Įkraunama...
Įkraunama...

Kanebo Sensai

QUOTE(Tora 5 @ 2009 09 06, 15:16)
As,tai po viena dozatoriaus paspaudima naudojau,ir pakako,kazkur 3 menesiams.O efektas,gal skirtingai pasireiskia ax.gif Gal amzius taip pat itakoja. smile.gif
Skaiciau praeitoje temoje,tai atsiliepimu taip pat ivairiu buvo.Nors man dar neteko Kanebo produkcija nusivilti. smile.gif


man rodos dar krūtinės dydis daug lemia - didesnę vargiai su kremu bepakelsi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zydre @ 2009 09 06, 17:51)
man rodos dar krūtinės dydis daug lemia - didesnę vargiai su kremu bepakelsi  doh.gif


Man taip irgi atrodo,tik,man gal daugiau sustangrino,tai tuo paciu ir atrodo,kad pakelia siek tiek. smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Sarmoje maloni pardaveja dave bandomuka SENSAI KANEBO pudryte. Labai patiko, is pradziu lyg ir nesimato efekto, bet paskui oda atrodo labai graziai. Gal kas naudojat ir turite savu pastabu? Idomi butu ir kaina..
Atsakyti
QUOTE(Saulės_radija @ 2009 09 11, 23:20)
Sveikos 4u.gif
Sarmoje maloni pardaveja dave bandomuka SENSAI KANEBO pudryte. Labai patiko, is pradziu lyg ir nesimato efekto, bet paskui oda atrodo labai graziai. Gal kas naudojat ir turite savu pastabu? Idomi butu ir kaina..


apie 139 kainuoja.
Man ji labai patinka,lengva tokia smile.gif atspalviu daug,sau radau is ju tinkama. Ar pirkciau dar nezinau..
Atsakyti
QUOTE(Saulės_radija @ 2009 09 11, 23:20)
Sveikos 4u.gif
Sarmoje maloni pardaveja dave bandomuka SENSAI KANEBO pudryte. Labai patiko, is pradziu lyg ir nesimato efekto, bet paskui oda atrodo labai graziai. Gal kas naudojat ir turite savu pastabu? Idomi butu ir kaina..


Labas, as didelė Kanebo pudų mylėtoja, rekomenduoju smile.gif kurią tik bandau, visos patinka - ir maskuoja gerai, ir oda puikiai atrodo smile.gif turiu ir kompaktinę, ir kreminę, tai naudoju pirmąją labiau vasarą, antrąją labiau šaltuoju sezonu. Mylimiausios mano - sensai cellular performance, brangiosios tos, brandžiai odai skirtos. Bet tikiu kad ir pigesnės yra puikios!
Atsakyti
Savaites viduryje busiu Vilniuje,ir tik vienai dienai.Tai toks prasymas-klausimas,pasakykite,kur yra prekiaujama,Vilniuje, Kanebo firmos produkcija.Visai nebus laiko,ilgai ieskoti,todel prasau,jei kas zinote, parasykite bent kazkiek aiskiau,kur man ieskoti 4u.gif smile.gif
Atsakyti
O koki krema drekinanti jautriai odai rekomenduotumet ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tora 5 @ 2009 09 13, 17:49)
Savaites viduryje busiu Vilniuje,ir tik vienai dienai.Tai toks prasymas-klausimas,pasakykite,kur yra prekiaujama,Vilniuje, Kanebo firmos produkcija.Visai nebus laiko,ilgai ieskoti,todel prasau,jei kas zinote, parasykite bent kazkiek aiskiau,kur man ieskoti 4u.gif  smile.gif


Kiek zinau yra Douglase - PC Panorama, PC Akropolis 4u.gif PC Europoje seniau budavo, dabar nezinau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tora 5 @ 2009 09 13, 17:49)
Savaites viduryje busiu Vilniuje,ir tik vienai dienai.Tai toks prasymas-klausimas,pasakykite,kur yra prekiaujama,Vilniuje, Kanebo firmos produkcija.Visai nebus laiko,ilgai ieskoti,todel prasau,jei kas zinote, parasykite bent kazkiek aiskiau,kur man ieskoti 4u.gif  smile.gif

Akropolio Kristiana prekiauja visu asortimentu isskyrus dekoratyvine
Atsakyti

Patiko lupdazis is Kanebo (pavadinima pamirsau) blush2.gif kaina buvo 170 litu.Gal kas bande,kazin ar nesausina lupu?
Atsakyti
QUOTE(Tora 5 @ 2009 09 20, 19:25)
Patiko lupdazis is Kanebo (pavadinima pamirsau) blush2.gif kaina buvo 170 litu.Gal kas bande,kazin ar nesausina lupu?

lupdazis 170 lt?kazkaip tokio neatsimenu
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2009 09 21, 10:23)
lupdazis 170 lt?kazkaip tokio neatsimenu


Na,as taip pat nustebau,ir dar karta paklausiau konsultantes,ir ji patvirtino,jog taip 170 litu.Tai ir mastau,gal pirma pasiklausineti,ar kas yra isbande...Siaip tai spalvyte labai patiko,ir is isores atrode tokie minkstuciai wub.gif
Atsakyti