QUOTE(kolumbas @ 2009 11 02, 19:59)
Geras bruozas nevertinti zmoniu pagal elgesi, bet cia tam ir diskutuojame

Diskutuojame, analizuojame, darom išvadas, bet žmogaus nei teisinam, nei smerkiam. Aš taip manau

. Kiekvienas net ir papuolęs į įdentišką situaciją negali pasielgti vienodai, nes turim skirtingus pojūčius, emocijas, patirtis irt.t., todėl ir diskutuojam iš savo varpinių.
QUOTE(kolumbas @ 2009 11 02, 19:59)
Kuo toliau, tuo labiau manau, kad seksas cia buvo ne priezastis, o pasekme to, kad moteris giliai buvo iklimpusi i savo chaotiska vertybiu ir nepasitenkinimu pasauli. Juoda arba balta. Jos galvoje matyt persimaise savokos gera-bloga. Manau, ji nesugebejo keistis, uzsifiksavo kazkur kazkiokiuose pasaku heroju personazuose.
Ji niekuomet nevertino situacijų jauda/balta. Ji buvo ta, kuri pastebėdavo bet kurioje situacijoje kitas spalvas ir sakyčiau įkvėpdavo kitaip pamatyti, neprarasti viltį. Todėl ir jos elgesys buvo visiška staigmena. Žinote, kartais kalbiesi su kai kuriais ir matai, kad jų mintys padrikos, kad iš žmogaus gali tikėtis bet ko. Čia to nebuvo. Daugiausiai ką galima pripaišyti jai, tai nesugebėjimo perteikti žodžiu savo vyrui ko jai trūko.
QUOTE(kolumbas @ 2009 11 02, 19:59)
O del meiluzio ir nesakymo vyrui... Pasakyk ir skirkis, kur problema. [...]
O jei nenori skirtis? O jei viskas tave tenkina, tik ta viena sritis? Taip mąstančių vyrų labai daug (
myliu tave, ten tik seksas, nieko daugiau), taip mąstančių moterų t.p. yra. Negali gyventi su graužatimi, bet skirtis nenori, o tai ką tau duoda meilužis irgi tau svarbu ir to tau reikia.
QUOTE(Nepatenkintas @ 2009 11 02, 23:15)
[...] Bet kokiu atveju, dar kartą pakartosiu, kad nemanau, jog seksualinio nesuderinamumo problemą reikėtų spręsti tokiu būdu.
Kai pokalbiai nepadeda arba kai matai, kad dėl tavęs daro, stengiasi ir tai akivaizdžiai matosi, kad nėra jau taip visai priimtina, arba kai apsikrauna tarkim darbais ir t.t., kad nesugebi sulaukti ir pakerta tave miegas, kaip spręsti. Arba kartą atlaikiusi/ęs sekso maratoną kelsi mėnesius neprisileidžia ir dar žiūri į tave su mintimi "ko tu nori, tavo gi norą išpildžiau". Siūlykite būdus ką daryti.
Pradėsiu:
1. vibratoriai, lėlės ir kiti seksualiniai žaisliukai, kuriuos naudoji atskirai nuo partnerio.
2. elementarioji masturbacija.
1 ir 2, kai tau užtenka tik save patenkinti ir nėra seksas dviejų žmonių kūnų kelionė.
3. Meilužis, slaptas ir be sąžinės griaužaties.
4. Skyrybos. Ypač, jei dar papildomai daugiau problemų.
3 ir 4, prarandi ryšį su žmogumi ir anksčiau ar vėliau su visam prarandi žmogų, ypač jei skyrybos.
5. Lietuvoje vaižgantė gali išmokinti kaip savo seksualinę energiją paversti dvasine energija.
Kas daugiau? A, yra dar būdas atsisakyti savo seksualinių norų. Kas gi čia tokio, tiesiog nenorėk