Įkraunama...
Įkraunama...

Kanebo Sensai

QUOTE(jbs @ 2013 08 07, 12:37)

Šitą skandalą per tv žinias rodė tongue.gif Jau girdėtas, žinomas....
Ten buvo Whitening (balinamoji, šviesinančioji) linija veidui.... Rodė kaip japonėms veidas, kaklas, dekolte baltom dėmėm išmuštas ir tos dėmės visam gyvenimui liks, nes taip suveikė, kad nebeliko tam tikrose vietose odos pigmento blink.gif Verkia susėdusios pas gydytoją kabinete, bet ką čia išverksi - kvit..... doh.gif
Nežinau ar taip gali būti, man kažkaip nesitiki, kad tokia kokybiška, prabangi ir nepigi produkcija toooookia.... brokuota blink.gif unsure.gif g.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2013 08 07, 21:19)
Nežinau ar taip gali būti, man kažkaip nesitiki, kad tokia kokybiška, prabangi ir nepigi produkcija toooookia.... brokuota  blink.gif  unsure.gif  g.gif  cool.gif

Norika, bet tai, kas nutiko Azijoje, gi ne ta pati kosmetika, ką mes turime Douglas, Kristianoj doh.gif Nebūtinai ji brangi ar prabangi, mes gi jos nematę doh.gif Kanebo yra Kao koncernas, gaminantis ir turintis daug brendų. Kaip po L'oreal'io vardu yra TBS, Shu Uemura, Kiehl's, Helena Rubinstein, Biotherm, Garnier, Maybelline, Vichy, La Roche Posay ir n+k kitų, taip ir su Kanebo. Tarkim išgirdus ką nors neigiamo apie Sanoflore, kuris yra L'orealio, visai nelogiška sakyti koks Lancome yra brokuotas. Tai nebūtinai glaudžiai susiję dalykai. Reikia atskirti Kanebo ir Sensai. Kanebo tik grupės vardas.
Atsakyti
Nu jo, čia gi ne fabrikėlis maišantis košes-malošes tepamas ant veido ir platinantis visa tai per visą pasaulį, čia jau korporacija ohoho... Vardas vienas, o įmonėlių daug, tad kur kuri pridarė kliurkų - nesužinosim.... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2013 08 07, 21:19)

Nežinau ar taip gali būti, man kažkaip nesitiki, kad tokia kokybiška, prabangi ir nepigi produkcija toooookia.... brokuota  blink.gif  unsure.gif  g.gif  cool.gif

Gali. Kanebo toks jau ne pirmas (2005 m. irgi buvo nemažas). Ir kenksminga produkcija buvo platinama ne tik Azijoje, bet ir kai kuriuose D. Britanijos prekybos tinkluose (čia apie dabartinį skandalą). Aš iš Kanebo labai mėgstu pudras: tiek kremines, tiek kompaktines, šešėliai patiko (kurie, beje, seniai nebegaminami). Bet įsijungia po kelių tokių "sutapimų su koncerno vardu" apsauginė reakcija ir jau žinau, kad Kanebo pudras pabaigusi prie jų stendo mūsų Douglas'e nebeužsuksiu. Nereikia įsivaizduoti, kad jei pasiekė D. Britaniją, tai jau iki mūsų tikrai tikrai nepriplauks g.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2013 08 07, 23:19)
Šitą skandalą per tv žinias rodė  tongue.gif  Jau girdėtas, žinomas....
Ten buvo Whitening (balinamoji, šviesinančioji) linija veidui.... Rodė kaip japonėms veidas, kaklas, dekolte baltom dėmėm išmuštas ir tos dėmės visam gyvenimui liks, nes taip suveikė, kad nebeliko tam tikrose vietose odos pigmento  blink.gif  Verkia susėdusios pas gydytoją kabinete, bet ką čia išverksi - kvit..... doh.gif 
Nežinau ar taip gali būti, man kažkaip nesitiki, kad tokia kokybiška, prabangi ir nepigi produkcija toooookia.... brokuota  blink.gif  unsure.gif  g.gif  cool.gif

ech tos japones, pjaustosi zandilkaulius, platinas akis, balinas veida- drastiskos priemones, drastiski ir rezultatai.
Speju, kad ta lininja buvu n kartu agresyvesnio poveikio, nei vartojame mes- svelniosios didziaakes sviesiaodes apvalaveides europietes biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(jbs @ 2013 08 08, 09:54)
Aš iš Kanebo labai mėgstu pudras: tiek kremines, tiek kompaktines, šešėliai patiko (kurie, beje, seniai nebegaminami). Bet įsijungia po kelių tokių "sutapimų su koncerno vardu" apsauginė reakcija ir jau žinau, kad Kanebo pudras pabaigusi prie jų stendo mūsų Douglas'e nebeužsuksiu. Nereikia įsivaizduoti, kad jei pasiekė D. Britaniją, tai jau iki mūsų tikrai tikrai nepriplauks  g.gif




man tobuliausia Kanebo Total Finish - Refill g.gif

Su laiku atradau sau (mano oda su matomais kapiliarais, linkus rausti) tobula derinuka- Clinique Redness Solutions Makeup SPF plius Kanebo Total Finish - Refill , va tada visi klausia kaip, ka , kad taip puikiai atrodo oda...
Atsakyti
labas rytas,
noriu paklausti Kanebo zinoviu smile.gif ar yra makiazo pagrindas is Kanebo, kad tiktu turint pigmentuota veido oda, kad kazkiek uzmaskuotu tas pigmentines demes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zydre79: 08 rugpjūčio 2013 - 08:32
QUOTE(Zydre79 @ 2013 08 08, 10:31)
labas rytas,
noriu paklausti Kanebo zinoviu smile.gif  ar yra makiazo pagrindas is Kanebo, kad tiktu turint pigmentuota veido oda, kad kazkiek uzmaskuotu tas pigmentines demes.


apie toki specialu is Kanebo negirejau g.gif


as vasaros pradzioj nepasisaugojau ir uzsidirbau 3 rudus plemus nuo saules - virs lupos, ir ant zandu. Ismeginau Kristianoj keleta. maskuokliu, tai net konsultante pritare- parktiskai jie lenda kiaurai arba atrodo 'kaip uzmaskuoti'.

Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2013 08 08, 10:21)
apie toki specialu is Kanebo  negirejau g.gif
as  vasaros pradzioj nepasisaugojau ir uzsidirbau 3 rudus plemus nuo saules - virs lupos, ir ant zandu. Ismeginau Kristianoj keleta. maskuokliu, tai net konsultante pritare- parktiskai jie lenda  kiaurai arba atrodo 'kaip uzmaskuoti'.


sunku tas pigmentines demes uzmaskuoti, visiskai neuzsimaskuoja tik kazkiek, daug ka esu isbandziusi...
Atsakyti
QUOTE(Zydre79 @ 2013 08 08, 11:55)
sunku tas pigmentines demes uzmaskuoti, visiskai neuzsimaskuoja tik kazkiek, daug ka esu isbandziusi...


as ju ir nebesistengiu ypatingai paslept, yra kaip yra, man asmeniskai graziau 'truputi su naturaliais trukmais ' negu ' leliskai uzmaskuota'. Bet cia tik mano asmenine nuomone.
Atsakyti
Mergaites, sakykit is kur geriausiai apsimoka pirkti Kanebo kosmetika?
Atsakyti
QUOTE(rasabakiene @ 2013 08 08, 13:15)
Mergaites, sakykit is kur geriausiai apsimoka pirkti Kanebo kosmetika?

O jusu vieta yra Norvegija ar Mazeikiai? Jei pastarieji- atvaziuokit i Siaulius mirksiukas.gif As Douglase perku, labai sauni puiki ir visa kaip konsltante, ji kaip tik yra Kanebo atstove (vyksta i ju mokymus, seminarus ).
Kartais ji, kaip Kanebo atstove, vaziuoja i Klaipedos Akropoli (is Siauliu), sake daug atvaziuoja pirkeju is Kalinigrado ir negaili siai kosmetikai pinigu.
Atsakyti
Mergytes, kurios naudojate Kanebo, gal kuri labiau gylinosi i kremuku sudeti, isgirdau, kad Kanebo naudoja 8 baisiai baisius parabenus sad.gif
Atsakyti