Įkraunama...
Įkraunama...

Decopatch

[quote=88888888,2009 08 25, 11:18]
Na ,jei nieks ne decopatchina ,reikia man pasirodyti blush2.gif

Iškeliavo dovanų

oooo nu pagaliau, cekava buvo pažūrėt mirksiukas.gif
sakau nepirksiu nebandysiu, tai dar vieną ligą pasigausiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MamaKa @ 2009 08 30, 11:17)
oooo nu pagaliau, cekava buvo pažūrėt  mirksiukas.gif
sakau nepirksiu nebandysiu, tai dar vieną ligą pasigausiu  lotuliukas.gif


Esu jau kelias užkrėtus lotuliukas.gif Bet jos tiesiogiai su manim kontaktavo lotuliukas.gif ir čiupinėjo tuos daiktus lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 88888888: 30 rugpjūčio 2009 - 15:54
QUOTE(88888888 @ 2009 08 30, 17:53)
Esu jau kelias užkrėtus  lotuliukas.gif Bet jos tiesiogiai su manim kontaktavo  lotuliukas.gif ir čiupinėjo tuos daiktus  lotuliukas.gif

Labas,ir as naujoke,isnarsiau visas nuorodas,isskaitinejau visus forumus,bet gal as visai blush2.gif man ten neikas nesigauna,neiks ten nesutrukineja doh.gif schmoll.gif .Dariau taip daikta nugruntavau, nudaziau ,isdziuvo dazai, slapia servetele su lipalu priklijevau,isdziovinau uztepiau laka antik laukiu efekto nieko[paskaiciau kad gali tik po 2paru suskilt]laukiu neiko,galvoju gal per mazas sluoksnis ,dar karta lako,nieko jau 5 paros praejo.[gerai kad dar ant eksperimentinio daikto viska atlikau doh.gif ]tai gal kai kita darysiu pavyks verysad.gif aciu is kart uz visus pamokymus
Atsakyti
Na astunke,Tu saunuole.Tokias geras nuorodas idejai. biggrin.gif
Man labai patiko Tavo dzinsiukai,graziai ziurisi.Pati nesu niekad sios technikos
bandziusi,bet apetitas pradejo kilti,reikes pasiziureti popieriuko ir ka nors sulipinti.
O kur Tu perki popieriuka.
Atsakyti
QUOTE(krista... @ 2009 08 30, 19:20)
Labas,ir as naujoke,isnarsiau visas nuorodas,

Cia gal dekupazo temoj geriau klaust reiktu mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(PACIOS @ 2009 08 30, 20:00)
Na astunke,Tu saunuole.Tokias geras nuorodas idejai. biggrin.gif
Man labai patiko Tavo dzinsiukai,graziai ziurisi.Pati nesu niekad sios technikos
bandziusi,bet apetitas pradejo kilti,reikes pasiziureti popieriuko ir ka nors sulipinti.
O kur Tu perki popieriuka.

Ačiū ,ačiū friends.gif
Perku "STAIPA "parduotuvese ,yra "EUROPOJ", " OZE " .
Atsakyti
Aciu,ryt kaip tik zadejau nuvaziuoti i Europa,reikes koki nusipirkti.
Man iskilo klausimas:popieriuka suplesai ir kai klijuoji,tai vieno gabaliuka soniuka
uzleidi ant kito ar klijuoji iki jo.
Atsakyti
Merginos kur perkat tuos kartoninius gyvuniukus decouptch'ui ax.gif Man labai reikia varlytės. O užsienyje užsakinėti labai brangu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(PACIOS @ 2009 08 30, 22:06)
Aciu,ryt kaip tik zadejau nuvaziuoti i Europa,reikes koki nusipirkti.
Man iskilo klausimas:popieriuka suplesai ir kai klijuoji,tai vieno gabaliuka soniuka
uzleidi ant kito ar klijuoji iki jo.

Uzleidziu mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Di72 @ 2009 08 31, 15:29)
Merginos kur perkat tuos kartoninius gyvuniukus decouptch'ui  ax.gif  Man labai reikia varlytės. O užsienyje užsakinėti labai brangu  blush2.gif

Jų yra ir STAIPOJ ir kaikuriose rankdarbių parduotuvėse .Kur tas popieriukas parduodamas tai ten ir tų žvėrelių būna .Bet juk galima dekoruoti ne tik tokią mirksiukas.gif Galima keramikinę ,stiklinę ,medinę ... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 88888888: 31 rugpjūčio 2009 - 18:02
QUOTE(88888888 @ 2009 08 31, 18:01)
Jų yra ir STAIPOJ ir kaikuriose rankdarbių parduotuvėse .Kur tas popieriukas parduodamas tai ten ir tų žvėrelių būna .Bet juk galima dekoruoti ne tik tokią  mirksiukas.gif Galima keramikinę ,stiklinę ,medinę ... mirksiukas.gif


Na taip blush2.gif thumbup.gif
Atsakyti
O medini dekoruojant, ar reikia pavirsiu baltai dazyti?
Atsakyti
QUOTE(daiva_z @ 2009 09 01, 20:06)
O medini dekoruojant, ar reikia pavirsiu baltai dazyti?

Vienoje pamokeleje YouTube ,tai dazo baltai .Bet cia manau tik tam ,kad butu ryskesnes spalvos .As dabar darau darbeli ,tai klijuoju ant nedazyto ,man taip graziau ,nes nenoriu ,kad butu labai rysku .
Na stai
http://www.youtube.c...h?v=n8-l9YNpJRQ
http://www.youtube.c...h?v=YslPnhCoyzA
Ir dazo ir nedazo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 88888888: 01 rugsėjo 2009 - 19:27
ačiū 4u.gif
Atsakyti