Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimimo liudijimas

QUOTE(dėja @ 2006 02 25, 23:29)
Deklaracijos tikrai reikia,ir jei nesusituoke reikia abiejų tėvų,o jei susituoke užtenka ir vieno iš tėvų. 4u.gif

Oho, jau kiek popierių prireikė vaikeliui užregistruoti, kažin ką dar sumąstys po kokių metelių, kitų g.gif
Atsakyti
QUOTE(allegro @ 2006 02 26, 17:53)
Oho, jau kiek popierių prireikė vaikeliui užregistruoti, kažin ką dar sumąstys po kokių metelių, kitų g.gif


sakau, toks popierizmas, kad baisu. Tai vis dar nesusitvarkėm gimimo liudijimo, nes man reikia važiuoti vienur išsimti pažymą dėl gyvenamos vietos, vyrui kitur; paskui dar kažkaip kartu važiuoti į tuos santuokos rūmus ir kartu gi reiks vežtis vaikutį, nes neturim kam palikt. Jau pas notarą dėl tėvystės pripažinimo teko eiti su vaikučiu unsure.gif Ir viskas dėl to, kad nenorim susituokt. Tipo tuokitės visi, o tai tampysitės su popieriais iš vienos vietos į kitą..ale vos ne nesąmoningas priverstinis raginimas susituokt blink.gif Turbūt valstybei reik "normalių šeimų" bigsmile.gif
Atsakyti
Meduoliuk, bet kokiu atveju gyvenamosios vietos deklaracijos tau reikes, kai tvarkysies pasalpas. taip kad cia nuveiksi dideli darba ta pazyma gavusi.

O popiergaliu bus ir santuokos atveju.ir tikrai nemazai.dar turit varianta sudaryt partnerystes sutarti, tai ne santuoka, bet popieriu susimazina bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simuko @ 2006 02 27, 17:00)
Meduoliuk, bet kokiu atveju gyvenamosios vietos deklaracijos tau reikes, kai tvarkysies pasalpas. taip kad cia nuveiksi dideli darba ta pazyma gavusi.

O popiergaliu bus ir santuokos atveju.ir tikrai nemazai.dar turit varianta sudaryt partnerystes sutarti, tai ne santuoka, bet popieriu susimazina bigsmile.gif


Partenrystės sutartį? Pirmą kartą apie tokią išgirdau. Vadinas, galima kaip ir susituokt nesusituokus? rolleyes.gif Reikės daugiau informacijos apie tai paieškoti, gal ateičiai pravers rolleyes.gif
Ačiū Simuko 4u.gif
Atsakyti
na paaiskinkite dar man kartely,del to gimimo liudijimo,kiek suprantu reikia but abiem tevams jai neturi iregistrave santuokos,ir abiem gyvenamos vietos deklaraciaja blink.gif tarkim tik tevo neuztenka ?ir kur ta deklaracija gaut jai niekur neturiu galimybes prisiregistruot as g.gif ,tai vaikas mano bus be gimimo liudijimo schmoll.gif ,ir dar per kiek laiko ji isduoda ?
Atsakyti
musu situacija panasi.
istiesu, jei nesate susituoke, tai israsant gimimo liudijima, reikalingi abu tevai.
bet, tarkim man tos deklaracijos nereikejo, kadangi mano pase yra yrasas registracijos ir pagal gyvenamaja vieta tvarkiau dokumentus. vaika automatiskai registruoja prie mamos, pagal jos gyvenamaja vieta (zinoma visada yra isimciu)
Atsakyti
QUOTE(ellia @ 2006 03 02, 22:29)
na paaiskinkite dar man kartely,del to gimimo liudijimo,kiek suprantu reikia but abiem tevams jai neturi iregistrave santuokos,ir abiem gyvenamos vietos deklaraciaja  blink.gif  tarkim tik tevo neuztenka ?ir kur ta deklaracija gaut jai niekur neturiu galimybes prisiregistruot as  g.gif ,tai vaikas mano bus be gimimo liudijimo  schmoll.gif ,ir dar per kiek laiko ji isduoda ?

Gyvenamosios vietos deklaracija (registracija), tai nebutinai miestas - gatve, namas ir butas. Galima prisiregistruoti tiesiog, pavyzdziui, prie Vilniaus m. savivaldybes, eini i bet koki Vilniuje esanti pasu poskyri ir sakai , kad noriu prisiregistruoti prie Vilniau miesto savivaldybes, jus uzregistruoja ir isduoda jums pazyma, kad jus esate itrauktas i asmenu neturinciu nuolatines gyvemasios vietos apskaita. (deklaravote savo gyvenamaja vieta)
Man asmeniskai vaiko gimimo liudijima padare per 10 min. (Vilniuje)
Atsakyti
Šiandien susitvarkėm su gimimo liudijimu. Dabar tiksliai žinau ko reikia, parašysiu, gal kam prireiks smile.gif

1. Kadangi mes su vyru nesusituokę, mums reikėjo notaro patvirtinimo dėl tėvystės.
2. Abiejų pasų
3. Pažymos iš gimdymo namų
4. Ir mano (t.y. mamos) deklaruots gyvenamos vietos pažymos

Jeigu nesusituokę, reikia važiuoti kartu su vyru ir abiems pasirašyti.
Gimimo liudijimo išdavimas užtruko 20 min. Padavėm visus dokumentus ir liepė ateiti po 20 min. atsiimti gimimo liudijimo.

Tai va ax.gif
Atsakyti
[quote=meduoliukas,2006 03 09, 21:06]

1. Kadangi mes su vyru nesusituokę, mums reikėjo notaro patvirtinimo dėl tėvystės.


O gal gali pasakyt ko reikejo notarui, kad patvirtintu tevyste?
Pas mane panasi bus situacija tongue.gif
Atsakyti
[quote=Evusia,2006 03 17, 16:53]
[quote=meduoliukas,2006 03 09, 21:06]


O gal gali pasakyt ko reikejo notarui, kad patvirtintu tevyste?
Pas mane panasi bus situacija tongue.gif
[/quote]

Notarui reikėjo:
1. pažymos iš gimdymo įstaigos dėl vaikučio gimimo;
2. abiejų tėvų pasų;
3. ir būtinai abiejų tėvų dalyvavimo, nes reikia pasirašyti abiems.

smile.gif
Atsakyti
QUOTE(meduoliukas @ 2006 03 09, 21:06)
Šiandien susitvarkėm su gimimo liudijimu. Dabar tiksliai žinau ko reikia, parašysiu, gal kam prireiks  smile.gif

1. Kadangi mes su vyru nesusituokę, mums reikėjo notaro patvirtinimo dėl tėvystės.
2. Abiejų pasų
3. Pažymos iš gimdymo namų
4. Ir mano (t.y. mamos) deklaruots gyvenamos vietos pažymos

Jeigu nesusituokę, reikia važiuoti kartu su vyru ir abiems pasirašyti.
Gimimo liudijimo išdavimas užtruko 20 min. Padavėm visus dokumentus ir liepė ateiti po 20 min. atsiimti gimimo liudijimo.

Tai va  ax.gif

aciu uz informacija ax.gif
mergytes o kiek trunka gyvenamos vietos deklaracijai issimt ir kokio dokumento ten reikia?
Atsakyti
QUOTE(indrutee @ 2006 07 14, 11:18)
aciu uz informacija  ax.gif
mergytes o kiek trunka gyvenamos vietos deklaracijai issimt ir kokio dokumento ten reikia?


pagrinde reikia asmens tapatybės dokumentų, ir turto nuosavybės dokumentų (registro pažymos), kad turtas tavo, t.p. vaikų gimimo liudijimo, užpildai tam tikros formos prašymą, sumoki banke du litus ir tą pačią dieną išduoda pažymą apie gyv. vietos deklaravimą (bent jau man taip buvo).
Dar kai pildėme paršymą, tai mes su vyru esame buto bendraturčiai - bendroji jungtinė nuosavybė, tai reikėjo jo parašo ant mano prašymo ir mano parašo ant jo prašymo.

http://www.supermama...showtopic=90140
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AsJa: 14 liepos 2006 - 10:45