QUOTE(Kriiste @ 2009 08 20, 19:02)
jei pradedam kabinetis - tai rase kad iki 7 metu zindyti yra fiziologiskai normalu,
O fiziologiškai normalu nu...nenueiti į tualetą ir vidurį pamokos padaryti, na, kad ir ant kėdės??? arba

kai man užeis badas-išmesiu savo vaikus, o tas kurios nesveikos ir gi išmesiu del natūralios atrankos...
Nu mamos

mes gal kabam apie socialias būtybes, o ne individus
Papildyta:
QUOTE(Kriiste @ 2009 08 20, 19:02)
jei tai vaikui padejo isgyvent ta kosmara - kodel ne
Per Leningrado blokadą baisesnių dalykų buvo...ir visi bandė tuos baisumus pateisinti. Na bet nemanau, kad normaliomis sąlygomis žmogus, kaip vienintėlė sociali būtybė žemėje turėtų elgtis kaip gyvūnas.
Papildyta:
QUOTE(j-vita @ 2009 08 20, 18:56)
nu tai taip.. tai as ir sakau.. 7-metis gryzta is mokyklos, ir praso papo.. ar as ne taip rasiau?
Na manau čia daug atsirastų sutinkančių. Tik "bėda", kad vaikai protingesni už savo fiziologiškai normalias mamas

ir patys atsisako. Oi kiek jom ašarų-skundžiasi (teko skaityti tam skyrelyje, kur vaikus iki mokyklos žindo) mano trijų metų dukrytė neima MP gal žinote ką daryt?

Gerai, kad vaikai protingesni už savo mamas.
Papildyta:
QUOTE(Kriiste @ 2009 08 20, 18:50)
Papildyta:
nu nzn - pagal LR istatyma, vaikas i mokykla eina nuo 7 metu, o ne iki 7
Vaikas eina tais metais pagal gimimą kada jam sueis 7 metai. Pvz. mano gimusi lapkritį ėjo 6m. o tais pačiais metais jai suėjo 7 metai jau būnant pirmoke. Taip pat ir sūnui-gimusiam gruodį.
Papildyta:
QUOTE(Kriiste @ 2009 08 20, 18:36)
Ir nors mano dickiui greit 11 - mityba jo priziuriu ir tikrai vengiam, mokom, neperkam valgyt cipsu, sokolado, gazuotu vaisvandeniu, greito maisto restoranuos ar kavinese
Mazei neduodu cukraus, saldainiu, ribiju sausainius - daug is ko net uzuojautos vaikams sulaukiu - bet tikiu tuo ka darau - ir tai yra nusikaltimas?
Papildyta:
Ai žinokit o aš jau nusivyliau...Visaip aiškinau,nepirkau ir neperku neperskaičius sudėties

Specialiai su MB pirkom vaikam kaimą-auginam daržoves, vaisius, vištas, avis. Kad tik kuo sveikiau. Na o jie rupūžiokai, jei tik kur užsidirbo litą...ką Jūs galvojat-čipsai, kola... Nepabėgsim mes jau nuo to.