Įkraunama...
Įkraunama...

Tuskulėnų vidurinė mokykla

QUOTE(Juoglė @ 2012 11 18, 19:33)
prisijungiu ir aš, laukiu atsiliepimų apie mokytojas:
Rasa Nedzveckienė
Ina Klimaitienė
Daiva Vaišvilienė  4u.gif

Kiek girdėjau, tai visos geros,aktyvios,visur dalyvauja su mokiniais.Reiklios, bet kartu ir nuoširdžios, kai reikia griežtos.Kažkada vaikas mokėsi pas Iną, aš patenkinta. bigsmile.gif Žiūrint kokios jūs norėtumėte mokytojos, ko iš jos tikitės? :
Atsakyti
Ar yra šioje mokykloje uniforma?
Atsakyti
QUOTE(ezytee @ 2012 11 26, 17:20)
Ar yra šioje mokykloje uniforma?


Uniformų nėra
Atsakyti
QUOTE(liepa 7 @ 2012 11 19, 19:19)
Kiek girdėjau, tai visos geros,aktyvios,visur dalyvauja su mokiniais.Reiklios, bet kartu ir nuoširdžios, kai reikia griežtos.Kažkada vaikas mokėsi pas Iną, aš patenkinta. bigsmile.gif Žiūrint kokios jūs norėtumėte mokytojos, ko iš jos tikitės? :

labai ačiū už atsiliepimą smile.gif na, tikiuosiu griežtos meilės laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Juoglė @ 2012 11 18, 20:33)
prisijungiu ir aš, laukiu atsiliepimų apie mokytojas:
Rasa Nedzveckienė
Ina Klimaitienė
Daiva Vaišvilienė  4u.gif


gal dar kas turi kokiu atsiliepimu apie sias mokytojas? ax.gif
Atsakyti
laba, gal kas jau buvo uzrasyti vaikucius ne is sio rajono ir gali pasidalinti info- ar neminejo, kad vietu nebus ar sake kad priims, nes vienoje mokykloje mus jau nuliudino, kad savu nesutalpina
Atsakyti
Užsirašėm, nors nepriklausom šiam rajonui, nesakė, kad nepapulsim, nors, tarkim Žibury išstūmė pro duris ir prašymo net neėmė...
Atsakyti
QUOTE(ritukas1 @ 2013 01 04, 14:39)
laba, gal kas jau buvo uzrasyti vaikucius ne is sio rajono ir gali pasidalinti info- ar neminejo, kad vietu nebus ar sake kad priims, nes vienoje mokykloje mus jau nuliudino, kad savu nesutalpina

pernai i Tuskulenus prieme be problemu is kitu rajonu
Atsakyti
QUOTE(cubanwomen @ 2012 08 08, 00:13)

10. V. RAČICKO visos knygos.



antrokams rekomenduojama perskaityti?! blink.gif gal KAI KURIAS, bet ne VISAS
Atsakyti
QUOTE(Rrina @ 2013 01 07, 19:37)
Užsirašėm, nors nepriklausom šiam rajonui, nesakė, kad nepapulsim, nors, tarkim Žibury išstūmė pro duris ir prašymo net neėmė...


Mes priklausom, bet Ziburys irgi kazkaip dave suprasti, kad nepriims schmoll.gif nes eisim 6m, o ne 7m. Tai sake, bus 7m daug norinciu ir iskart pasiule eiti i Tuskulenu.
O Tuskulenu mokykloje vis pabrezdavo, kad visada prasom, lauksim lauksim, jokiu testu nedarysim ir panasiai thumbup.gif Sake priima visus, nes turi galimybe formuoti daugiau klausiu, kad ir praitais metais buvo 1oku 5 kleses suformuotos doh.gif
Buvom sia savaite, tai Tuskulenu vid. mes 46, o Ziburyje pries savaite buvom 80, kaip priima ik 78 sad.gif
Atsakyti
Mes irgi užsirašėm į šią mokylą.

Ir dar tokia info, kam įdomu. Kas jau užsirašė, tie žino smile.gif

user posted image
Atsakyti
Labas rytas,

gal kas vakar dalyvavo atvirų durų dienoje?
kokie įspūdžiai?
Atsakyti