Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno Šilainių pol. ginekologės

Na apie Matkevičienę tai mano nuomonę irgi nekokia... Nežinojau kuri ten gydytoja normali, tai buvau keletą kartų nuėjusi pas ją... Kažkokia nusenusi boba sad.gif ir dar mėto kvailus komentarus, be reikalo nervina.
O Miglinienė tai tikrai nebloga. Tik aišku kartais sunkoka gauti informaciją iš jos smile.gif
Atsakyti
Lankiausi pas Migliniene ir Ragauskiene, abi labai patiko.
Atsakyti
Sveikos,
as pati lanakusi pas vedeja Didziuliene ir man patinka. Pakankamai rupestinga, labai maloni. Visada noriai atsakineja i rupimus klausimus, stengiasi isaiskinti tai, ko nesuprantu paprastais terminais. Esu patenkinta jos prieziura.
O siaip tikrai esu ne is vienos girdejusi apie gera Miglinienes darba. Gali pabandyti.
Sekmes.
Atsakyti
jo Migliniene man irgi nepatiko, ko klausi to negausi, NULIS INFORMACIJOS. O siaip mums su vyru susidare ispudos , kad ji lauke kysio, ir del to atseit musu klausimu negirdejo.
Atsakyti
QUOTE(Birgitte @ 2005 10 16, 17:40)
As lankausi pas gyd.Jakutiene. Ji ir priimineja gimdymus krikscioniskuosiuose gimdymo namuose. Esu ja labai patenkinta, tikrai protinga gydytoja thumbup.gif


schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif Nebenoriu pas ją. O buvo taip: mano pilvas nėštumo metu buvo labai mažas, visi stebėdavosi, kaip čia taip, tuoj gimdymas, o pilvas kaip kokiam 6 mėn. tiktai. blink.gif Jakutienė vis ramino, viskas gerai, vaikas žemai įsitvirtinęs, todėl taip ir yra... Aš patikli... tikėjau ja. Nuvažiavau gimdyt į Mažylį (didžiam Jakutienės nusivylimui... nors tiesą sakant, labai ji man savo krikščioniškų ir nepiršo...). Vo tada tenais ir pasibaisėjo, kokia gydytoja taip galėjo nematyt, kad vaikas daugiau negu dvi savaites badauja pilvukyje blink.gif
Na dabar svarbu, kad viskas gerai baigėsi, nors mano išnešiota ir laiku pagimdyta dukra svėrė tik 2,6kg.
Dar kas man nepatiko Jakutienės gydyme, kad ji informacijos ne kažin kiek teikia apie tavo būklę. Pvz. darant echoskopiją, tylėjo kaip žemė, kai paklausiau kas kaip, atsakė tik, kad lyg ir gerai viskas... ir tiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuka: 02 lapkričio 2005 - 11:58
QUOTE(bazinė T @ 2005 11 02, 12:17)
jo Migliniene man irgi nepatiko, ko klausi to negausi, NULIS INFORMACIJOS. O siaip mums su vyru susidare ispudos , kad ji lauke kysio, ir del to atseit musu klausimu negirdejo.

Aš visą nėštumą lankiausi pas Miglinienę. Kadangi nežinau geresnės gydytojos, todėl kito kelio ir nelieka. Baisu pas blogesnę papulti. Iš jos tikrai gavau mažai informacijos, tyrimus padaro tiktai kokius reikia, paildomai vengia. Echoskopuoja tik vieną kartą (18 - tą asvaitę). Matyt jei nori antro ar daugiau, tas paildomai kainuoja. Tyrimų rezultatai ją irgi mažai domina, o echoskopuojant, jei ne vyras, būčiau iš vis nieko iš jos nesužinojus.
Atsakyti
Aga, apie antrą echoskopiją pas Miglinienę galite pamiršti...
Aš kai sužinojau iš kitų, kad daro echoskopiją maždaug apie 32 savaitę, tai galvoju reikia paklausti ir Miglinienės. Tai tik mano prašymu - parašė siuntimą antrai echoskopijai. Ir tai Šilainių poliklinikoje eilės didelės, tai echoskopijai užsiregistravau po mėnesio...
Atsakyti
nu del echo nuliudinot, o tai ko as tada pas ja eisiu. Tai ka ji be echo daro per vizita?
Atsakyti
ir is vis man neaisku, kokie siuntimai nesciosiom? Jeigu yra apziura karta i menesi, tai nesuprantu ka echo nepriklauso? o paskui kai kas atsitinka, gydytojai sako O KUR JUS ANSKCIAU BUVOTE?
Atsakyti
Nerekomenduočiau gyd. Liekienės (buvusi Dapkuvienė), nors nežinau, ar ji dar tebedirba Šilainių poliklinikoj. Dirba spartuoliškai: pacientes pravaro konvejeriu, nesigilina į detales, į pasakojimus apie pacientės būklę nemato reikalo leistis. Aiškiai parodo nepasitenkinimą sužinojus, kad jos prižiūrima pacientė gimdyt nusprendė pas kitą gydytoją. O ir jos įvaizdis....
Atsakyti
Na nezinau pavaret cia apie migliniene .... as pas ja lankausi man dare jau dvi echo, aisku, apsilankymo metu paskaitu neskaito, bet ko klausiu, ta paaiskina, nuramina, del tyrimu tai mane ji siunte neitiketinai daug ju daryt, jau sakiau visa krauja issiurbs ir pusle tiek neislaikys...
na nzn. man ji super thumbup.gif thumbup.gif . maloni, svelni, rupestinga, ko dar reikia...?
Atsakyti
As lankiausi pas Ragauskiene. Budama nescia buvau nepatenkinta, nes tikejausi daugiau tyrimu. Bet gal ju ir nereikejo , nes nestumas buvo lengvas. Dabar manau , kad ji gera gydytoja, nes is tiesu svelni, jaunatviska. tongue.gif
Atsakyti