Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių namučiai XIX, Dalijamės toliau

QUOTE(spaNguolė @ 2009 08 26, 23:58)
oreste  4u.gif
Labai smalsu pasidarė kas čia gėlės? gal kokią foto galima būtų pamatyti  blush2.gif .

Aš irgi negaunu jaunųjų foto. Tiksliau turiu porą, bet jau toookios nekokybiškos, kad nieko nepavyks man su jom padaryti sad.gif , na ir nebesinervuoju per daug.
Dabar didžiausias skausmas, kaip visas mintis, užduotis, pokštus sudėlioti į scenarijų  g.gif wacko.gif . Gal jūs padėsit sudėlioti :
1.kopūstų žaidimas,
2.svečių spėjimas ir pinigėlių dėjimas į kelnytes
3.vestuvinio medaus instrukcija
4.gandro laiškas
5.kraičio skrynelė
6. rūtų vainikėlio nusegimas
7. puokštės metimas
6 ir 7 tai jau po 12 prieš išleidžiant miegot, tikriausiai  g.gif

O kada būna karti karti? prieš 12?  g.gif  židinys bus pasitinkant jaunuosius.
Ir dar klausimas: ar labai keistai atrodys tik 2 dangaus žibintai? ar vienas širdelės formos?  g.gif

Norėjau pasižadėjimų tortą daryti, bet matau kad jau nespėsiu sulankstyti gabaliukų. Tai dabar nžn kur įterpti tuos pasižadėjimus?  g.gif  Gal kartu su svečių prisitatymu?

Va kiek daug klausimų. Ir kuo toliau, tuo daugiau jų kyla, o laikas vis tirpsta pamažu scare.gif.

1-Kopusto zaidima gali daryti ir atvykus i sodyba, jei bus isbandymai jauniesiems kaip lekstutes dauzymas malku pjovimas ir pan, tai gali iterpti ir sia uzduoti, jei neus isbandymu, tai gal planuoji daryti darbu pasiskirstyma, aistru gesinima, tai gali ir zaidima su kopustais iterpti.3 - islydint jaunuosius miegoti gali paskaityti, 7 - gali daryti po 12, 6 antra diena, kartu su veliumu nusegti, 5 - kraicio skryne - antra diena gali daryti, 2 ir 4 taip pat antra diena patarciau geriau daryti.
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 08 26, 19:30)
labukas 4u.gif  susidūriau su tokia problemėle, šeštadienį mūsų vestuvės ir piršlienė mums šiandien pareiškė kad patys viską susipirktume doh.gif  mums ir taip rūpesčių per akis, o ji dar šitaip doh.gif  tai gal kuri galėtų patarti ką reiktų mums susipirkti, kokių dovanėlių ir t.t. na kas reikalinga piršliams, būčiau lb dėkinga, ji man pranešė kad viską būtinai panaudos doh.gif  laukiu idėjų, visoms lb dėkoju 4u.gif
Papildyta:
gal žinote kur šiauliuose ar telšiuose įsigyti vestuvių atributikos? g.gif

JOOOOOo situacija nekokia, bet yra problema, yra ir būdas ją išspresti, taigi viskas bus gerai. O žinok su vestuvių atributika Šiauliuose liudnoka, man reikia 2 širdžių, bet gėlių parduotuvėse klausinėju nieko gero nepasiulo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2009 08 27, 08:48)



QUOTE(skgreta @ 2009 08 27, 09:18)


Oj ačiū merginos, tikrai akyse prašviesėjo thumbup.gif . Vestuvės kaip ir dviejų dienų, liksim nakvoti sodyboj. Aš kažkodėl norėjau viską sutalpinti į vieną dieną ir matau, kad tikrai visko nespėsiu padaryti. Einu tvarkyti scenarijų smile.gif .
Atsakyti
Sveikutes , kaip sekasi bendrazygems ? As jau viska susidejau , susirusiavau . Rytoj tik drabuziai pasiruost , isvezt dukra i kaima ir laukt sestadienio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*zadiv* @ 2009 08 27, 13:13)
Sveikutes , kaip sekasi bendrazygems ? As jau viska susidejau , susirusiavau . Rytoj tik drabuziai pasiruost , isvezt dukra i kaima ir laukt sestadienio smile.gif


saunuole thumbup.gif
Atsakyti
labas visoms, jungiuosi prie jusu....
esu pakviesta pirsliauti, nors laiko su sia mintim susitaikyt turejau, viskas dar miglota ir gasdinamai atrodo.... gal kas galite pasakyti kur rasti zaidimu aprasymus g.gif maciau jus cia ir apie kopustus kalbat ir apie gandru laiskelius smile.gif bet nelabai zinau kas cia yra... busiu dekinga jei kas pasidalinsite mintimis...
mano emailas oksanyte@yahoo.co.uk

pirsliausiu rugsejo 26 d. 4u.gif

sveikinimai visoms auksarankems, saunuoles jus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(oksanyte @ 2009 08 27, 13:23)
labas visoms, jungiuosi prie jusu....
esu pakviesta pirsliauti, nors laiko su sia mintim susitaikyt turejau, viskas dar miglota ir gasdinamai atrodo.... gal kas galite pasakyti kur rasti zaidimu aprasymus  g.gif  maciau jus cia ir apie kopustus kalbat ir apie gandru laiskelius smile.gif bet nelabai zinau kas cia yra... busiu dekinga jei kas pasidalinsite mintimis...
mano emailas oksanyte@yahoo.co.uk


per visas temas rasi daug info mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2009 08 27, 14:37)
per visas temas rasi daug info mirksiukas.gif

Bet tikrai kiek temu jau prisikaupe doh.gif . kai as pradejau skaityt pamenu jau buvo ju nemazai ,nepavydziu tom kurios dabar skaitys , ju dar daugiau doh.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios,noriu Jums visoms padekoti...Pirsliauti einam jau si 6ni taigi tik su jusu pagalba esu kaip ir susiruosusi wink.gif)) dekui visoms ,butinai papaskaosiu kaip man sekesi kt savaite ,gal net ir foto pavyx imesti smile.gif)
Taip pat noriu pasakyti,kad viena panele nerealiai graziai daro paklode Nakties melodijos su natomis pozomis smile.gif) Kadangi turiu maza kletska pati to nesugebejau padaryti tai man ji pagelbejo ,jei reiks kreipkites duosiu jos kontaktus.
o siaip tai neramu man to 6nio laukti ...tikiuosi viskas pavyx ir bus grazi svente flirt.gif
Atsakyti
ka jus manote apie ejima i pirslius nesusituokusiai porai? ar jau labai visur iprasta kad turi buti vede ir vyresni? as su draugu zadam eit i draugu vestuves uz pirslius, na tiesiog jie neturi daugiau ka kviesti, nors ir mes be patirties, buve is viso tik dvejose vestuvese, is pirmose buvusiu pirsliu galim pasimokyt tik kaip svociai smigti i balta misraine thumbup.gif arba pirsliui po stalu uzmigti, o is kitu vestuviu- raishkaus skaitymo ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(LaurackaJ @ 2009 08 27, 14:49)
ka jus manote apie ejima i pirslius nesusituokusiai porai? ar jau labai visur iprasta kad turi buti vede ir vyresni? as su draugu zadam eit i draugu vestuves uz pirslius, na tiesiog jie neturi daugiau ka kviesti, nors ir mes be patirties, buve is viso tik dvejose vestuvese, is pirmose buvusiu pirsliu galim pasimokyt tik kaip svociai smigti i balta misraine thumbup.gif arba pirsliui po stalu uzmigti, o is kitu vestuviu- raishkaus skaitymo  ohmy.gif

Man tai atrodo kad jokio skirtumo ar susituoke ar ne g.gif
Atsakyti
nu paskaityti tikrai yra ka thumbup.gif tik kad laiko nepristigciau biggrin.gif
Atsakyti