Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsiam prisistatymus...

labukas as is airijos smile.gif gal yra kokiu mamyciu is navano ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lelius3 @ 2011 07 05, 18:44)
labukas as is airijos  smile.gif gal yra kokiu mamyciu is navano  ax.gif

Yra pilna. Uzsuk cia:


http://www.supermama...howtopic=748441
Atsakyti
QUOTE(ciku_caku @ 2011 06 16, 22:04)
Tebesam Lietuvoj, bet ateinancia savaite kraustomes i UK, i Peterborough  4u.gif

uzsuk cia mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos,ar yra cia mamu is vakaru londono? smile.gif noretumem susipazinti ir pabendrauti..vyras per dienas dirba,o man su maziuku nera ka veikt,o draugu irgi neperdaugiausiai... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rosita86 @ 2011 07 07, 18:52)
sveikos,ar yra cia mamu is vakaru londono?  smile.gif noretumem susipazinti ir pabendrauti..vyras per dienas dirba,o man su maziuku nera ka veikt,o draugu irgi neperdaugiausiai...  rolleyes.gif

na dideja vakarieciu gretos po truputi-keleta puslapiu atgal paziurek.o susirasyt per az galima.as is Uxbridge
Atsakyti
QUOTE(js. @ 2011 07 07, 21:41)
na dideja vakarieciu gretos po truputi-keleta puslapiu atgal paziurek.o susirasyt per az galima.as is Uxbridge

malonu js.. smile.gif pabandysiu paziuret keleta puslapiu atgal. thumbup.gif
Atsakyti
o as is Yorko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(yorkiete @ 2011 07 08, 14:20)
o as is Yorko ax.gif

o kur cia yra tas yorkas? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rosita86 @ 2011 07 07, 18:52)
sveikos,ar yra cia mamu is vakaru londono?  smile.gif noretumem susipazinti ir pabendrauti..vyras per dienas dirba,o man su maziuku nera ka veikt,o draugu irgi neperdaugiausiai...  rolleyes.gif


labas.as is vakaru, felthamo, is kur tu? ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rosita86 @ 2011 07 08, 14:36)
o kur cia yra tas yorkas?  rolleyes.gif

Yorkshire, uz Leeds. prie M1 ir M62
Atsakyti
QUOTE(IceDragon @ 2011 07 08, 14:52)
labas.as is vakaru, felthamo, is kur tu? ax.gif  bigsmile.gif

As is hayes,bet kiek zinau nera labai toli g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes:) neseniai atvykau i Londona na tiksliau i Dagenham. Auginu 9 men suneli. Gal yra mamyciu gyvenanciu netoli su tokio pat amziaus vaikeliu? Nes mano sunelis labai megsta vaikus o cia atvaziaves sunelis neturi draugu:(
Atsakyti