Įkraunama...
Įkraunama...

BT matavimas

Sveikos.
Norėčiau prisijūngti prie jūsų 4u.gif Ir grafiką savo parodau, nesuprantu kodėl nerodo ovuliacijos g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo je_lenka: 18 rugpjūčio 2009 - 14:41
QUOTE(Justta @ 2009 08 18, 15:33)
Mergaites, gal kuri zinot kur babyplane galima zymeti vaistus kuriuos geriu?? as nuo vakar estofem geriu, tai noreciau susizymeti grafikelyje  ax.gif

Лекарственные препараты pasirinkti galima rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(je_lenka @ 2009 08 18, 15:40)


Sveika prisijungus 4u.gif
Manau tau O buvo 19 cd. Kiek matau 15 cd nelaiku matavai temp ir ji auksta, pabandyk ja is viso istrint? Gal bres ax.gif
Atsakyti
pabandysiu 4u.gif
Atsakyti
[quote=akilezna,2009 08 18, 13:27]
Delena pabandyk nueit i Kalvariju turgu ten paklausk yra vaisitne kur pardavineja rusiskus vaistus ten turi buti siaip zolele ir jau padaryta "nastojka" is jos, sako jinai net geriau, bet jeigu pastoji negalima gert tik zolele, o jeigu ten nebus rasyk man, bet manau turetu but mirksiukas.gif

Gerai, bandysiu ten ieskoti. Aciu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Justta @ 2009 08 18, 15:33)
Mergaites, gal kuri zinot kur babyplane galima zymeti vaistus kuriuos geriu?? as nuo vakar estofem geriu, tai noreciau susizymeti grafikelyje  ax.gif

Žinau tik kur FF sužymėt ax.gif

QUOTE(je_lenka @ 2009 08 18, 15:40)
Sveikos.
Norėčiau prisijūngti prie jūsų  4u.gif Ir grafiką savo parodau, nesuprantu kodėl nerodo ovuliacijos  g.gif
user posted image

Gal kad duomenų mažai g.gif Bent jau mmm sužymėk g.gif
Atsakyti
QUOTE(je_lenka @ 2009 08 18, 14:52)
pabandysiu  4u.gif

vistiek nebraižo g.gif
Papildyta:
matyt vistiek kažkas negerai schmoll.gif
grafike net 19 dieną sužymėjau, maniau kad per mažai dienų dar, bet vis vien nebraižo

user posted image
Papildyta:
gal kur nustatymai reikia ką nors pakeist? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2009 08 18, 15:41)
Лекарственные препараты pasirinkti galima  rolleyes.gif


aciu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2009 08 18, 15:17)
Amzinai pavasaris
Aš ne į temą, bet ar prisiskambinau ginei? gal jau buvai? mirksiukas.gif


ne dar nebuvau, nes atostogauja iki 27
Atsakyti
QUOTE(je_lenka @ 2009 08 18, 15:58)
vistiek nebraižo  g.gif
Papildyta:
matyt vistiek kažkas negerai  schmoll.gif
grafike net 19 dieną sužymėjau, maniau kad per mažai dienų dar, bet vis vien nebraižo

user posted image
Papildyta:
gal kur nustatymai reikia ką nors pakeist? blush2.gif

O jei rytoj pvz uždedi 37 visviena nebrėžia? g.gif Gal rimtai kur nustatymuose nuimta kas mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Justta @ 2009 08 18, 15:33)
Mergaites, gal kuri zinot kur babyplane galima zymeti vaistus kuriuos geriu?? as nuo vakar estofem geriu, tai noreciau susizymeti grafikelyje  ax.gif


Ten kur laukelis didelis tuščias užrašams:" nabliudenija"
Papildyta:
QUOTE(amzinai_pavasaris @ 2009 08 18, 16:07)
ne dar nebuvau, nes atostogauja iki 27


O aš ir ruošiausi važiuoti pas ją, na ką gal kol aš atostogauji, teks pas kitą eiti, bet kokią? g.gif
Papildyta:
QUOTE(bum @ 2009 08 18, 16:52)
O jei rytoj pvz uždedi 37 visviena nebrėžia? g.gif Gal rimtai kur nustatymuose nuimta kas mastau.gif


Įtariu, kad su laiku blogai. Man tas pats buvo, nerodo net ciklų skirtumo.Jaučiu pažymėta varnelė ties "ne ucitivat".
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2009 08 18, 15:52)
O jei rytoj pvz uždedi 37 visviena nebrėžia? g.gif Gal rimtai kur nustatymuose nuimta kas mastau.gif



QUOTE(Ingese @ 2009 08 18, 16:10)
Ten kur laukelis didelis tuščias užrašams:" nabliudenija"
Papildyta:
O aš ir ruošiausi važiuoti pas ją, na ką gal kol aš atostogauji, teks pas kitą eiti, bet kokią? g.gif
Papildyta:
Įtariu, kad su laiku blogai. Man tas pats buvo, nerodo net ciklų skirtumo.Jaučiu pažymėta varnelė ties "ne ucitivat".


na bandau dar kartą viską peržiūrėt g.gif
Papildyta:
na bet rimtai, nustačiau visur vienodą laiką tai dabar rodo doh.gif ačiū kad padėjot, žiūrėsim kas čia išeis šį mėnėsį blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo je_lenka: 18 rugpjūčio 2009 - 16:22