Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(Rudaakė @ 2009 12 09, 01:21)
aš biški ne į temą, bet kol perskaičiau paskutinį tekstą, pavargau  biggrin.gif  kam tos w, jei galim rašyt v.......  nesuprantu, nepykit...... ar čia mada gal tokia? tada aš velkuosi paskui madą......

na as atsiprasau uz w blush2.gif blogas iprotis biggrin.gif cia tikrai jokia mada biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(neziniuxe @ 2009 12 09, 08:08)
Mus per vestuves fotografavo www.slstudija.lt fotografai. Sumokėjome 2500Lt, prieš vestuves buvo gaila tų pinigėlių, bet kai pamačiau nuotraukas, tai vos neapakau  bigsmile.gif  Su vyru net susigraudinome...  ax.gif  Labai liuks patys fotografai, dirba vyras su žmona, tokie mieli, šilti, lengva bendrauti  thumbup.gif


sutinku, man irgi gražiai jie dirba smile.gif

smile.gif+2009 12 09, 10:56-->
QUOTE(edita smile.gif @ 2009 12 09, 10:56)
na as atsiprasau uz w  blush2.gif  blogas iprotis  biggrin.gif cia tikrai jokia mada  biggrin.gif

tai va geriau mest tą madą smile.gif nes tikrai, sunku skaityt..... ir..... vaikiška blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2009 12 09, 12:21)
sutinku, man irgi gražiai jie dirba smile.gif
tai va geriau mest tą madą smile.gif  nes tikrai, sunku skaityt..... ir..... vaikiška  blush2.gif

na ir sudirbot cia mane biggrin.gif as prisipazinsiu,kad siaip nerasau w,taciau cia kazkaip uzkliuwo biggrin.gif pazadu daugiau nerasyt drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(neziniuxe @ 2009 12 09, 09:08)
Mus per vestuves fotografavo www.slstudija.lt fotografai. Sumokėjome 2500Lt, prieš vestuves buvo gaila tų pinigėlių, bet kai pamačiau nuotraukas, tai vos neapakau  bigsmile.gif  Su vyru net susigraudinome...  ax.gif  Labai liuks patys fotografai, dirba vyras su žmona, tokie mieli, šilti, lengva bendrauti  thumbup.gif


Mus ir mus ir SL fotografavo!!!!! Saunus zmones, gerai dirba. Super
Atsakyti
smile.gif+2009 12 09, 12:24-->
QUOTE(edita smile.gif @ 2009 12 09, 12:24)
na ir sudirbot cia mane biggrin.gif as prisipazinsiu,kad siaip nerasau w,taciau cia kazkaip uzkliuwo  biggrin.gif  pazadu daugiau nerasyt  drinks_cheers.gif

pazadi nerasyti, o rasai vistiek lotuliukas.gif tikrai nekoks iprotis lotuliukas.gif bet puikiai zinau kaip sudetinga tokiu dalyku atsikratyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2009 12 09, 22:46)
pazadi nerasyti, o rasai vistiek  lotuliukas.gif  tikrai nekoks iprotis  lotuliukas.gif bet puikiai zinau kaip sudetinga tokiu dalyku atsikratyti  doh.gif

Mazgeli,mes cia labai ne i tema,ir merginos gali ant musu supykt,bet jei nebutum pastebejus ta mano W,dbr rasydama netureciau problemu lotuliukas.gif
o dbr su baime rasau ir ziuriu ka mazgelis man parasys thumbup.gif
Atsakyti
Labu labu biggrin.gif atejau cia pasigyriau kad uzsisakem fotografus ir pamirsau visai blush2.gif dabar prisiminiau kad cia gyriaus tai galvoju gal kas klausimu uzdave hihihi.gif ir pasirodo gerai galvojau smile.gif
QUOTE(Juventa82 @ 2009 11 24, 17:06)
Preis 2 metus Vidmantas fotogrofavo mano drauges mergvakari  Labai malonus vyrukas, ir darba padare puikiai!!! Labai grazios nuotraukos isejo 

labai nuraminai, dekui 4u.gif is tiesu tikiu kad viskas bus ciki piki smile.gif man jie bendraujant labai patiko ir nuomones sutampa labai del paciu foto, del pozavimo del foto albumu ir foto knygu ir pan...

QUOTE(Smilte24 @ 2009 11 24, 19:43)
nju smagu kad rupestelis atkrito, o kokia kaina sutaret, kiek laiko fotografuos ? 

fotografuos mus weddingphoto.lt fotografai 8 valandas. Duos kompakta su 500 foto is kuriu ar 200 detaliai koreguotos. taip pat gausime 15 didelio formato foto, dabar nepamenu kokio dydzio, lyg ir 15*20 jei toks yra blush2.gif na o kaina pas juos priklauso nuo sezono smile.gif mes atsisakem foto filmo todel padare nuolaide ir sumokesim 2000lt, seip sake 2200, o kita forumiete juos uzsisake geguzes galui tai jai uz 1600 atrodo fotografuos svente 4u.gif

QUOTE(biski tinginiuke @ 2009 12 04, 13:19)
Jurate Ciakiene, dirba Klaipedoj, internete yra visi kontaktai, turi ir savo puslapi. Ieskojau tokios, kuri padarytu menines nuotraukas, rezultatu likau nerealiai patenkinta.

o man jos darytu foto rode drauge. ji su seima daresi fotosesija tai kai kurios foto taip smarkaiai retusuotos, kad veidas atrodo kaip plastikinis ax.gif na nebent pakeite savo igudzius i geraja puse 4u.gif

QUOTE(Rudaakė @ 2009 12 04, 15:35)

man asmeniskai irgi nepatinka fotografuot balius pacius.....  maximum iki stalo uzsedimo, jei jau labai pageidauja


drinks_cheers.gif as irgi manau kad visiskai nereikalinga fotografuoti kaip zmones valgo geria ir pan... visas grozis buna iki to momento kai visi suseda prie stalo o ne tuomet kai "ikala" hihihi.gif

smile.gif+2009 12 09, 01:15-->
QUOTE(edita smile.gif @ 2009 12 09, 01:15)
na ir dar mazumele galiu duot keleta patarimu,kas liecia del foto istikruju,kas gali sau leisti,siulyciau atlikti fotosesija wieniems,be jokiu sweciu ir t,t.turiu omeny,kad skirti pora walandu foto!(musu westuwese fotosesija wyko su beweik wisais dalywiais,tai patikekit,portretiniu geru foto turim nedaug  )issirinkit gera wieta fotosesijai!labai super buna,kai jaunawedziai issinuomuoja fotosesijai pora h wiesbutuka!patikekit,nuotrauku waizdas superinis,daug ka lemia aplinka...

na tas irgi labai individualu... sakykim mes noreime nepozuotu naturaliu foto, na tik kokia valandziuke atsiskirsim nuo palydos kur atokiau kad turetume portretiniu graziu foto...bet ir tai stengsime tuo momentu kazka veikti, kazkuom uzsiimti tam kad nereiktu vaidinti blush2.gif o viesbutyje jau butu vien vaidyba, pozavimas... na nebent labai blogas oras butu, va tada gal ir sutikciau su tokiu pasiulymu smile.gif
bet kaip sakiau tai labai individualu ir tai tik mano nuomone ir mano norai biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif+2009 12 09, 00:15-->
QUOTE(edita smile.gif @ 2009 12 09, 00:15)
na ir dar mazumele galiu duot keleta patarimu,kas liecia del foto wink.gif istikruju,kas gali sau leisti,siulyciau atlikti fotosesija wieniems,be jokiu sweciu ir t,t.turiu omeny,kad skirti pora walandu foto!(musu westuwese fotosesija wyko su beweik wisais dalywiais,tai patikekit,portretiniu geru foto turim nedaug sad.gif )issirinkit gera wieta fotosesijai!labai super buna,kai jaunawedziai issinuomuoja fotosesijai pora h wiesbutuka!patikekit,nuotrauku waizdas superinis,daug ka lemia aplinka...o del fotografawimo laiko,tai dazniausiai zmones renkasi nuo pasiruosimo iki puotos.na tai pwz(nuo salone darancios sukuosenos ir makiazo iki swentes)aisq kas nori foto su draugais,seima,galit pwz + 1 h paimt ir swenteje wink.gif mano nuomone,kad fotografo pacioje swenteje keleta walandu tikrai uztenka  thumbup.gif  nors cia kogero lb indiwidualu  4u.gif

Atsakyti
smile.gif+2009 12 09, 00:15-->
QUOTE(edita smile.gif @ 2009 12 09, 00:15)
na ir dar mazumele galiu duot keleta patarimu,kas liecia del foto wink.gif istikruju,kas gali sau leisti,siulyciau atlikti fotosesija wieniems,be jokiu sweciu ir t,t.turiu omeny,kad skirti pora walandu foto!(musu westuwese fotosesija wyko su beweik wisais dalywiais,tai patikekit,portretiniu geru foto turim nedaug sad.gif )issirinkit gera wieta fotosesijai!labai super buna,kai jaunawedziai issinuomuoja fotosesijai pora h wiesbutuka!patikekit,nuotrauku waizdas superinis,daug ka lemia aplinka...o del fotografawimo laiko,tai dazniausiai zmones renkasi nuo pasiruosimo iki puotos.na tai pwz(nuo salone darancios sukuosenos ir makiazo iki swentes)aisq kas nori foto su draugais,seima,galit pwz + 1 h paimt ir swenteje wink.gif mano nuomone,kad fotografo pacioje swenteje keleta walandu tikrai uztenka  thumbup.gif  nors cia kogero lb indiwidualu  4u.gif



Pilnai su tavimi sutinku!
Saunuole labai gerai viska aprasei, kaip profesionale smile.gif
Vestuviu diena yra svarbiausia diena gyvenime ir tikrai nenoretumete visuose nuotraukuose matyti svecius.
Pats geriausias fotografavimo metas nuo jaunuosios pasiruosimo, nes istikruju tai JAI skirtas fotografas (kaip, kas, ka besakytu smile.gif )

Busimas vyras dazniausiai greitai pavargsta nuo fotografavimosi, jam tai ne tiek rupi. Tie vyrai..... smile.gif retai buna atvirksciai....

Tai kad pirmoje eileje galvokite apie save smile.gif
o antras momentas- kruopsciai suplanuokite savo vestuviu diena, ir fotografavimosi marsruta.
Si plana aptarkite su fotografu, butinai pasitarkite, paklauskite ka turetumete su savimi tureti, kaip ir kada turetumete mazdaug elgtis. PVZ> kai segate gelyte jaunajam neuzdenkite viso vaizdo fotografuj ranka smile.gif arba pries paleisdami balandzius turite pora minuciu juos paglostit ir tik fotografui leidu paleist ( aisku jei norite kad jis pagautu pauksciu isskridimo momenta smile.gif )
Tokiu niuatnsu istikruju yra labai daug...
Pati fotografuoju, tai tokios informacijos turiu. Jei noresite pasitarti rasykite smile.gif
be to, mano nuotraukas galesite pamatyti fotosvajone.lt

Visoms gero vakaro ir puikios nuotaikos!

Atsakyti
Gal kam teko susidurti su www.paradoksas.lt palsaugomis? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurguciuke @ 2009 12 14, 22:11)
Gal kam teko susidurti su www.paradoksas.lt palsaugomis? wink.gif

radau pas juos vienos klasiokes nuotraukas bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliosha: 14 gruodžio 2009 - 22:27
Sveikos 4u.gif
musu svente fotografafo http://irmainstyle.blogspot.com/ thumbup.gif
labai sauni fotografe ir kaina labai labai
Atsakyti