Įkraunama...
Įkraunama...

pirmieji nėštumo požymiai

Na ka, dalinames pirmaisiais nestumo pozymiais toliau 4u.gif
Atsakyti
Na ka mergaites nejaugi niekas nenori pasidalinti savo pozymiais?
As pvz si menesi labai optimistiskai nusiteikus savo nelabuju mmm nelaukiu! Mano pojuciai tai visai idomus, po O ispute pilva ir taip ir nepaleidzia man jo g.gif Prasidejo kelimasis nakti i tulika, bet cia gal nuo skysciu- nezinau. Iki mmm liko 10 dienu doh.gif O laikas taip lietai bega verysad.gif Na nieko, man ryt atostogos prasideda lotuliukas.gif
Atsakyti
man iki mmm liko 8 dienos,siaubingai skauda krutis ir jos tokios pasunkejusios, daznokai i tulika varo, daugiau kaip ir nieko 4u.gif
kaip noreciau si menesi as ju nebesulaukt ax.gif blush2.gif o jei parsivilks tos nelemtosios mmm, tai teks laukt kol MB gris is Norvegijos ir darbuotis toliau ax.gif
Atsakyti
o man kadangi dbr menesiu metas,nors ju visdar nera.tai pilvuka skauda,atrodo tuoj tuoj prasides mm,krutine jautri.isvis jokiu isskyru nera.ciaudau,miego noris vis,tingulys kazkoks uzejes.uzvakar supykino nuo zvakes kvapo.pilvuka irgi pucia ir net naktim.o i toleta atsibodo lakstyt,kaip tik isgeriu konors taip ir ten keliauju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saiba @ 2009 08 06, 14:09)
o man kadangi dbr menesiu metas,nors ju visdar nera.tai pilvuka skauda,atrodo tuoj tuoj prasides mmm

man pries pamatant II pozymiai buvo kaip pries mmm, ir pilva taip pat skaudejo ir nugara lygpaskaudedavo, krutine man niekad jautri nebudavo tai ir tada nebuvo, tai jei neprasideda gal testuka pasidaryk? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aroonele @ 2009 08 06, 14:36)
man pries pamatant II pozymiai buvo kaip pries mmm, ir pilva taip pat skaudejo ir nugara lygpaskaudedavo, krutine man niekad jautri nebudavo tai ir tada nebuvo, tai jei neprasideda gal testuka pasidaryk?  mirksiukas.gif

tai wa kad syrit dariau,ir rodo neigiama verysad.gif jauciu,kad neviena,bet niekas man nenori to patvirtint smile.gif nors gal dar anksti,tik pirmos dienos kaip turejo menesines prasidet.
Atsakyti
mes irgi labai lukiam,nes vyras dirba uzsenij ir tikrai ne per dazniausiai parsiranda,bet kai tik grysta vis bandom,ir sy karta man rodos yra,nes mmm veluoja jau 6 dienas,savaite pucia pilva,kaip niekad nosi uzgulinet pradejo,(.)(.) jautroki,i tulika daznai varo,ir pilvo apacia jau savaite vis is desines skausmingai sutraukia,bet testai dar nenori man nieko konkretaus pasakyt,ryt darysiu vel,laukiu nesulaukiu nestuke.gif
Atsakyti
Sveikos.
Merginos nezinau kaip suprasti tokia situacija: nestumo testas Teigiamas, bet krutine visai nejautri. Nors silpnumas ir pykinimas yra. Ar gali taip buti? O gal tai nieko gero nezada? gal kazkam taip buvo>?
Atsakyti
QUOTE(Meškėnė @ 2009 08 06, 21:25)
Sveikos.
Merginos nezinau kaip suprasti tokia situacija: nestumo testas Teigiamas, bet krutine visai nejautri. Nors silpnumas ir pykinimas yra. Ar gali taip buti? O gal tai nieko gero nezada? gal kazkam taip buvo>?

Man taip buvo. Krutine mano nebuvo jautri beveik visa nestuma tik ant galo pradejo jautret. O va pravemiau tai visus 9men tik aisku nuo 4men vemiau nebekasdien, bet atsimenu savaite iki gimdymo ir tai dar veliau.
Atsakyti
As ir prisijungiu prie nestukiu klubo. nestuke.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Siandien gydytoja patvirtino kad laukiuosi, ir vakarykstis testukas teigiamas. Menesines veluoja 3d. Man maudzia krutine ir pilvo apacia. Daznai i tulika varo.
Atsakyti
QUOTE(Saiba @ 2009 08 06, 14:44)
tai wa kad syrit dariau,ir rodo neigiama verysad.gif jauciu,kad neviena,bet niekas man nenori to patvirtint smile.gif nors gal dar anksti,tik pirmos dienos kaip turejo menesines prasidet.


Dar palauk manau. Man ana daugiau nei savaite velavo ir rode viena ryskia juostele ir isvariau atostogu prisidejus paketu ax.gif O jos ir neatejo biggrin.gif

EDITOSHIUS didziausi sveikinimai ir lengvo nesiojimo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apelsinka: 06 rugpjūčio 2009 - 20:11
Galiu pasidalinti savo simtomais. Snd tik suzinojau kad nescia, tai paaiskejo is kur toks jautrumas nezmoniskas, pries savaite gera istisas dvi dienas zliumbiau, ir nesuprantu del ko, buna kad paverki, nusiramini ir gerai palieka, o si karta ne, zliumbiau lyg nzn kas. Darl labai jautrus palike speneliai, kasdienis pilvo maudimas. Nuovargis didelis, pokaituka reikia buinai numiegoti, kitaip lb sunki diena. Dar pries menesines iki kol jos turejo prasideti, siektiek rudai tepliojo, jau is to pradejau itarti kad kazkas netaip. O siandien viska patvirtino testas (II)
Atsakyti