Įkraunama...
Įkraunama...

Debatų tema maitinančioms MP ir mišinukais

QUOTE(Kriiste @ 2009 08 21, 10:38)
o jus aisku zinot kad gaminu neskaniai g.gif
ir verdu ir duodu - bet jai dabar jau 3 metukai su virsum mirksiukas.gif

O Jus iskarto galvojate, kad as kazkokius iskrypimus izvelgiu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(*GAILĖ* @ 2009 08 21, 09:07)
mes galim bandyt pergudraut gamtą kiek tik norim, bet intuicija ir instinktai gyvenime tik padeda ir niekada neklysta. o vat žmogus neklausantis jų, su pažeistais instinktais, dažniausiai nukenčia tik pats.

nu tai ir gyvenk gamtoje, jeigu taip tenai patinka. Tik paaiskink prasau, jeigu tu jau taip uz gamta tai ka tu veiki internete prie kompiuterio, dodel naudojiesi zmogaus ( civilizacijos) pasiekimais, kurie nera gamtos dalis ir daznai net ir kenkia jai?
Atsakyti
QUOTE(Kava&arbata @ 2009 08 21, 10:02)

smile.gif ir nieko nepakeisi, gali dziaugtis iki tam tikro amziaus, kai gali riboti (kaip cia rase visokius eksperimentus rodyti), bet yra mokykla, draugai, paaugliu "kultura" ir nieko nepakeisi. Gal uztai geriau duoti kartais tos colos ir cipsu, kad skrandis adaptuotusi  lotuliukas.gif Kaip sakant s... tos colos yra baisesniu dalyku nuo kuriu norim apsaugoti vaikus 4u.gif

nepritariu..tam ,,kartais" ,nes mitybos įgudžius būtent ir formuoja tėvai. Pvz jei tėvai valgytų ten tuos čipsus, guminukus ir t.t. o vaikui sakytų tau negalima...tada nežinau man tokia situacija nesuprantama. mes tėvai -pavyzdys. kitai[p sakant turime pradėt nuo savęs. kol kas toks modelis bent jau mūsų šeimai padeda,nesakau, kad 100 procentų, bent gan gerai.
Atsakyti
QUOTE(Nidule @ 2009 08 21, 07:56)
Na vat pasikabinesiu kaip megstama sakyti. Sis atsakymas rodo puiku pavyzdi, kad mama nutraukusi maitinima, nezino kaip cia butu dar buve jeigu pienas nebutu pasibaiges. ... Vat stai ir tikroji tiesa lenda. Daznai pacios diskutuojate tik su puse tiesos.
1.O zinia ka brangioji as tau pasakysiu ... butum pazindzius ir ne tik iki 6 menesiu ir butu maziau vat tokiu ikonu  doh.gif siuntusi kitoms mamoms. Nezinau kokia itaka tavo vaikui padare misinukas ir kodel tavo pienas "baigesi", bet viena tai 100% - tau asmeniskai supratimo, kad kiti daro kitaip del gerbtinu priezasciu - tikrai nedadejo.

O siaip noriu pridurti, kad si diskusija tapo visai ne apie MP ir misinuka neziurint pavadinomo, bet kuri uz ka kietesne, nes maitinimo nutraukimas yra qool, o ilgas maitinimas yra fui! Nes mes tada staiga esame civilizuotos. Nepykite merginos, bet tendencijos aiskios. Tikejausi diskusijos, bet patekau i2. vistu buri.

Gerai kada dvieju nuomoniu zmones kalbasi viena su kitu, bet tik ne vienas kitam. O si diskusija butent ir yra sio pobudzio.

3.Malonu buvo pabendrauti su kai kuriom mamytem  mirksiukas.gif  4u.gif

1. oi, tik nereikia cia moralizuoti.. cool.gif
2.klausyk, as su tavim karviu neganiau cool.gif
3.adjos.. vaika geriau priziureti eikti, o ne cia vistomis vadinkit.


QUOTE(Kava&arbata @ 2009 08 21, 09:02)

Tu cia atsargiai  g.gif , nes apkaltins tavo nemokejimu zindyti, per mazai domejaisi zindymu ir t.t.  doh.gif  doh.gif  doh.gif
Papildyta:


oi, zinok as apakusi..kiek cia visokiu bigsmile.gif
Atsakyti
nu cirkai lotuliukas.gif ziuriu box.gif cia persikele lotuliukas.gif mielos mamos neapsivardziuokime vistomis ir pan doh.gif ....nu negrazu juk doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*GAILĖ* @ 2009 08 21, 09:07)

netiesa. net ir kalės žindo iki 3-4 mėn, jei anksčiau neatimi šuniukų. tiesiog tai daro lb retai, pvz tik naktimis. žmogus to gali net nematyt, bet tuo tarpu paspaudus spenius pamatytum kad pieno pilna. ir čia ne tik teorija. pati veisiu šunis, todėl viską puikiai esu mačius ne kartą praktiškai mirksiukas.gif

jus jauciates kale biggrin.gif ar gyvunu? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kava&arbata @ 2009 08 21, 11:11)
O Jus iskarto galvojate, kad as kazkokius iskrypimus izvelgiu  blink.gif

tai kad nuolat jauciu spaudima teisintis del vieno ar kito savo posto, savo poziurio ir mastymo, lydint komentarais - nenormalu, iskrypimas, gyvuliska ir t.t (nekalbu apie jus vien)
Atsakyti
QUOTE(j-vita @ 2009 08 21, 14:23)
1. oi, tik nereikia cia moralizuoti..  cool.gif
2.klausyk, as su tavim karviu neganiau  cool.gif
3.adjos..  vaika geriau priziureti eikti, o ne cia vistomis vadinkit.
oi, zinok as apakusi..kiek cia visokiu  bigsmile.gif



Matai mergele brangioji dar kazkiek ir dasunta kur moralas, o kur ne. Tai gal uzaugus ir i zmones ieseisi. Bus matyt g.gif . Tik tiek galiu pasakyti, kad labai daug praradai, kad karviu neganei, tai gal but ismoktumei kalbeti padoriai biggrin.gif , nes gyvunai tokio lygio kalbos nesupranta. Su jais reikia graziai bendrauti. Ir trecia ne kievienai vistai mane vaikyti ten kur i galva sauna. Gerbk kito nuomone ir tau atsakys normaliai.
Atsakyti
QUOTE(Nidule @ 2009 08 21, 16:56)
Matai mergele brangioji dar kazkiek ir dasunta kur moralas, o kur ne. Tai gal uzaugus ir i zmones ieseisi. Bus matyt  g.gif . Tik tiek galiu pasakyti, kad labai daug praradai, kad karviu neganei, tai gal but ismoktumei kalbeti padoriai  biggrin.gif , nes gyvunai tokio lygio kalbos nesupranta. Su jais reikia graziai bendrauti. Ir trecia ne kievienai vistai mane vaikyti ten kur i galva sauna. Gerbk kito nuomone ir tau atsakys normaliai.

kiek jums metu,kad sitaip bendraujate g.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpee @ 2009 08 21, 17:13)
kiek jums metu,kad sitaip bendraujate g.gif


Nevisikai supratau klausima g.gif as bendrauju nedaug, ta liudija zinuciu skaicius, o koks rysys tarp metu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif tai gal kuo daugiau zinuciu - tuo senesne biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif As cia samprotauju. Gal but klausimas buvo visai apie ka kita?
Atsakyti
QUOTE(Nidule @ 2009 08 21, 17:19)
Nevisikai supratau klausima  g.gif  as bendrauju nedaug, ta liudija zinuciu skaicius, o koks rysys tarp metu  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  tai gal kuo daugiau zinuciu - tuo senesne  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif As cia samprotauju. Gal but klausimas buvo visai apie ka kita?

apie jusu postus,tokius grubius g.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpee @ 2009 08 21, 17:22)
apie jusu postus,tokius grubius g.gif


mano postai nera grubus ir niekada tokiais nebuvo - duokit pavyzdi. Bet kada duosite pvz. neisimkite jo is konteksto - tai padeda suprasti kas ka pasake.
Tiesiog kada matau nepagarba sklindancia tarp eiluciu tiek man kaip dalyviui, tiek kitom mamom, parasau tiesiai sviesiai. O yra tokiu gudruoliu, kurios cypsi bet priklijuoja visokiu ikonu ir tada "daryk vertima pati". ir kam to reikia.
Nei vienai mamai nerasiau adjos ir apie karviu ganymus ir "dar tokiu buna". Todel kaip sauksi taip ir atsilieps. as viskai nesistengiu ir nesistengsiu grazinti atsakymo jeigu matau, kad dalyvis negerbia nei kitu nie saves. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidule: 21 rugpjūčio 2009 - 16:33