Įkraunama...
Įkraunama...

Bandelės, pyragėliai

Kokios bandeles thumbup.gif Katinai irgi saunus lotuliukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ....oi MUSKA , griūk neatsikelk iš juoko , liuks bandelės thumbup.gif ....pašildytos katuko užpiliu user posted image
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2009 01 07, 22:30)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ....oi MUSKA  , griūk neatsikelk iš juoko , liuks bandelės thumbup.gif ....pašildytos katuko užpiliu user posted image

ir kam as jas kisau i orkaite pakilt, galejau iskart patupdyt abi biggrin.gif but pakilusios lotuliukas.gif ju temperatura gi auksta lotuliukas.gif


Masiania, aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muske: 07 sausio 2009 - 21:37
gal kas turi recepta bandeliu panasiu i duonyte, tamsesnes tokios parduotuvej buna ax.gif
Atsakyti
QUOTE(triule @ 2009 01 08, 12:48)
gal kas turi recepta bandeliu panasiu i duonyte, tamsesnes tokios parduotuvej buna ax.gif


Jos is ruginių miltų , todel tamsios , bet skanios thumbup.gif , gaila unsure.gif ...neturiu receptuko , gal kitos kokį ras unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(triule @ 2009 01 08, 13:48)
gal kas turi recepta bandeliu panasiu i duonyte, tamsesnes tokios parduotuvej buna ax.gif


Ruginių miltų bandelės
Ingridientai:
1/2kg ruginių duoninių nusijotų miltų,
30g mielių,
3 kiaušiniai,
100g sviesto,
1/2 stiklinės cukraus,
nutarkuota 1 citrinos žievelė,
cinamono.
Gaminimas
Sviestas ištrinamas, mušama po kiaušinį, beriama po šaukštą cukraus ir sukama, kol viskas sudedama. Tada supilamos išleistos mielės, suberiami prieskoniai, miltai ir suminkoma. Tešla turi būti kaip pyragui. Jei pasirodytų, kad ji per kieta, įpilama kiek šiltos grietinėlės. Tešla laikoma šiltoje vietoje, kol pakils Tada storai kočiojama (maždaug 1 cm storio), aptepama kiaušiniu, užbarstoma cukrumi ir nedidele stiklinėle išspaudžiamos apskritos bandelės. Sudėjus į riebalais pateptą skardą, šiltai paliekama, kad pakiltų. Kepama apie 25—30 min vidutinio karštumo
krosnyje.

Bandelės labai skanios šiltos ir šviežios. Valgomos prie kavos,
arbatos.
Saltinis-geri receptai.lt
Gal toks tiks?
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2009 01 08, 14:51)
Ruginių miltų bandelės
Ingridientai:
1/2kg ruginių duoninių nusijotų miltų,
30g mielių,
3 kiaušiniai,
100g sviesto,
1/2 stiklinės cukraus,
nutarkuota 1 citrinos žievelė,
cinamono.


Bandelės labai skanios šiltos ir šviežios. Valgomos prie kavos,
arbatos.
Saltinis-geri receptai.lt
Gal  toks tiks?


hm, receptas gal ir nieko, tik prieskonius ne tokius isivaizdavau rolleyes.gif (pvz sezamus ar saulegrazas), bet juos manau galima nesunkiai pakeist ax.gif ir druskos galima turbut idet. parasyta, kad skanios siltos, o ant rytojaus kaip g.gif (nes as siltu nemegstu kazkaip)na jei kepsiu, pranesiu, aciu 4u.gif
Atsakyti
triule, aš pagal tokį esu kepus, tik nežinau ar tinka rusiškai? blush2.gif Jei ką savaitgalį galėčiau išverst smile.gif

Tai duonos receptas, bet aš iš šio kiekio dariau 8 duoniukus ax.gif Galima dar mažesnius formuot ir bus kaip parduotuvinio dydžio, tik dėl skonio nežinau, nes neperkam smile.gif
Man patiko šis receptas, kmynų dėjau gerokai daugiau, gal 5 šaukštus vietoj dviejų, druskos man rodos truputi trūko. O sezamai ir saulėgrąžos taipogi labai tiktų smile.gif


QUOTE
Ржаной хлеб с тмином
 
Ароматный красивый хлеб

Для опары:
3/4 чашки хлебной муки(117г)
3/4 чашки ржаной муки(95г)
1/2 ч.л. сухих растворимых дрожжей
1 1/2 ст.л. сахара
1/2 ст.л. мёда
1 1/2 чашки воды, комнатной температуры

В чашке миксера соединить все ингредиенты для опары и раз мешать деревянной ложкой до гладкого теста, похожего на тесто для оладий.

Для мучной смеси:
2 1/4 чашки хлебной муки (351g)
1/2 плюс 1/8 ч.л. растворимых сухих дрожжей
2 ст.л. тмина
1/2 ст.л. соли
1/2 ст.л. растительного масла
кукурузная мука для посыпки

В чашке смешать все ингредиенты мучной смеси, кроме соли, ложкой выложить мучную смесь на опару. Закрыть чашку с опарой пищевой плёнкой и оставить при комнатной температуре на 1 час, затем опару поставить на ночь в холодильник.
На след. утро выбрать опару за час до замешивания.
Насадкой для теста смешать тесто в течение 1 минуты на 2-ой скорости, затем добавить соль, растительное масло и на 4-ой скорости замесить тесто в течение 10 минут. Тесто должно быть гладким и эластичным и совсем слегка прилипать к пальцам.
Переложить в сбрызнутую растительным маслом чашку и дать тесту подойти в течение 1 1/2 -2 часов, оно должно увеличиться вдвое. Затем осторожно переложить его на слегка посыпанную мукой рабочую поверхность, пальцами осторожно растянуть его в прямоугольник и сложить его, зрительно разделяя тесто на 3 равные части: одну часть к середине и накрыть противоположным концом, как бизнесс- письмо. Положить тесто обратно в чашку и дать ещё раз подойти в течение 45 минут.
Затем тесто сформировать в шар , и накрыв чашкой дать подойти в последний раз в течение 1 часа.
Разогреть духовку до 450 F, поместив в духовку противень или камень. Перед выпечкой лезвием сделать надрезы, посыпать поверхность хлеба кукурузной мукой и буханку переложить в горячую духовку и на самый нижний уровень поставить форму с кубиками льда. Выпекать хлеб в течение 15 минут, затем снизить температуру до 400F и продолжать выпекать ещё 30-40 минут.
Atsakyti
QUOTE(Owly @ 2009 01 08, 18:52)
triule, aš pagal tokį esu kepus, tik nežinau ar tinka rusiškai?  blush2.gif  Jei ką savaitgalį galėčiau išverst  smile.gif



aciu, rusiskai suprantu smile.gif
Atsakyti
sveikos mergaites as beveik visada viska skautau jusu padarytus gaminius ir bandau pati daryti bet dar nelabai gerai sugebu ir neturiu su kuo nufotografuoti bet tos bandeles su saldytuve laikoma tesla fantastiskos aciu uz recepta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ziuzete @ 2009 01 11, 16:51)
sveikos mergaites as beveik visada viska skautau jusu padarytus gaminius ir bandau pati daryti bet dar nelabai gerai sugebu ir neturiu su kuo nufotografuoti bet tos bandeles su saldytuve laikoma tesla fantastiskos aciu uz recepta 4u.gif


Cia gal pagal Cipciuka? Nu reiks ir man isbandyt ta recepta bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,,gal as biski ir ne i tema, bet kaip paciai pasidaryti sluoksniuota tesla? gal kuri galite ideti recepta? 4u.gif
Atsakyti