom clap.gif Žaisliukus taip pat mėgstam čiulpti. Tik labai pykstam, kai jie netelpa į burnytę cry.gif Vartytis nuopilvo ant nudaros ir sėstis dar nenorim schmoll.gif Geriam tik MP.
Atsakyti
Mums 4 mėn ir 3 dienos 4u.gif
Linksmi esam bigsmile.gif , žaidžiam su barškučiais, išsitraukinėjam ir atgal įkišam soskę, apžiūrinėjam savo rankas, mėgstam šnekėti ir krykštauti, mėgstam valgyti blush2.gif ,
miegam 4 kartus po 1 val.,gulam 21val ir miegam iki 7.30, naktį 3 kartus keliamės valgyti,
jei ne soskė, tai rankos visada burnoje, dantukų dar neturim, užuomazgos jau matosi rolleyes.gif
sėstis dar nenori schmoll.gif
Atsakyti
Mums dabar 4men1sav.
Mokam jau tikrai nemazai, dziaugiuosi nes kiekviena diena maziukas buna vis gudresnis ir protingesnis. Puikiai vartosi nuo nugaros ant pilvuko ( cia jo megstamiausia lotuliukas.gif ) bet nuo pilvuko ant nugarytes verciasi nenoriai ( reik paskatinti, tada pavyksta). Labai jau nori sestis, rieciasi ir galva kelia- na atrodo tuoj ims ir atsises bigsmile.gif bet dar anksti ir nesodinam- viskam savas laikas.
Burnyteje pastoviai kazkas yra: rankytes, zaisliukai, mamos pirstas, ar kas yra po ranka (koki merliuka pasigauna ar pan). Ypatingai megsta susigrusti i burna bezdzionytes kojytes ir meskiuko uodegyte tongue.gif Megsta su barskuciu barskinti i stala ar lova ir taip susikaupia - atrodo rimta darba dirbtu blink.gif smagu ziureti mirksiukas.gif
Turbut viena didziausiu pasiekimu- turim jau 2dantukus . Buvo daug asareliu ir nerimo kol jie isdygo, bet jau sypsena grazi smile.gif
Patinka viska stebeti, dairytis, sypsotis visiems ir guguoti, kalbeti sava kalba. wub.gif Turim ir oziukus: megsta buti demesio centre- nebandyk jo nekalbinti ir pvz ziureti tv ( reks tol kol susiprasi lotuliukas.gif ), kartais oziuojasi imti papuka. Cia dar menknikis- zinau kad ju bus tik daugiau schmoll.gif
Kol kas valgo tik MP, ugis 67cm, svoris 7kg.
Mazius peledziukas- miegucio eina tik 23val, miega iki 9val- 2x keliasi valgyti.
Diena miega viso gal apie 3-3.5 val.
Turbut didziausia dovana kai ryte atsimerkus pamatau savo sunelio grazia sypsena, tada ir darganos ir lietus nebaisus, o jo juokas ir dziaugsmas - man atgaiva wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rence25: 31 sausio 2008 - 16:04
Na kaip matau musu mazyte neatsilieka nuo jusu vaikuciu ir moka dauguma cia isvardintu dalyku thumbup.gif Mes dar neturim dantuku ir nemokam apsiversti nuo pilvo ant nugarytes rolleyes.gif mums jau 4 men. ir vakar paragavom morku kosytes ax.gif
Atsakyti
labas, mes esame jusu bendraamziai 4u.gif , taciau nemegstame visai guleti ant nugaros tik ant pilvuko, o kai pavargstame apsiverciame smile.gif , paciau svoriu truputi didesni 4men sveriam 9,5kg ir 67cm.guledami ant pilvuko jau pakeliam krutine,sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Andren @ 2008 02 02, 00:42)
labas, mes esame jusu bendraamziai 4u.gif , taciau nemegstame visai guleti ant nugaros tik ant pilvuko, o kai pavargstame apsiverciame smile.gif , paciau svoriu truputi didesni 4men sveriam 9,5kg ir 67cm.guledami ant pilvuko jau pakeliam krutine,sekmes mirksiukas.gif

ne didesni, mano 4 mėn. sveria 10,2kg ax.gif , bet ir gimė didelis (5,1) 4u.gif
Atsakyti
[quote=agnita,2008 02 02, 10:47]
bet ir gimė didelis (5,1) 4u.gif

mano tai tik 3,8kg gime unsure.gif , tai manau kad mes daug priaugome g.gif
Atsakyti
Kaip smagu paskaityti - mano mažiukui jau beveik keturi be kelių dienų - vartosi nuo nugaros ant pilvo ir atvirkiai - labai mėgsta ant pilvuko gukėti ri žaisti su barškučiais, turi vieną dantuką (kitų nelaukiu schmoll.gif ) ir labai apsidžiaugia, kai mama ar tėtis kviečia- nušvinta šypsena wub.gif
Atsakyti


mano tai tik 3,8kg gime unsure.gif , tai manau kad mes daug priaugome g.gif
[/quote]

aplinkiniai ir giminės nesistebi? ax.gif man tai kartais paaiškina, kad reikia mažiau duoti blink.gif , lyg aš jį specialiai permaitinu unsure.gif doh.gif , tai pagalvoju, kad eikit... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnita: 05 vasario 2008 - 15:08
Žiūriu daugelis vaikučių jau vartosi 4 mėnesių. Jūsų vaikučiai patys pradėjo vartytis,ar darėt pratimukus kokius, vartėt sppecialiai?
Mano mergytė (rytoj bus 4 mėnesiai) tik ant šoniuko moka pasiverst, nuo nugaros ant pilviuko dar ne. Daug guguoja, šypsosi, kalba savo kalba, burzgia kad net seilės tyška, kartais ir šaukia garsiai įsismaginus. Ima žaisliukus, moka perimti iš vienos rankytės į kitą. Kai duodam į pirštus įsikibti, prisitraukia ir sėdasi, ir stotis bando. Mėgsta maudytis, ištaško pusę vandens kol išmaudom. Lankom baseinėlį, labai patinka plaukiot:)
Miega naktį nuo 22 iki 10val., ir diena porą kartų (bet tik lauke): vieną ilgą miegelį (apie 3-3,5h) ir vieną trumpą - valandžiukę.
Ūgis dabar apie 65cm,o svoris gal truputį virš 6kg. Valgo tik MP.
Atsakyti
Sveikučiai bendraamžiai, malonu įsilieti į jūsų kolektyvą. Mūsų ūgis 67,5, svoris 7,750. pasiskiepijome šiandien, tai nerimas biškutį ar bus kokių pašalinių reiškinių ar ne. Mums jau liepia po truputį virti daržovienę ar ir jus jau valgote papildomą maistą? pakabinome ant kedutes zaisliuka, tai zinokite koks smagumas, kai vaikutis net pusvalandi vienas gali zaisti ir save linksminti
Atsakyti
Mums 19 d. bukaks 4 mėnesiukai. Šiandien mus svėrė ir matavo, tai esame 7 kg. ir 63,5 cm. Dičkiai mes smile.gif
Atsakyti