Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsiam prisistatymus...

As is wythenshawe, greater manchester, liudnoka, nera draugiu su vaikiukais, gal kuri liudi is cia ar aplnkiniu rajonu, galima butu susidraugauti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(londoniete_21 @ 2011 04 13, 17:22)
sveikos:)
turiu 3 su puse metu dukryte,gyvename rytu londone -canary wharf.Gal yra mamyciu is aplinkiniu raj?(canning town,greenwich ir pan) g.gif

sveika,tau pakeliui dvi temutes,viena rytu Londono,rasi cia
http://www.supermama...2#entry46404709
arba Pietryciu mamytes 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos merginos/paneles/moteriskaites ax.gif biggrin.gif

na ar yra kaimynu is vakaru londono? uxbridge/iver/denham/ruislip/hillingdon... ir t.t.
mano bachuras iesko draugu zaidimams, o mamyte nori paplepet prie puodelio kavos/arbatos...? 4u.gif

beja, oras atsyla, traukiam dviracius ir lekiam i parka:)
Atsakyti
QUOTE(Aureliza @ 2011 04 15, 16:46)
sveikos merginos/paneles/moteriskaites ax.gif  biggrin.gif

na ar yra kaimynu is vakaru londono? uxbridge/iver/denham/ruislip/hillingdon... ir t.t.
mano bachuras iesko draugu zaidimams, o mamyte nori paplepet prie puodelio kavos/arbatos...?  4u.gif

beja, oras atsyla, traukiam dviracius ir lekiam i parka:)

kaimynu vakaruose yra,tik tavo vaikinui maniskis dar per mazas zaidimu draugas butu g.gif bet pasikavint smagu butu
Atsakyti
QUOTE(js. @ 2011 04 15, 17:57)
kaimynu vakaruose yra,tik tavo vaikinui maniskis dar per mazas zaidimu draugas butu g.gif  bet pasikavint smagu butu


na ir kur kaimynka gyvenate? smile.gif
mes uxbridge.
tai tiek taviskiui metu? mano vaikinas ir su jaunesniais sutaria, paglosto ir buckiu duoda biggrin.gif
Atsakyti
aureliza,ziurek visai kaiminka-ir as uxbridge,netoli uxbridge high school(jacks fish and chips biggrin.gif )maniskiui 10 men su trupuciu
Atsakyti
QUOTE(js. @ 2011 04 16, 18:06)
aureliza,ziurek visai kaiminka-ir as uxbridge,netoli uxbridge high school(jacks fish and chips biggrin.gif )maniskiui 10 men su trupuciu


tikrai kaimynka:D zinau ta fish & chips, tik mes gyvename i kita puse, ten jau Denham uxbridge, kur vyksta carboot turgus sestadieniais smile.gif
Atsakyti
sveikos mamytes:) gal yra is rytu londono forest gate? ar bent jau netoli? btu labai malonu susitikti, nes esu cia viena kaip pirstas...
Atsakyti
Gal yra mergyciu is Nottinghamo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aureliza @ 2011 04 18, 15:34)
tikrai kaimynka:D zinau ta fish & chips, tik mes gyvename i kita puse, ten jau Denham uxbridge, kur vyksta carboot turgus sestadieniais  smile.gif

aisku,tai reiks kada geru oru i parka Uxbridge mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos ax.gif mes mazyli dar tik planuojam,bet noretusi pabendraut,nes draugiu cia nlb turiu blush2.gif Gyvenu Hainault raj 4u.gif mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveiki visi.mes nelabai seniai uk .atsiveziau vaikus, dukra mokykla lanko neseniai,bet toli nuo namu,nieko cia nepazysta,o per atostogas nera ka veikti.gal yra norinciu drauguti panasaus amziaus jaunimelio?dukrai 12.gyvenam east hame,lonsdale avenue.
Atsakyti