Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA baldai

Aš tai dabar vėl su klausimais, tik prašau nesupykit blush2.gif , bet niekur nerandu tokiu spintelių - lentynėlių Ikejos puslapyje. Gal netyčia kuri buvot užmačius, jei nesunku mestelkit nuorodą, aš apibrėžiau raudonai, kas būtent mane domina smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(indregu @ 2009 08 19, 17:10)
Aš tai dabar vėl su klausimais, tik prašau nesupykit  blush2.gif , bet niekur nerandu tokiu spintelių - lentynėlių Ikejos puslapyje. Gal netyčia kuri buvot užmačius, jei nesunku mestelkit nuorodą, aš apibrėžiau raudonai, kas būtent mane domina smile.gif


Oi, tikrai yra tokių (bent jau buvo tai tikrai), tuoj paieškosiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kashaya: 19 rugpjūčio 2009 - 16:29
zinok 2008 metu virtuviniame kataloge jos yra, spintele lekstem kainuoja 125 €, o ta salimais siaurute su dviem stalciais ir 8 buteliams kainuoja 82€, deja 2009 metu katalogo neturiu ir negaliu paziuret .Internetiniame puslapyje neradau irgi g.gif
Atsakyti
QUOTE(RamuteS @ 2009 08 19, 17:29)
zinok 2008 metu virtuviniame kataloge jos yra, spintele lekstem kainuoja 125 €, o ta salimais siaurute su dviem stalciais ir 8 buteliams kainuoja 82€, deja 2009 metu katalogo neturiu ir negaliu paziuret .Internetiniame puslapyje neradau irgi  g.gif

Et, ir aš neberandu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kashaya @ 2009 08 19, 16:39)
Et, ir aš neberandu doh.gif

2009 metu bendram kataloge nuotraukose jos yra. Man rodos internetiniame puslapyje jie rodo tik tas prekes kurias galima oline uzsisakyti g.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
nelabai gaudausi aš IKEA baldų kataloge doh.gif gal kas galit padėti ir įmesti nuorodą su staliukais blush2.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
Gaila, kad tu lentynėlių nebėra jų puslapyje. Įdomu, gal atsiras mamyčių, kurios lankėsi ir gal netyčia matė parduotuvėje jų bigsmile.gif

reksnyte, o kokie stalai domina? Įmetu puslapį, kur yra sugrupuotos prekės ir galima rinktis pogrupius (stalai, staliukai, naktiniai staliukai ir t.t.)

Prekių grupės

Lenkiškai 'stalai' - 'stoły'.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indregu: 19 rugpjūčio 2009 - 17:20
QUOTE(indregu @ 2009 08 19, 19:19)
Gaila, kad tu lentynėlių nebėra jų puslapyje. Įdomu, gal atsiras mamyčių, kurios lankėsi ir gal netyčia matė parduotuvėje jų  bigsmile.gif

reksnyte, o kokie stalai domina? Įmetu puslapį, kur yra sugrupuotos prekės ir galima rinktis pogrupius (stalai, staliukai, naktiniai staliukai ir t.t.)

Prekių grupės

Lenkiškai 'stalai' - 'stoły'.

ačiū 4u.gif radau biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakaras,

gal kas žinote, kokia šių lovyčių kokybė rolleyes.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nenuorama @ 2009 08 19, 22:18)
Labas vakaras,

gal kas žinote, kokia šių lovyčių kokybė  rolleyes.gif


pirmos nezinau, o antra turi draugai, tai labai patenkinti ir mergaite gerai joje issimiega, kartais ir mama sverianti 50 kg. ten prigula - islaiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 08 19, 23:28)
pirmos nezinau, o antra turi draugai, tai labai patenkinti ir mergaite gerai joje issimiega, kartais ir mama sverianti 50 kg. ten prigula - islaiko biggrin.gif

Dėkui 4u.gif Labai įdomu ir apie pirmą nuomonės rolleyes.gif Gal kas greitu metu važiuosite į IKEA? Gal galėtumėt apžiūrėti tą pirmą lovytę? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nenuorama: 20 rugpjūčio 2009 - 08:11
QUOTE(Nenuorama @ 2009 08 20, 09:10)
Dėkui  4u.gif Labai įdomu ir apie pirmą nuomonės  rolleyes.gif Gal kas greitu metu važiuosite į IKEA? Gal galėtumėt apžiūrėti tą pirmą lovytę?  rolleyes.gif

Praitoje temoje buvo kalbėta apie ją, kažkuri mama pirko (nikas zemuogiene ar kažkas panašaus) smile.gif , jei neklystu.
Atsakyti