Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių namučiai XIX, Dalijamės toliau

Labas rytas, gražios foto. O svočiutės pasakykit, į ką viską susidedate (pintine, kokį krepšiukas? ) Ir dar noriu paklauti tokio ūkiško klausimo, liudininkams butelių daug reikia turėti ax.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iquana: 02 rugsėjo 2009 - 07:54
QUOTE(TAI AS @ 2009 09 02, 00:30)


pavyko, paziurejau, tai pati labai graziai atrodei, sukuosena tau labai tiko thumbup.gif o ir pulkas graziai atrodo, kai susiderines smile.gif
Atsakyti
Nu tikrai saunuoles visos;)
As ir vis paskaitau ir lengviau pasidaro...cia tikrai ideju pilna...Aciu visoms wink.gif
Atsakyti
aciu,aciu,tik as tikejausi kitokios sukuosenos,todel gal man ne taip ir patiko ji.
mums uzteko dvieju sampano,gamtoj dvieju brendzio ir seimininkem butelio.bet reikia turet atsargoj daugiau smile.gif .as turejau tris pintines,vienoj buvo sudeti daiktai skirti gamtai,kitoj degtine...siaip as ju nesinesiojau.saldainem vaisinau is siaudines skrybeles
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TAI AS: 02 rugsėjo 2009 - 08:19
QUOTE(TAI AS @ 2009 09 02, 09:11)
aciu,aciu,tik  as tikejausi kitokios sukuosenos,todel gal man ne taip ir patiko ji.


o man kaip tik atrodo, kad tau labai tiko mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2009 09 02, 10:19)
o man kaip tik atrodo, kad tau labai tiko mirksiukas.gif  thumbup.gif

vadinasi, viskas ciki biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės!

Dar noriu paklausti, ar sakote ką nors, kai paleidžiami balandžiai į dangų g.gif

Praeitą šeštadienį buvau vestuvėse, tai ten jų augintojas puikią šneką sukalbėjo. O dabar pačiai reiks kažką palinkėti?
Gal turit kokių originalių palinkėjimų būtent, kai išmetami balandžiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(edisada @ 2009 09 02, 10:29)
Sveikutės!

Dar noriu paklausti, ar sakote ką nors, kai paleidžiami balandžiai į dangų g.gif

Praeitą šeštadienį buvau vestuvėse, tai ten jų augintojas puikią šneką sukalbėjo. O dabar pačiai reiks kažką palinkėti?
Gal turit kokių originalių palinkėjimų būtent, kai išmetami balandžiai smile.gif

na man jaunoji sake kad su balandziais gausim ir kazkokius zodzius, bet as pasirasiau del visa ko savo trumpa pasakyma: Jaunieji paleiskite balandžius, kurie simbolizuoja meilę ir ištikimybę, kadangi šie paukščiai poruojasi visam gyvenimui ir kartu rūpinasi savo mažyliais.
Atsakyti
QUOTE(TAI AS @ 2009 09 02, 00:30)

niu labai labai grazi svociute, man labai patiko foto thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Minnra: 02 rugsėjo 2009 - 09:04
iquana, ačiū 4u.gif
Atsakyti
tai as -
nuostabiai atrodei thumbup.gif man suknelė labai patiko ir šukuosena super. vienu žodžiu, liuksiškai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(edisada @ 2009 09 02, 11:32)
iquana, ačiū 4u.gif

nera už ką mirksiukas.gif
Atsakyti