Įkraunama...
Įkraunama...

Duonelę kepame pačios

Na, kągi, vakar keptas bananinis pyragas... hm... doh.gif kai atidariau duonkepę, iš to džiaugsmo nebepabadžiau patikrinimui ar iškepė doh.gif
Pyragas gražiai iškilęs, ir skanus (tose vietose, kurios iškepė... lotuliukas.gif ) Kraštai iškepę, o pats viduriukas žalias visiškai... doh.gif
Na, bandysiu dar kartą kepti ir jei nesigaus, kaži, ar bebandysiu kepinius su kepimo milteliais g.gif
Atsakyti
Sveikos kepejėlės. Pasidalinsiu patirtimi. Mėginau ir aš duonutę su raugu, salyklu, per pus su ruginiais, kvietiniais miltais. Nustebino manę receptukas, kur dedant raugo (sauso), dar mielių reikia. bet, vos ne kiekvieną kartą kitokia išeina. Dabar žinau, jog makaliūzinti būtina pagal receptuką, o ne pagal duonkepės rekomendacijas ir ruginei duonytei tešlą reikia ilgiau paminkyti. Vandens pagal receptuką man pritrūksta, ruginiai miltai labai ytin karštą vandenį sugeria. Užpylus ne tokiu karštu vandeniu, duonutė šviesesnė išėjo. Bet iškelia puikiai, kaip su ruginiais miltais. Mėginau vakare išsimaišyti, tada į šaldytuvą ir kitą dieną išsikepiau, labai gerai pasikėlė. Esu labai patenkinta receptuku, nes iki šiol kepiau baltą - prancūzišką. Mėginau giros priedu (miežiniu salyklu) tamsinti, žaidžiau su raugu, bet tik vieną vienintelį kartą pavyko iškepti tikrą juodą ruginę - ir sakyčiau atsitiktinai.
Bet dabar turiu ir raugo ir salyklo ir juodos duonos.
Prieš kepdama keksą, išsimaišau tešlą kombaine, tik tada į duonkepę ir kep. programa 1val. Ir pasikelia gerai, tik forma plytos, bet perpjaunu per pusę ir pertepu pirktu pusfabr. kremu. Viršų aptepu, pabarstau pūstais šokoladiniais ryžių
dribsniais.
Papildyta:
Kad kepimo milteliai iškeltų, reikia juos paskutinius greitai į tešlą imaišyti. Na kartais jų per mažai gal įdedama?
Atsakyti
uoj, kokia sauni rupi duonele issikepe thumbup.gif kaip tik mano skonio - tokia sprangesne nei paprastai, bet be cielu grudu smile.gif
Valgydama pagalvojau - kazkada pirkdavom kuo baltesne, kuo puresne duonele, o vat dabar stengiuos kepti kuo rupesne, kuo daugiau grudu ideti biggrin.gif
Kopustu lapai - tikras geris - padas minkstutelis, o kadangi ka tik iskepusia duonele nuprausiau ir apklojau ranksluosteliu - ir virsus minkstutelis rolleyes.gif Virsus gal kiek nuo rupumo paaizejo, mat nebeglosciau, kai tesla pakilo.
Galvoju - ar tik nebutu smagu mums susibegti ir pasiragauti skirtingu duonos rugsteliu smile.gif Gal kas uzsuka i Pnvzi?
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2009 10 01, 21:33)
Galvoju - ar tik nebutu smagu mums susibegti ir pasiragauti skirtingu duonos rugsteliu smile.gif Gal kas uzsuka i Pnvzi?

Tai gal geriau pati i Vilniu sokteltum? Man rodos vilniskiu daugiau...smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama_Greta: 01 spalio 2009 - 22:02
QUOTE(cafe del mar @ 2009 09 30, 23:36)
Aciu  4u.gif
Isejo trys kepaliukai.
gavosi daugiau kaip trys kg duoneles  thumbup.gif

Kiek raugo dėjot ant tokio kiekio? Ir kaip supratau mielių jau nebedėjote? Šiaip duonelė labai skaniai atrodo!
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2009 10 01, 21:33)
Galvoju - ar tik nebutu smagu mums susibegti ir pasiragauti skirtingu duonos rugsteliu smile.gif Gal kas uzsuka i Pnvzi?



QUOTE(mama_Greta @ 2009 10 01, 23:01)
Tai gal geriau pati i Vilniu sokteltum? Man rodos vilniskiu daugiau...smile.gif


Idėja susibėgti drinks_cheers.gif Bet nors ir maža Lietuvėlė, bet išsibarsčiusios visos esam biggrin.gif

Aš vis kartais pagalvoju, o gal įdomu būtų bendrai užsisakyti ir sudalyvauti "Duonos kelio" programoje. Nors ten dažniausiai mokinukai važiuoja, bet manau ir mums būtų visai faina stebint duonos kepimą pagal senas tradicijas pabendrauti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2009 10 02, 09:00)
Idėja susibėgti  drinks_cheers.gif Bet nors ir maža Lietuvėlė, bet išsibarsčiusios visos esam  biggrin.gif

Aš vis kartais pagalvoju, o gal įdomu būtų bendrai užsisakyti ir sudalyvauti "Duonos kelio" programoje. Nors ten dažniausiai mokinukai važiuoja, bet manau ir mums būtų visai faina stebint duonos  kepimą pagal senas tradicijas pabendrauti  bigsmile.gif


Labas, senokai bekepiau duoną. Jau ir raugas numirė. Reiks vėl naują augintis. Batoną kartais išsikepu.
O jūs kiek daug naujų receptų per vasarą pridėjot thumbup.gif Bus daug veiklos viską išbandyti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu gal ir nieko tas duonos kelias, o ir Anyksciai man ne taip toli, su vaikais smagu but nuvaziuot... tik, speju, negaug mes ten tos technikos pamatysim - keps is vakaro uzmaisyta duona, o mums juk idomu ne kaip kepa, o kaip uzminko unsure.gif
Atsakyti
Pagaliau pajungė internetą, o jus žiūriu dar nebaigėt šitos temos bigsmile.gif

QUOTE(mama_Greta @ 2009 10 01, 22:01)
Tai gal geriau pati i Vilniu sokteltum? Man rodos vilniskiu daugiau...smile.gif

Man atrodo vilniečiu daugiausia bigsmile.gif Aš tik už thumbup.gif

QUOTE(Mrs. R @ 2009 10 02, 12:10)
Nu gal ir nieko tas duonos kelias, o ir Anyksciai man ne taip toli, su vaikais smagu but nuvaziuot... tik, speju, negaug mes ten tos technikos pamatysim - keps is vakaro uzmaisyta duona, o mums juk idomu ne kaip kepa, o kaip uzminko  unsure.gif

Mano sūnus važiavo, tai taip, tešlą buvo JAU apruošta, tik prie jų kepė pečiuj ir jie ragavo iškepta duonelę unsure.gif
Atsakyti
tik ką ištraukiau duonelę iš duonkepės - kepiau paprastą kvietinę, nes MB tik baltą valgo, jam ruginė nebūtina
tai va pirmą kartą išbandžiau greito kepimo funkciją ( laikas 1.20val ), tai duona pakilo per pusę kaip kepant įpstastai normal režimu ir tokia kad jau nepakilusi tanki visa, jokio purumo schmoll.gif
Žodžiu greito kepimo funkcija bus nenaudojama daugiau verysad.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti